811 Shares 7200 views

Ogórki w bankach, jak bęben, na zimę

Ogórki marynowane w bankach, jak bęben, jest całkiem realne. Aby to zrobić, należy stosować wyłącznie odpowiednie produkty i ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń zawartych w recepturze.

Co do zasady, ogórki w bankach, jak bęben, zbierać te gospodyń domowych, którzy nie mają piwnicę, które mogą być przechowywane na przekąskę w ciągu zimy. Należy zauważyć, że w zależności od ich smaku i chrupkości jak warzywa w żaden sposób gorsze niż wykonane w sposób klasyczny. Co więcej, nie zawsze są one przechowywane w chłodzie. Konserwowane wstępna może zawierać się w temperaturze pokojowej, ale tylko w ciemnym miejscu.

Ogórki zrobić (jak bęben) w bankach zimowych

tylko młode warzywa małe rozmiary powinny być wykorzystywane w celu uzyskania najbardziej pachnące i smaczne przekąski. Ogórki muszą być przeznaczone do trawienia, nie mają dużych nasion i twarde skórki. Jeżeli takie puste, aby użyć dużych i dojrzałych owoców, okaże się niezbyt smaczne, a na pewno nie tak jak ten, który odbywa się w beczkach.

Tak jak do zbioru ogórków w bankach, jak bęben? Aby to zrobić, trzeba przygotować:

 • młodych ogórka (bez tasowania duże i grube skóry) – około 1,5 kilograma 3 litrów słoika;
 • Suszony koperek (parasole) – 2 małe kawałki. na brzegu;
 • Liście czarnej porzeczki (świeże) – 2-3 szt.;
 • liści wiśni (świeże) – 2-3 szt.;
 • Oak (świeże liście lub lekko suche); – 2 szt.
 • chrzanu – długość 3-4 cm w banku;
 • ostra papryka – 1 strąk;
 • Świeży czosnek szczypiorek – 3-5 szt. na brzegu;
 • chlorek sodu – 40 g na 1 litr cieczy.

Składniki przetwarzania domu preformy

Ogórki jak bęben w bankach zimowych nabyte dość prosta. Najpierw traktuje się wszystkich warzyw. Umyć je dokładnie i rozłożone w głębokiej misce z lodowatą wodą. Zatem wytrzymać ogórki powinny być dla kilku chesov. Taka obróbka pozwala na warzywa pozostają ostre i sztywne.

Również przygotowywane oddzielnie i innych składników. Wszystkich zielonych dokładnie płukano i parzone z wrzącą wodą. Jeśli chodzi o ząbki czosnku, a następnie oczyścić je i pozostawić całą formę.

Formowanie preformy roślinnego

Jak marynowane ogórki Drum w bankach? Pierwszym etapem jest przygotowanie pojemnika. W tym celu trzy-litrowych słoików szklanych. Nie powinny być sterylizowane. Na dnie zbiornika z kolei spread suszone parasole koper, liście porzeczki i wiśni, korzeń chrzanu i całych szczypiorek i liści dębu. Nawiasem mówiąc, ostatni składnik zawiera te substancje, które pozwalają chrupiące ogórki konserwowane i gęsta.

Liczba liści wiśni i porzeczki mogą być zmieniane według własnego uznania (w mniejszym lub odwrotnie, na wielkiej imprezie). W odniesieniu do liści dębowych, nie należy ich nadużywać. Nadmiar tego składnika uczyni skórka pikle bardzo twarde i bez smaku.

Po wszystkich zielonych będzie w naczyniu, to jest w stabilnym i świeżymi warzywami. (Prawo do góry). Są również wysłane i strąk ostrej papryki. Ostatni składnik do wykorzystania według własnego uznania. Jeśli chcesz dostać tapas, ich dodawanie jest obowiązkowe. Jeśli nie, to lepiej zrezygnować z pieprzem.

Dokonaj solance i jarzyn marynowane

Przed kiszenia ogórków beczki w banku, należy przygotować marynatę. Czynimy to z prędkością 40 g chlorku sodowego w 1 litrze wody zimnej. Składniki miesza się dokładnie, podczas gdy smak do całkowitego rozpuszczenia. Następnie solanka wlano do słoika (od góry do dołu) i natychmiast obejmują gazy wielowarstwowej. W tej postaci, ogórki banków bębna pozostawiono w temperaturze pokojowej przez 3-4 dni. W tym czasie, solanka powinna być kwaśna i stanie się mętny. Nawiasem mówiąc, niektóre z kucharzy nawet spleśniały.

Końcowym etapem przygotowania posiłków

Po tym okresie usunięto z formy, powierzchnia przekąski (jeśli został utworzony), a następnie wylano do solanki z metalowymi pojemnika i doprowadzić do wrzenia. Kilka minut później ponownie wlać warzywa, które były natychmiast rolki.

Teraz, gdy wiesz, jak gotować ogórki perkusyjnych w bankach. Po ząbkowanie zdolności okazało się i owinięty ciepłym kocem. W tym stanie, produkt utrzymuje ciepło aż do ostygnięcia. Ponadto, jest on usuwany w ciemnym miejscu i utrzymywane przez około sześć miesięcy. Nawiasem mówiąc, jeść przekąski, takie jak jedzenie powinno być dopiero po 1-2 miesiące. W tym czasie, ogórki w pełni „dojrzały”, chrupiące i bardzo smaczne.

Przygotowanie ogórki kwaszone w bankach, jak bęben

Nad wami był najbardziej prosta metoda gotowania ogórki z beczki w szklanych słoikach. Jednakże istnieje inny sposób tworzenia takich przystawki. Aby wdrożyć go, będziemy potrzebować:

 • młodych ogórka (bez tasowania duże i grube skóry) – około 1,5 kilograma 3 litrów słoika;
 • Suszony koperek (parasole) – 3 małe kawałki. na brzegu;
 • liści czarnej porzeczki (świeże); – 4 szt.
 • liści wiśni (świeże) – 4 szt.;
 • Oak (świeże liście lub lekko suche); – 2 szt.
 • chrzanu – długość 3-4 cm w banku;
 • czosnek szczypiorek – 5 szt. na brzegu;
 • płytkie sól – 40 g na 1 litr cieczy.

Sposób wytwarzania

Ogórki kiszone w bankach jak bęben wykonany taki sam sposób jak w przepisie powyżej. Warzywa przemyto, inkubowano w lodowatej wodzie, a następnie rozprowadza się w szczelnym pojemniku przygotowanego uprzednio. Nawiasem mówiąc, banki wyprzedzeniem umieścić wszystkie zioła i suszone koper, korzeń chrzanu i ząbki czosnku.

Po wytworzeniu składników będą w pojemnikach, wlać drobnej soli i dobrą drgania. Następnie wlewa się zwykle zimną wodą z kranu. Jako takie, ogórki banków bębna przykrywającej szkła i pozostawiono w temperaturze pokojowej przez dokładnie dzień. Po dniu pełnym warzyw odwodnionych marynowane (w głębokiej patelni), a oni sami dokładnie przepłukać zimną wodą (prawy brzeg). Gulf ogórków w tej samej marynaty, oni znowu w lewo przez 24 godzin.

W celu przeprowadzenia działań opisanych powinno być 2 razy więcej. Na trzeci dzień fuzja solanką wrzenia na szybkiego ognia, a następnie przelano do słoika. Jeśli go brakuje, a następnie dodać do niego trochę wody z czajnika. Po tym, warzywa natychmiast zwinąć i obracać.

Jak i gdzie przechowywać ogórki?

Gruba zbiorcze owinięty forma wstępna są pozostawiono do ogrzania się do całkowitego ochłodzenia. Pod koniec banków z ogórków lufą czysty w ciemnym miejscu.

Otwarte konserwy kęs powinien być dopiero po miesiącu. Jeśli zrobisz to wcześniej, to nie mają czasu, aby być karmione aromaty roślinne dodatków uzyskuje świeży, miękki i nie bardzo smaczne.

Zjeść przekąskę można, wraz z drugich i pierwszych dań, a także napojów alkoholowych.