747 Shares 8741 views

Igor Kornelyuk: praca, rodzina, zdjęcia

Igor Kornelyuk – piosenkarz i kompozytor. Urodził się w Brześciu na Białorusi. Teraz Tamm mieszka w Petersburgu. Artysta był bardzo popularny w latach 80-90 lat od 20 wieku. Teraz większość jego prac jest pisanie muzyki do filmów i seriali.


rodzina

W 1962 roku, 16 listopada, urodził się Igor Kornelyuk. Rodzina, w której przyszły kompozytor urodził się w dziedzinie muzyki nie miał nic wspólnego. Rodzice – Eugene i Nina Kasyanovich Afanasjewna – byli inżynierowie. Jednak babcia artysty – Maria Demyanovna – grał na siedmiu strunach gitary i śpiewali piosenki. A gdy dom ma zamiar odwiedzić, chór wykonywane przy stole picia piosenek. Często zadawane śpiewać i Igor. Profesor Białoruskiego oranżerii poradził rodzicom wysłać syna do szkoły muzycznej. Na 6 lat, Igor zaczął uczyć się gry na pianinie. W tym przypadku rodzice uważali, że muzyk – to nie zawód, a byli przeciwni chłopiec wybrał to sprawa życia. Matka i ojciec zmienił zdanie dopiero po latach.

dzieciństwo

Jego pierwszym dziełem Igor Kornelyuk napisał w wieku 9 lat. To była piosenka „Rosja, Rosja drogi …” w szkole muzycznej uczył się słabo. Jednocześnie z 5 klasie, zdobył grając na tańcach w zespole na Ionica. Dla tego młodego muzyka Otrzymałem około 30 rubli miesięcznie. W okresie dojrzewania, pierwsza miłość przyszła do Igora. Ale ona nie odwzajemnia jego uczucia, i fakt ten był tak tragiczne dla niego, że był chory. Po odzyskaniu miał potrzebę napisania muzyki do odbytu uczucia. Tamm twierdzi, że jest bardzo wdzięczny Luba, który odrzucił jego uczucia i tym samym pomógł mu stać się kompozytor. Wszystko zaczęło się pisanie naiwnych piosenek o niespełnionej miłości do wierszy wielkich poetów. Po zakończeniu 8 klasie, Igor wszedł do szkoły muzycznej w Brześciu na oddzielenie teorii i kompozycji. Ale czesne zapłacił niewiele uwagi, ponieważ łączy pracę w zespołach rockowych. Jego nauczyciel widział w nim talent, i poinformowała młodzież do studiowania w Petersburgu, gdyż to właśnie tam najlepsza szkoła w kraju dla kompozytorów. Igor słuchał słów nauczyciela i lewo.

studentship

Przybywając w Leningradzie, Igor Kornelyuk rozpoczął przygotowania do wejścia w college'u Rimskiego-Korsakowa. Programy szkoleniowe w Breście i Sankt-Petersburgu były różne, z tego powodu, tłumaczenie z jednej instytucji do drugiej było niemożliwe. W Leningradzie, Igor musiał zapisać się ponownie w Szkole Muzycznej w pierwszym roku. Do egzaminu wstępnego, napisał szereg utworów fortepianowych. Został przyjęty, a tu podjął studia poważnie. Szkoła I.Kornelyuk spotkał się z Regina lisa, który stał się częstym współpracownikiem kompozytora.

Po ukończeniu Igor Kornelyuk poślubił dziewczynę o imieniu Marina. W 2012 roku para obchodził trzydziestą rocznicę wspólnego życia.

W 1982 roku Igor kontynuował studia w Konserwatorium już kompozycji. W latach studiów, napisał szereg prac, które są wykonywane przez studentów. I.Kornelyuk napisać skomplikowaną muzykę, która jest blisko do klasyki. Zapis do sporu rozpoczął hit piosenki pop. W tym samym oczywiście z nim dowiedziałem Aleksandra Morozowa – ten kompozytor i autor tekstów. I to właśnie on powiedział I.Kornelyuku, że nie będzie się to podoba – pisać proste piosenki, które śpiewał wszystkich ludzi. Dwa kompozytorzy argumentował koniaku. Wkrótce Tamm napisał kilka piosenek. Natychmiast stał się popularny – to „Sweet” i „Bilet do baletu.”

Ukończył z wyróżnieniem Konserwatorium kompozytora.

kwalifikacje zawodowe

Igor Kornelyuk, którego zdjęcie jest prezentowane w tym artykule, trzy lata po ukończeniu konserwatorium był dyrektorem muzycznym teatrze „Buff” w St. Peberturge. Jednocześnie pisał piosenki dla takich artystów jak Anne Veski, Edita Peha. Po wzięciu udziału w programie telewizyjnym „Musical Ring” Tamm zasłynął, i to był początek jego błyskotliwej kariery solowej. Ustalenia jego piosenek kompozytor zawsze czynił, a tylko czyni się.

Z biegiem lat, Igor Kornelyuk napisał ponad sto utworów, liczne występy muzyczne i opera dla dzieci „push-pull”, które od 1989 roku i nadal z powodzeniem idzie na etapie Petersburg Music Hall.

Igor i dziś nadal pisać muzykę. Poza tym, on koncertował na całym świecie i bierze udział w koncertach charytatywnych. Kompozytor próbował swoich sił jako wiodących programów telewizyjnych, zagrał w kilku odcinkach serialu, służył jako juror na festiwalach muzycznych. To był czołowym konkursach piękności. Kompozytor chce napisać operę. W 2007 roku otrzymał tytuł Honored Artysta Rosji.

kino

Igor Kornelyuk jest autorem muzyki do filmów i seriali:

  • „Krótka gra.”
  • "Gangster Petersburg".
  • „Idiota”.
  • „wilki Sprawiedliwość”.
  • „Tłumaczenie rosyjskie”.
  • "Taras Bulba".
  • „Mistrz i Małgorzata”.
  • „Mam zaszczyt”.

I inni.