719 Shares 4461 views

Jak wyrównać betonowe podłogi: kilka wskazówek

Kiedy mieszkał w nowym mieszkaniu lub po prostu zrobić napraw w istniejącej, byłoby pożądane, aby podłoga była również w porządku. Ale położyć parkiet, linoleum, laminat musi być ściśle pozioma podstawa. I wtedy pojawia się pytanie: w jaki sposób, aby poziom posadzek betonowych? Jest całkiem możliwe, aby to zrobić samemu, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie nie trzeba specjalnych umiejętności. Będziesz dosyć zobaczyć przynajmniej raz przed, jak wykonać taką pracę na części.


Jeśli mówimy o tym, jak poziom posadzek betonowych, warto zauważyć, że zaczyna się żadnej pracy ze znacznikami. Konieczne jest, aby znaleźć najwyższy punkt na podłodze. Odbywa się to za pomocą hydraulicznego, dobry poziom przewód, kubki lub kliny o różnych wysokościach. Dwaj mężczyźni najpierw wyciągnąć przewód przekątnej od rogu do rogu, a trzeci poziom dotyka tylko do tego przewodu, wkładając go w poziomie. Wszystkie guzki na podłodze musi być poniżej kręgowego. Po osiągnięciu celu, w środku pokoju na podłodze jest narażona Beacon, klin wybiera żądaną wysokość, aw rogach sali umieszczone są znaki na ścianach w miejscach, gdzie przewód zasilający. Druga przekątna jest konieczne, aby zbudować w ten sam sposób.

Mówiąc o tym, jak poziom posadzek betonowych, należy zauważyć, że najwyższe wzgórza są zwykle znajdują się w rogach pokoju, a tam, gdzie szwy. Jeśli różnica wysokości jest na tyle duża, konieczne jest dokonanie oceny może być lepiej, aby obniżyć wysokie wzgórze, niż wylewanie cementu do wykonywania prawie cały pokój.

Analizując jak prawidłowo wyrównać betonową podłogę, trzeba wydać na etykietach z przewodu oznakowanie linii. Linia ta może być podniesiona do tej samej wysokości, w zależności od chropowatości i opuść to nie może, ponieważ centralny tracker został już w najwyższym punkcie. Teraz konieczne jest, aby promować przewodu wzdłuż linii murów, aby umieścić na podłodze pomieszczenia dodatkowe sygnalizatory. Odległość pomiędzy nimi powinien wynosić 70 cm. Jest to kilka razy, aby sprawdzić prawidłowość ich rozliczeń, aby uniknąć tworzenia nowych nieprawidłowości. W tym celu należy wyciągnąć kabel od ściany do ściany we wszystkich kierunkach. Znaki na ścianach powinny być równo z wysokością rezonatorów.

Rozumiemy więcej jak wyrównać posadzek betonowych. W następnym etapie należy rozpocząć wylewanie. Przed tym piętrze należy pokryć ziemię. Dla jastrychu można użyć zwykłej zaprawy cementowe, jednak zaleca się użycie specjalnego mieszankę. Gęstość roztworu powinna być regulowana w zależności od tego, czy grubość cementu. Tutaj zasada jest bardzo prosta – im grubsza płyta, tym grubsza powinna być rozwiązaniem. Montaż podłóg betonowych należy przeprowadzić tak dokładnie, jak to możliwe, równomierne wypełnienie przestrzeni roztworem. W tym przypadku, posadzka musi przechodzić dokładnie odsłonięte sygnalizacyjne. Podłoże powinno być ustawione listwy drewniane bardzo dokładnie. Gdy związać trochę grab, radiolatarni chcesz usunąć, a na ich miejsce do wypełnienia w roztworze. Powierzchnia musi dobrze stwardnieć, więc nie idź na to z wyprzedzeniem.

Teraz, gdy wiesz, jak poziom posadzek betonowych.