389 Shares 8399 views

Rosyjska aktorka Irina Kalinina: Biografia, kariera i życie osobiste szczegóły

Irina Kalinina – aktorka, ma jasny i niezapomniany występ. Do tej pory jej twórczy Skarbonka przedstawiono 30 filmów. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodziła i kto lubił jako dziecko? Który uniwersytet szkolenie aktorstwo? Istnieje również jej mąż i dzieci? Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w naszym artykule.


Irina Kalinina: biografia (krótka)

Urodziła się w Moskwie w 1985 roku, w dniu 17 stycznia. Wychowany w zwykłej rodzinie. W latach szkolnych lubił rysunek, taniec i pływanie. Po otrzymaniu świadectwa złożone dokumenty w GITIS oddziałów utworzonych w Instytucie Humanistycznym Edukacji. Irina Kalinina był w stanie zrobić w pierwszej próbie. Ona uczestniczących w toku, który był kierowany przez Bordukov. W 2006 roku otrzymał dyplom. Wtedy nasza bohaterka wziął w „Shalom” głównym trupy. Ta instytucja Kalinin pracował tylko sześć miesięcy. Teraz pracuje z dwoma teatrami – „Nasz dom” i „Youth Theatre w Abramtsevo”.

Filmy i programy telewizyjne z nią

Jej debiut miał miejsce w 2004 roku. 12-epizod tragikomedia „Lily Silver-2” rudowłosa piękność odegrała piosenkarka w klubie. Rola była tak mała, że imię i nazwisko aktorki nawet nie wskazane w kredyty.

W tym samym 2004 roku Ira Kalinina pojawił się w dwóch scenach – psychologiczne serii detektywistycznej „Kulagin i Partnerzy” (epizod) dramat „Cztery miłości” (gość honorowy) oraz.

Od 2005 do 2010 roku. Jej filmografia uzupełniane siedemnaście wstążkami. Wśród dzieł aktora z tego okresu można wyróżnić dramat kryminalny „wróżka” (Katie girlfriend) sitcom „Happy Together” (stewardesa), seria „Głuszec” (Leroy) i mistyczne detektyw „dziurawiec-2” (dziennikarz). Z każdym odgrywał rolę otrzymała kolejne propozycje współpracy z różnymi reżyserami.

nowy kinoraboty

W 2011 roku, Irina Kalinina wystąpił w 9-seryjnym melodramacie „Warunki Umowy”.

Wielu widzów aktorka zapamiętany z roli żył Inessa Kilkeevoy detektywa w filmie „Moskwie. Trzy stacja ".

W 2014-2017 gg. na ekranach poniższym zdjęciu wyszedł z jej udziałem:

  • Short (2014), "męki Kupidyna„"
  • dramat „Nauczyciel” (2015) – Tamara Pietrowna, nauczycielka biologii;
  • film katastrofa „Załoga” (2016) – Zoe, kobieta z dzieckiem w ramionach;
  • Rosyjski thriller "Anioły umierają dwa razy" (2017) – Marina.

życie osobiste

Kilka lat temu wyszła za mąż. A nie za pomocą obliczeń, ale wielką miłością. Mąż Iriny Kalininoy jest również aktorem. Nazywa się Martynov Evgeny. W 2011 roku urodziła się córka do pary. Dziecko ma piękną nazwę – Sofia. Przyjaciele i krewni uważali je idealnym dla rodzin. Ale wkrótce los dał im pewien test.

W styczniu 2015 roku, rosyjskie media informowały o zbliżającym się rozwodzie i Matrosov Kulikova. Powodem separacji było pojawienie się pary aktor Denis nowego kochanka. Naznaczony "razluchnitsa" stał Irina Kalinina. Ich znajomość AD Matrosov odbyła się w 2005 roku na planie serialu komediowego „My Love”. Kilka lat podmioty powiązane tylko przyjaźni i relacji biznesowych. Jednak w 2014 roku stały się przyjaciół. Przez chwilę Ira i Denis dotrzymał romans w tajemnicy przed wszystkimi. Jednak pod koniec 2014 roku zdecydowaliśmy się przyznać – mój mąż, on – żonę.

Kalinina mąż nie podnieść smród, i po prostu pozwolić jej odejść. A tu w Matrosova Denisa wszystko nie była tak gładka. Musiał żyć pod jednym dachem z innego urzędnika w momencie jego żona, Mashey Kulikovoy. A wszystko dlatego, że nie mogą one korzystać ze wspólnych urządzeń zbudowanych na dom w pylonu. W rezultacie, Matrosov musiał sprzedać mieszkanie matki, a pieniądze (7 mln), aby zapłacić byłą dziewczynę.

Irina i Denis był nie do budowania szczęśliwego życia rodzinnego. Kalinin wróciła do męża. A Żeglarze szybko znalazł nowego kochanie – młoda aktorka Golovinu Olgu.

ciekawostki

Oto kilka ciekawych rzeczy o Irina Kalinina:

  • Zagrała w reklamie, uczestniczył w sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów i katalogów mody.
  • Ira ma nadzieję, że jej córka pójdą w jej ślady. Ostatnio kochanie Sofia spróbował swoich sił na planie. Dziewczyna nie jest kapryśna, wyraźnie spełnione wszystkie zadania dyrektora.
  • Od młodego wieku Irina Kalinina pisał wiersze. I aktorka śpiewa pięknie. Wcześniej pojawiła się na scenie w „Metelitsa” klub kapitału popularne. W 2003 roku, po raz pierwszy wykonany jej piosenkę w telewizji (w Nowym Roku na żywo na kanale M1).

Konkludując

„Doceń i kochać to, co jest dobre, co jest w tej chwili!”. Z tym hasłem w życiu jest Irina Kalinina. Aktorka, piosenkarka, modelka, pisarz i prezenter telewizyjny – wszystkie te zawody zostały pomyślnie opanowaniu go. Miejmy życzyć naszej bohaterki dalszej pomyślności twórczego i długą szczęścia rodzinnego!