331 Shares 8429 views

Naprawa pralek Miele

Zapraszamy! Naprawa pralek Miele! Jeśli znalazłeś w tym artykule, a następnie masz do czynienia z problemem, który jest nazywany „złamaliśmy pralkę, stertę ubrań i co robić”, postaram się pomóc. Nie spiesz rastravitsya wszystko skorygowania. Jeśli pralka przestała wirować ubrania, w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy filtr pompa spustowa znajduje się w prawym dolnym rogu, wyjmij go i zobacz czy to ciała obce, jeśli istnieje, należy go usunąć i obrócić CMA (pralka) na wodzie ustawiony po go zatrzymać i odebrać wodę w trybie wymuszonym, umieść go na zlewie lub wirowania, to problem zniknął przystąpić do drugiego etapu jest konieczne, aby otworzyć zadanie AGR lub przednią ścianę zależności od stiralki. Po otwarciu w dolnej części CMA jest wyładowanie pompa pasować dwa lub trzy rury trzeba bok obcęgami do usunięcia największej rurkę, która idzie od bębna do drenażu pompę, sprawdź to vosnovnom obcych obiektów, które nie osiągnęły filtr zewnętrzny, zatrzymują się tutaj, ale jeśli on pusty z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że problem jest papieżem spustowy i zmienić go nadal używać.

Przyjdź zweryfikuje innego rodzaju uszkodzenia, naprawa pralek Miele:

Z biegiem czasu, właściciele pralek, maszyny mogą zauważyć, że ich pralka przestała odebrać proszku. Tak, urządzenie jest włączone, bęben obraca się, ale detergent pod koniec prania pozostaje w zasobniku. W całości lub w części.
Oczywiście, z których normalne pranie w tym przypadku ani nie może mówić. Zanim jednak rozwiązać ten problem, należy określić prawidłowe, co dokładnie spowodowało to.
1) błędy operacyjne
Być może przypadkowo w proszku (lub klimatyzacji) został umieszczony w złym dziale. W nowoczesnych modelach maszyn może być kilka. Jeśli naprawdę mają mieszane przedziały dla detergentów i wybielaczy, nie ma nic dziwnego w tym, że pralka nie bierze proszek.
2) Bad proszek
Jeśli problem zaczęły występować po zmianie detergentu, wyjście jest jasny: trzeba zmienić markę producenta, po powrocie do proszku, który został użyty wcześniej.
Tanie i nie preparaty bardzo wysokiej jakości mogą źle wyprane i dlatego pozostanie w zasobniku.
3) parcie wody
Jeśli woda płynie bardzo słaby, nie ma nic dziwnego w tym, że pralka pozostaje proszek. Jest możliwe, aby sprawdzić ciśnienie własnych, odkręcając zawór doprowadzający wodę zimną.
Jeśli woda z kranu zaczęła płynąć powoli, można czekać na jakiś czas. Być może problem jest spowodowany przez napraw lub prac instalacyjnych. Ale jeśli ten problem stał się widoczny stale trzeba skonsultować się specjalistycznych narzędzi. Prawdopodobnie komunikacji w domu zużyte i przestarzałe i ściany rury zgromadziły duże ilości osadów wapiennych i innych, utrudniający przepływ wody w baterii.
4) Zanieczyszczenie filtr.

Woda dostarczana do naszych domów, nie może pochwalić się krystalicznie jasne: większość z nich w różnych stężeniach zanieczyszczeń, w tym stałych.
Niektóre z tych substancji może zdobyć filtr zgrubny, która jest umieszczona w tylnej części urządzenia, na wężu. Ten szczegół zatkany i uniemożliwia swobodny przepływ medium wodnym. W rezultacie, pralka nie zmyć proszek.
Radzi sobie z samym problemem. W tym celu konieczne jest, aby zablokowanie przyjmowania zimnej wody z kranu, wąż i do tyłu unclogging szczotki filtr ze sztywnym włosiem i dowolnego detergentu.
5) uszkodzenia zaworu wlotowego
W związku z działaniem zaworu z zestawu wody maszyny w trakcie cyklu zmywania. Gdy zawór lub jego części (na przykład, cewka) nie membrana częściowo nakładają się. W rezultacie, woda ledwo wchodzi do maszyny, a proszek i pozostaje w jego biurze, nie wyprane całkowicie.
6) Uszkodzenie dyszy wodociągowej
To proste: jeśli wtryskiwacz jest uszkodzony – ciśnienie wody może być znacznie gorzej. Do czego to może doprowadzić, wielokrotnie wspomniano powyżej.

Ponadto, dysza może się zatkać. W tym przypadku będzie to potrzebne gruntowne czyszczenie.
Jak można zrozumieć z powyższego, że przyczyną słabej proszku do prania maszyny do prania mogą być różne. Jeśli wszystkie z winy zaniedbania lub nieostrożności właściciela lub problemów krótkoterminowych związanych z naprawą komunikacji w domu, nie należy panikować przedwcześnie.

Jeśli problem jest spowodowany przez zużycie niektórych części maszyny lub bieżącą wodą, potrzebują pomocy kreatora.

Czy to pomogło ci, że nie zmarnowałem czasu, aby napisać ten artykuł. Jeśli CMA złamał coś innego i napisać w miejscu z wami postaramy się rozwiązać problem.