378 Shares 3450 views

Samolot „Tu-204”: schemat wnętrze

Przewóz lotniczy pasażerów stają się coraz bardziej popularne. Osoby podróżujące samolotem cieszyć wiele usług linii lotniczych, które z kolei działają zarówno naczynie krajowych i zagranicznych. Niektóre z nich są najbardziej popularne, sprawdzone podczas operacji i wygodne. Na jednym z tych statków zostaną omówione w tym artykule, w szczególności, lokalizacja miejsc w jego obrębie. Samolot „Tu-204”, wewnątrz którego schemat przedstawiono poniżej, w tym przypadku, wskaźnik identyfikacji 300. W publikacji przedstawiono dwa warianty tego układu.


„Tu-204” – popularny samolot krajowej

"Tu-204" – samolot średniego zakresu. Produkujemy go do OKB A. N. Tupoleva. Samolot został zaprojektowany, aby stanąć do zastąpienia „Tu-154”.

Wymiary powietrznych: długość – 46,2 m, rozpiętość – 42 m, wysokość – 13,8 m. Puste wkładka waży 59 ton, maksymalnej załadowane – 94,6 ton. Prędkość przelotowa osiąga 830 km / h. Zaprojektowany do pracy na trasach lotniczych o długości do 3500 km. Maksymalna liczba osób, które mogą pomieścić podstawową wersję wykładziny było 210 osób. Załoga – 3 osoby.

Jakość i niezawodność

Generowanie maszynę od 1990 roku w Uljanowsk, a później zaczęli produkować w Kazaniu. Samolot Rodzina „Tu-204” spełniać nowoczesne wymagania w zakresie bezpieczeństwa, emisji zanieczyszczeń i hałasu. Ponadto, urządzenie jest częścią małej liczby tych samolotów, które mają zdolność do bezpiecznego zakończenia misji dla wszystkich silnikiem niepracującym.

Zdaniem ekspertów, „Tu-204” ma wysoką wydajność. Jeśli weźmiemy pod uwagę główne wskaźniki, ten samolot nie jest gorszy od takiego uznanych wykładzin jak „Boeing” i „Airbus”. Oprócz operatorów krajowych używać ich obroty opłacalne. Wykładzina jest obecnie wykorzystywana przez kilka linii lotniczych.

Modyfikacje i pojemność pasażer

W czasie „Tu-204”, szereg różnych modyfikacji. Są różne charakterystyki lotu, elektrownie, wymiary i elektroniki pokładowej. Na przykład, zmiana „Wt, 204-100”, w porównaniu z modelem podstawowego ma większą pojemność. Zakres lotu zaznaczono 4600 km, masy startowej – 103 ton, liczba miejsc – od 176 do 194 miejsc.

Należy również pamiętać, inną modyfikację, która nazywana jest również „dvuhsotki” ( „Tu-214”). Posiada dodatkowe zbiorniki paliwa.

Oto lista niektórych modyfikacji, „Tu-204”:

  • 100 może pomieścić do 210 pasażerów w układzie pojedynczej klasy, inaczej określane jako opcja turystycznych;
  • 100E – do 176-194 pasażerów;
  • 100B, 120 i 200 – maksymalna możliwa liczba osób – 210;
  • 300 – pojemność kabiny 142-156 pasażerów.
  • 300A – maksymalna liczba osób – 26 odnosi się do statku powietrznego vip klasy;
  • Modyfikacja SM – 166-215 pasażerów.

Rozważyć rozmieszczenie w samolocie, w przykładach przedstawionych modyfikacji. Typowe dla „Tu-204” Wnętrze programu. „Transaero” używa tego modelu dla transportu pasażerskiego.

„Tu-204” to wersja 100E. Ta postać charakteryzuje się tym, że posiada angielską kokpitu. Cruising wysokość wynosi nieco ponad 11 km. Zakres Flight – 4600 metrów.

Zmodernizowane „Tu-204-100”, którego wnętrze schemat został pokazany na zdjęciu ma 172 miejsc w obecności dwóch klas.

salon

Komfort w kabinie otrzymuje dużo uwagi, gdy statek został pierwotnie stworzony dla lotów na trasach krajowych i międzynarodowych. Istnieje wysoki poziom ergonomii krzesła w całym wnętrzu jest dobrze rozplanowany i ma świetny design.

Podczas lotów długodystansowych dla pasażerów wszystkie niezbędne warunki, aby czuli się jak najbardziej komfortowy. System oświetlenia zapewnia dyskretne, ale w tym samym czasie, spektakularne oświetlenie. W tylnej części przednich foteli jest zintegrowany wyświetlacz rozrywki Video Center, która jest dostępna dla pasażerów.

Samolot „Tu-204”: schemat wnętrze

Biznes-klasy przestrzenność jest odczuwalne bardziej, ale to nie znaczy, że klasa się gospodarka mało miejsca. Jako pasażerów, ale także zapewnia akceptowalny poziom komfortu, który jest światowej klasy linii lotniczych. Fotele w klasie biznes są ustawione na „2-2” (szerokość przejścia co najmniej 81 cm), reszta kabiny – klasa klimatyczna, gospodarki lub w inny sposób ( „3-3” schemacie).

wersja mieszana, która jest obecna zarówno w klasie biznes i gospodarkę, może pomieścić 172 osób. Spośród nich, pierwsza strefa stanowi 12 pasażerów, a reszta znajduje się w gospodarce. Opcja Single-klasa ma maksymalną zawartość w składzie 190 ludzi. Jest to ulepszona wersja „Tu-204-214”, którego wnętrze schemat pokazuje jak fotele są umieszczone w tej modyfikacji liniowej.

Różni się on od podstawowej wersji rozszerzonego zakresu i zwiększenie masy startowej.

Samolot "Tu-214" ( "Tu-204-200") ma układ dwóch klas. Większość miejsc w kabinie należy do klasy ekonomicznej (174), i w przestrzeni klasy biznes może pomieścić do 8 osób. Uważa się, że najlepsze miejsca, które odnoszą się do pierwszego przykładu wykonania rozmieszczenia są takie, które są 10 i 16, liczba (miejsce A, B, C, F). Może być również nadana wygodne fotele A i F, odnosząca się do serii 32. Ale informacje te nie powinny być postrzegane jako wytyczne koniecznie przy wyborze biletów. Jest to tylko opinia na podstawie określonych parametrów, które zapewniają wysoki poziom komfortu.

Tak więc, w ilości 10 osób mają więcej miejsca z powodu obecności ekranu. Ponadto, nie będzie przechylić przód krzesła i dystrybucja żywności zaczyna z tych serii. Miejsca 16 i 32 serii nie stoją obok przednich foteli, co oznacza, że jest więcej miejsca. Ci, którzy lecą razem będą wygodne w serii 15, jak nie są w trzech miejscach, jak w pozostałej części kabiny, ale tylko dwa.

Najbardziej niekorzystne miejsce ponownie poczynając od szeregu parametrów, to miejsca znajdują się w szeregu 14, 29 i 41. Wniosek ten opiera się na fakcie, że siedzenia są blisko toalety. Również Oparcia są ograniczone w ruchu, to znaczy, że nie można wyrzucać tylko jak chcesz. Wolne pokoje w klasie ekonomicznej znajdują się w komorze środkowej (dwa z nich), jak również w części tylnej (jeden).

Głównie na podstawie opinii pasażerów, najlepsze miejsca są te, które są w oknie i w pierwszych rzędach klasy ekonomicznej. Klasa biznes sam nie uważam, ponieważ w tym obszarze wszystkie miejsca najbardziej komfortowe. Jednak nawet tutaj istnieją pewne zalecenia: lepiej wziąć bilety na przednich fotelach, jak i hałas z sąsiedniej kabiny jest mniej słyszalny. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, to lepiej się odbyć w tylnej części samolotu.

wniosek

Artykuł opisuje samolot „Tu-204”, którego wnętrze system został przedstawiony w różnych postaciach wykonania. Co do samolotu, to warto zauważyć, że nawet w dzisiejszych czasach dla wielu powodów jego potencjał nie jest jeszcze w pełni ujawnione. Liner producent PSC „Tupolew” to na pewno warto zobaczyć.

Samoloty obsługiwane przez markę z powodzeniem, na przykład, takie linie jak „Aeroflot”, „Trans-European Airlines”, „Syberia”. Opinie pasażerów na komfort liniowej, zazwyczaj pozytywne, a wszelkie skargi w większości przypadków niedostępne.