154 Shares 5771 views

Sałatka z sardynek w puszkach: recepty

Sardynki w puszkach – ładne i dość wszechstronny produkt. Do przygotowania powinien wybrać wysokiej jakości świeże i konserwy. Ryba ta jest nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatna, ponieważ zawiera witaminy A, B oraz przeciwutleniacze oraz zawiera tłuszcze omega-3.


Sałatki z sardynek z ryżu

składniki:

 1. Cztery jaja kurze.
 2. Bank konserw rybnych (w oleju).
 3. Jedna cebula.
 4. Pół szklanki ryżu.
 5. Zioła, sól, majonez uznania.

Sałatka z sardynek w puszkach przygotowane szybko i łatwo. Jest to jeden z fast food. Przede wszystkim należy gotować ryżu w słonej wodzie, a następnie dokładnie przemyć zimną wodą. Następnie dodać pokrojone jajka. Cebula powinna być pocięta na małe, ale wcześniej sparzyć wrzątkiem (będzie pozbyć się goryczki). Sardynek w puszkach należy rozgnieść widelcem i dodać do masy. Następnie wszystkie składniki solyatsya, ubrany z majonezem, wymieszać. Gotowa sałatka z sardynek w puszkach posypane szczypiorkiem.

Sałatka z rukolą, orzechów laskowych i sardynek: Składniki

Sałatka z sardynek w puszkach z rukolą i orzechami mogą być serwowane na śniadanie, ale można w porze lunchu, ponieważ zawiera użyteczne składniki, które dają ładunek żywością na cały dzień.

Rukola ma delikatny smak z gorzkim smaku i daje świeży szpinak. Mieszanina zieleni zawsze dobrze smakuje z ryb i roślin strączkowych, nadając potrawie niezapomniany smak i piękno.

składniki:

 1. Puszki fasoli (czerwony) – 120 g
 2. Jeden czerwony pieprz.
 3. Jeden żółty pieprz.
 4. Połowa żarówek.
 5. sok z cytryny (świeży) – 1 łyżka. l.
 6. Marynowane kapary.
 7. Oliwa z oliwek.
 8. Belka rukola.
 9. Orzechów laskowych – '35
 10. Pięć oddziałów szpinaku.
 11. Sardynki (tylko w oleju) – jeden bank.
 12. Mangold – osiem liści.
 13. Sól.
 14. pieprz mielony.

sałatki

Początkowo przygotowanie wszystkich składników. Następnie będziemy myć się i będziemy wyciąć pieprz na małe plasterki. Cebulę oczyścić z łuski, a my wyciąć cienkie pierścienie. Puszki mogą być otwierane w celu spuszczenia oleju, to nie musimy się ubierać.

Następnie wymieszać składniki: żółtą i czerwoną paprykę, kapary, sok z cytryny, cebula, fasola, oliwa z oliwek, pieprz, sól. Następnie dodać pokrojone sardynki, warzywa poszarpane ramionach. Delikatnie wymieszać wszystkie składniki. Nakrętki muszą być najpierw rozkruszyć i dodać do sałatki. W rezultacie otrzymujemy jasne światło sałatka puszkowane sardynki w oleju. Jest bardzo smaczne i soczyste.

Sałatka z jabłkami

Jak przygotować sałatkę z puszki sardynek? Zdjęcia przepisu wymienione są poniżej w artykule. W tym celu potrzebujemy następujące składniki:

 1. sok z cytryny – 2 łyżeczki ..
 2. Dwa jabłka.
 3. Sardynek w puszkach.
 4. Trzeci kubek z orzechami.
 5. Seler – 210 g
 6. Jogurt bezaromatyczne suplementacji.

Świeże jabłka trzeba obrać i pokroić w kostkę. Ale lepiej selera drobno posiekać lub ruszt. posiekane orzechy. plasterki jabłka natychmiast po zakończeniu procesu cięcia lepiej sokiem z cytryny, żeby nie ciemnieją.

Konserwy potrzebę otwierania, spuścić olej i posiekać ryba siebie. W salaterce, trzeba wymieszać wszystkie składniki i doprawić jogurt.

Sałatka „Tatar”

składniki:

 1. Rostbef – 320 g
 2. Kilka żółtka.
 3. Sardynka (puszki w oleju).
 4. Dwie cebule.
 5. Sól i pieprz.

Smażone mięso musi być bardzo drobno posiekanego, mielone ryby i cebuli, a następnie wymieszać wszystkie składniki. Następnie surowe żółtka dodaje. Sałatka z pieprzem i solą. Puszki z ropy naftowej mogą być dodawane, jeśli to konieczne. Takie sałatkę zakonserwowane sardynki dostarczane do mocnych napojów.

Sałatka „Bangladesz”

„Bangladesz” – sałatka z sardynek w puszkach z jajkiem. Przygotowanie jest bardzo szybki.

składniki:

 1. Masło – '85
 2. Majonez – 210 g
 3. Jedna cebula.
 4. Sześć jajka.
 5. Konserwy rybne.
 6. Figura – 4 łyżki. l.
 7. Jedno jabłko.
 8. Cukier – 1 łyżeczka ..
 9. sok z cytryny – 1 łyżka. l.

Figura potrzebne do wrzenia, a następnie pozostawiono do ochłodzenia. W osobnej misce należy wlać olej z sardynek, dodać sok z cytryny i polportsii majonez, cukier i dobrze wymieszać. Jajka powinny być podzielone na białych i żółtek. Białka trzeba odłożyć, będą obowiązywać do dekoracji gotowego sałatkę. Ale jest to niezbędne do mielenia żółtka. Drobno posiekać cebulę i jabłko ruszt. Sardynki puree z widełek i wymieszać z cebuli. Masło z góry trzeba umieścić w zamrażarce.

Sałatka rozplanowany na płaskiej naczynia lub miski warstwami w następującej kolejności: żółtka jaj, niektóre ryby, gotowany ryż, majonez, startego jabłka, reszta ryb, zmieszane z cebuli. Na szczycie produktów natrzeć roztopionym masłem i napełnić naczynie, a następnie udekorować białek. Sałatka gotowa wysłać napar w lodówce.

Sałatka „Acorn”

składniki:

 1. Sardynki – 130 g
 2. Tarty ser – 160 g
 3. Marynowane grzyby – 120 g
 4. Oliwki.
 5. Oliwki.
 6. Dwa gotowane ziemniaki.
 7. Majonez.
 8. Dwa jajka.
 9. Paul żarówek.

Aby przygotować sałatkę, musimy głęboki okrągły kształt. Jest to konieczne, aby przygotować, smarowane i zdjęć papieru. Majonez jest mieszany z tartym serem mieszane. Masa ta powinna być smarowane ściany i dna formy. Następnie ułożyć pieczarki i cebulę. Ponownie, wszystkie posmarować majonezem i posypać tartym jajkiem. Następnie określone sardynki, tarte ziemniaki, nowy re-smarowane warstwa majonezu.

Gotowe sałatki powinny być umieszczone w lodówce. Przed podaniem naczynie do góry nogami i czysta folia warstwa górna ozdobione oliwki i zioła.

Sałatka „Mimosa”

„Mimosa” – prosty fast food sałatkowy, który ma bogaty smak i stała się integralną częścią świąteczny stół. Głównymi składnikami potraw są cebulę, jajka, majonez, ryby, a pozostałe składniki mają drugorzędne znaczenie i mogą się różnić (ser, masło, ziemniaki, marchew, jabłko).

składniki:

 1. Jajka – 3 szt.
 2. Zielonej cebuli.
 3. Ziemniaki – 3 kawałki.
 4. Sól.
 5. Majonez.
 6. Sardynka olej.

Klasyczna wersja „Mimosa” jest gotowane w bardzo prosty sposób. Ziemniaki powinny być gotowane w skórach, schłodzić i CHOP. Marchew i jaja powinny również gotować. Sałatkowe określone warstwy, z których każda jest dobrze smarowane majonez, w następującej kolejności: ryb, plasterki ziemniaków, startych marchew białek. Warstwy mogą być powtarzane. Warstwa wierzchnia urządzone starte żółtka dobrze, gdy są jasne, to sałatka uzyskano bardzo piękne. W górnej części naczynia mogą być ozdobione posiekane zioła. Po ugotowaniu, sałatki powinny zmienić w lodówce, powinien to być dobry napar.