572 Shares 9313 views

„Vpribyli”: informacje zwrotne na temat stron. Strona zarobków „Vpribyli”: aby zarabiać naprawdę?

Do tej pory zarobki w Internecie stało się tak powszechne, jak codziennie wyjazd do pracy. Liczne strony oferują stabilne dochody, w tym samym czasie nie trzeba nawet wychodzić z domu. W tym artykule dowiesz się, co to system „Vpribyli” zarobków.


Projekt dla życia „Vpribyli”

Teren został oddany do eksploatacji w 2011 roku jako stabilnego projektu dotyczącego zarobków w sieci społecznej. Jednocześnie organizatorzy śmiało stwierdzić, że jest to najbardziej wiarygodne źródło do generowania dochodów z 50 $ dziennie. Interfejs witryny jest dokładną repliką znanego rosyjskojęzycznego sieci społecznych „VKontakte”. Jednak, jak się okazało później, nie ma nic wspólnego z portalem komunikować projekt nie ma.

Na głównej stronie witryny można znaleźć informacje o tym, co dzieje się w jej codziennie obrotu 15 tysięcy dolarów. Liczba uczestników w projekcie nie przekroczyła w 5000. Dzienne płatności, stabilna współpraca, praca z walut elektronicznych i wielu innych organizatorów projektu obiecują użytkownikom. Ale co się naprawdę dzieje?

Jaka jest pensja?

Aby zacząć zarabiać na stronie, jest wymagane, aby przejść procedurę identyfikacji za pośrednictwem konta „VKontakte”, numer telefonu komórkowego. Po tym, jak informacje na stronie głównej projektu jest udostępniana płatną pracę. Oznacza to, że użytkownik musi oglądać reklamy, dołącz do społeczności, zapisz się do publicznej wiadomości, i umieścić Husky nie odśwież. W tym przypadku każda akcja zostanie hojnie zapłacił.

Wszystkie prace są wykonywane wyłącznie za pośrednictwem sieci społecznej „VKontakte”, co stwarza iluzję zarobków poprzez znane w Runet sieci społecznej.

Jak obiecał organizatorom projektu, dla każdego zadania użytkownik otrzyma na koncie wewnętrznym od 1 do 5 dolarów. Kuszące, prawda?

Co należy się obawiać o projekcie?

Wielu naiwnych użytkowników Internetu, aby dowiedzieć się o łatwe pieniądze, pospiesz się zarejestrować i zacząć. Ale potem czoła wielkim rozczarowaniem.

Tak, pierwsze naprawdę stają się dostępne zadania do wykonania, a oni natychmiast pobierana pieniędzy na konto wewnętrznego. Zgodnie z obietnicą miejscu, wszystkie zarobki będą w ciągu kilku minut, aby przynieść jakąkolwiek elektroniczną portmonetkę.

Jednak po pierwszych 10-15 miejsc pracy, gdzie zaczyna się zabawa. Użytkownicy zauważyć, że ich telefon komórkowy dzieje cribbing pieniądze. Ponadto ilość może być zarówno 20 i 300 rubli. Zatrzymaj zapłaty niemożliwe, ponieważ całkowicie zamkniętym dostępem do konta „VKontakte”.

Czy mogę wypłacić pieniądze z projektu?

Nic dziwnego, że po wyżej opisanych wszelkie szanse, aby doprowadzić ich uczciwie zarobione pieniądze do zera. Dlatego naiwny użytkownik nie ma wyboru, ale jak zmienić numer telefonu i utworzyć nową stronę w sieci społecznościowej. W tym przypadku będzie musiał wyjaśnić wszystkich swoich przyjaciół i zwolenników, że jego konto zostało zaatakowanych.

W „Vpribyli”, którego opinie są wyłącznie negatywne, jest najlepszym przykładem przemyślanej i dobrze zaplanowanego oszustwa. W tym przypadku, nowicjusze nie mają uczuć, które chcą oszukać. W rzeczywistości miejsce jest objęte znanej sieci społecznej „VKontakte” dla pozostałej części Rosji, który ma reputację doskonałości. Jednakże, jeśli studiujesz usługi „WE”, oczywiste jest, że twórcy nie wspominają wszędzie projekt „Vpribyli”. Jest to jeszcze jeden dowód, że wspólnym życiu oszustwa przed nami.

50 $ dziennie – mit czy rzeczywistość?

Dostać 2500 rubli dziennie w Internecie jest dziś problematyczne nawet dla doświadczonych freelancerów, którzy zarabiają ich copywriting i projektowanie stron www. Musisz zrozumieć, że nikt nie oceni witryny takie proste czynności jak wejściu w grupie, odśwież nagrać kilka dolarów. Takie zadania nawet na bona fide zasobów jest zazwyczaj wypłacane maksymalnie 2-3 rubli. Po tym wszystkim, mają one na celu oszukać abonentów i członków społeczności do reklamowania jakiegokolwiek projektu lub usługi.

Musisz zrozumieć, że prawdziwa praca w Internecie wymaga czasu i wysiłku. Nie można dostać 50 $ dziennie na prostych czynności, które nie wymagają dużo inteligencji. Godna płaca trzeba mieć umiejętności zawodowych i wiedzy systemów wsparcia dochodowego w sieci. Pamiętaj, że nie powinny być prowadzone na wszelkich ofert łatwych pieniędzy w życiu lub w Internecie.

Którzy zarabiają naprawdę?

Prosta analiza obwodów w celu ustalenia oszukańczego internetowej „Vpribyli”, którego opinii okazać, że jest to kolejny przekręt. Wszystkie fundusze pobrana z telefonu komórkowego pochodzi wyłącznie do organizatorów projektu, które zostały podsumowane w zyskach, w przeciwieństwie do zwykłych użytkowników. W tym przypadku, aby obliczyć swoje położenie jest prawie niemożliwe.

Ramach tego samego programu są dobrze znane piramidy finansowej, aby wprowadzić użytkownik musi inwestować. W tym przypadku organizatorzy natychmiast ostrzegł, że nawet jeśli fundusze nie są zwracane na niepowodzenie. Jednak projekt „Vpribyli” w pierwszym etapie oszukuje swoich członków, ponieważ nie ostrzec o odpisu pieniędzy z konta telefonu komórkowego.

Realne zarobki lub innego oszustwa?

Rzeczywiście, istnieją projekty dla sieci społecznych, które mogą sprawić nikomu. Jednak maksymalna kwota, na którą można liczyć wynosi 50-100 rubli dziennie. Jednocześnie będzie musiał wydać więcej niż jedną godzinę na monotonnie i monotonnej pracy.

Wynika z tego prosty, ale logiczny wniosek – zarabiać na „Vpribyli” miejscu – to nie jest rzeczywistość, i zwykłe oszustwo. Jest to sygnalizowane przez jasnymi dowodami, z których jeden – niewytłumaczalnie wysokich opłat za ich pracę. Wszelkie doświadczeni użytkownicy sieci, która ma długie i skutecznie sprawia, natychmiast zrozumieć, że oszukańcze zwyczajne życie przed sobą.

W „Vpribyli”: prawdziwe opinie użytkowników

Aby ocenić pracę zasobu, który obiecuje stały dochód w sieci, można tylko doświadczenie użytkowników. W „Vpribyli-VKontakte”, którego opinii świadczy o jej złej wierze, nie ma nic wspólnego z twórcami popularnej sieci społecznej, mimo że został stworzony na Jego podobieństwo.

Jako użytkownicy twierdzą powinien udać tylko poprzez aktywację konta „WE”, jak dostęp do osobistej strony, jest zamknięta na stałe. System automatycznie zmienia hasło i używa strony zwykłych ludzi dla celów reklamowych. W tym przypadku, należy przywrócić dostęp praktycznie niemożliwe.

Ponadto monitorowanie osób oszustwa pieniądze z konta telefonu komórkowego zaczyna się natychmiast po wejściu do prywatnego gabinetu. A jeśli nie poinformować usługodawcę, można przejść do minus. W tym przypadku trudno będzie udowodnić, że pieniądze wydane nie osobiście, ale system oszustwa.

Pozytywne opinie o projekcie w sieci nadal występuje. Jednak nie trudno się domyślić, że rozpowszechniania własnych założycieli zasobu. Zapewnia to stały napływ naiwnych użytkownikach, którzy poszukują łatwych sposobów zapłacić. A ponieważ strona jest nadal aktywnie rozwija, to łatwo się domyślić, że nowi uczestnicy projektu nie ma końca. Niestety, ich brak wiedzy użytkowników sami prowokują oszustów tworzyć projekty jak „Vpribyli”.

Mogę rzeczywiście zrobić „VKontakte”?

Prawdziwa praca w Internecie istnieje, a dziś nawet dzieci szkolne o tym wiedzieć. W celu Zarabiaj na swojej stronie „VKontakte” wystarczy zarejestrować się na projekcie VKtarget. W przeciwieństwie do strony „Vpribyli”, przeglądy, które są bardzo negatywne, projekt oferuje prawdziwe dochody.

Wszystko, co jest wymagane od użytkownika ma wejść w różne grupy, zaprosić znajomych i znanych osób zrobić odśwież rekordy. Każde działanie jest wypłacana od 20 centów do 3 rubli. W tym przypadku, wszystkie pieniądze można łatwo doprowadzić do elektronicznej portmonetki WebMoney. Ta część jest doskonałym źródłem dodatkowego dochodu na głowę.

Oferuje on więcej możliwości Qcomment witrynę. Jest możliwe, aby zarobić nie tylko przez konto „WE”, ale także za pośrednictwem jego strony w „Classmates”, Instagramm a nawet Facebook. W tym samym czasie zapłacił pozycji nawet w różnego rodzaju forach i opinii na temat produktów i usług. Wiele aktywnych użytkowników zarobić witryny Qcomment do 200-300 $ miesięcznie.

Inne oszustwa w internecie

Do tej pory, niestety, istnieje ogromna liczba fałszywych zasobów w sieci. Oprócz projektu „Vpribyli-VKontakte” oszustwa jest strona VideMoney. Zasób płaci oglądanie reklam. Jednak jest to niemożliwe, aby wycofać zarobione pieniądze, więc pozostają one zawsze wiszą w systemie.

Różne piramidy stanowią również oszustwa internetowego. Na przykład, aby dołączyć do projektu Zevs użytkownik będzie musiał zapłacić 700 rubli. A także w celu uzyskania ich zwrotu pieniędzy, zaprosić kilka więcej ludzi. Łatwo jest się domyślić, że nie każdy może przekonać swoich przyjaciół lub znajomych, aby zainwestować swoje pieniądze w wątpliwym miejscu. Dlatego głównym zysk idzie do kieszeni organizatorów projektu.

Jak nie stać się oszukać?

Aby nie nabrać na oszustwa przynęty, należy pamiętać o następujących zasadach:

  • Nie inwestować swoje pieniądze w projektach wątpliwa. Uczciwe zarobki nie wymaga żadnych inwestycji i ciężkiej codziennej pracy.
  • Uważnie witrynę proponowanej pracy. Powinien on mieć wszystkie informacje na temat organizatorów projektu, dane kontaktowe, e-portmonetki i certyfikat INN podatkowych.
  • Nigdy nie zostawiaj swoich osobistych i paszportów dane i numer telefonu komórkowego na stronach internetowych dla życia. Oszuści mogą wykorzystać te informacje dla korzyści osobistych.
  • Zawsze czytam opinie na temat stron w sieci. Nawet jeden negatywny komentarz musi podważyć. Lista oszustw w Internecie jest bardzo wysoka. Najważniejsze – aby dowiedzieć się, jak odróżnić je od bona fide zasobów, które są w stanie zapłacić uczciwie zarobione pieniądze.

Jeśli nadal nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, gdzie do zarabiania pieniędzy, nie spiesz się rozpaczy. Po tym wszystkim, dziś istnieje wiele możliwości pracy zdalnej, do opanowania, które mogą być każdy.

Czy to możliwe, aby zrobić prawdziwe pieniądze w Internecie?

Obecnie oszczędność dla profesjonalistów w swojej dziedzinie – pracować zdalnie z domu. Internet w tym zakresie daje prawie nieograniczone możliwości. Wymienione freelancerów może zaoferować swoje usługi do ich działalności. Na przykład, aby pisać artykuły medyczne, edukacyjne lub budowlanych tematów. Lub wykonywać rozkazy do produkcji stron internetowych lub banerów reklamowych i lądowania.

Można również zorganizować własne zarobki na miejscu ciekawych artykułów. Wystarczy wypełnić swoje zapotrzebowanie na informacje czytnika, zrelaksować się w wyszukiwarkach i odbierać codziennie zysk z odwiedzających oglądania reklam.

Jeśli mieszkasz ducha przedsiębiorcy, a następnie zorganizować sklepu internetowego z dostawą towarów z Chin, Ameryki czy Europy. W tym celu nie jest konieczne, aby wynająć pokój i mieć kapitał początkowy. Po prostu oferują usługi sprzedawcą lub organizator wspólnych zakupów. Ten rodzaj zarobków zawsze jest popyt.

Jeśli wiesz, gdzie do zarabiania pieniędzy, to nie będzie trudno zbudować swój własny biznes i osiągnąć niezależność finansową od pracodawcy. Najważniejsze jest, aby nie spaść na skrupułów oszustów.