493 Shares 9573 views

Gdzie się udać w Murmańsku turysta?

Murmańsk – mały, ale bardzo piękne miasto, znane z tego, że w liczbach to przewyższa wszystkie inne osady znajdujące się poza kołem podbiegunowym. Dlatego tu co roku przyciąga wielu turystów, którzy chcą wziąć w zabytków i cech miasta.


4D – atrakcja dla dzieci i dorosłych

Gdzie mogę iść w Murmańsku z dzieckiem? Atrakcją Murmańsk-4D.
Niewiarygodne emocje oglądania filmów w formacie 4D na pewno każde dziecko zapamięta na całe życie. Nowoczesny sprzęt i ruchome krzesła symulatory pomóc odwiedzającym poczuć prawdziwych bohaterów filmów.

Sport i rozrywka „Oscar” Centrum dla rekreacji

Ogromny kompleks sportowy jest lekcja zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na terenie znajduje się kilka pokoi. W każdym z nich są zawodowi trenerzy pomogą odwiedzającym zaplanować i przyjemne rozrywki.

Ośrodek narciarski „North Star”

Duża powierzchnia kompleksu obejmuje wszystkie rodzaje tras, różniących pochylenia i złożoności. Każdy użytkownik może skorzystać z wypożyczalni i wypożyczyć dowolny sprzęt sportowy, który mu odpowiada. Ponadto kompleks jest przytulna kawiarnia z miłą atmosferą i gorących napojów.

Planetarium "Star Dome"

Gdzie pójść z dzieckiem w Murmańsku? Planetarium. Co może być bardziej tajemnicze i interesujące badanie odległych gwiazd i planet? Z najnowszych urządzeń dla wszystkich odwiedzających planetarium będą mieli niepowtarzalną okazję, aby otworzyć kurtynę ten nie jest w pełni poznać świat.

W tym momencie, to będzie interesujący nie tylko dla dzieci, ale także ich rodziców, bo „kopuła Star” ma specjalny system, który pozwala zrobić zdjęcie objętości bez użycia dodatkowych elementów (na przykład punkty).

Klub paintballa na świeżym powietrzu

Gdzie się udać w Murmańsku z partnerem lub z przyjaciółmi? Klub Paintball „Dziesięć” – to świetny sposób, aby dokonać zbiorowego wypoczynku, ponieważ jest on dzielony i zabawy.

Jednym z najbardziej popularnych gier dzisiaj stał paintball. Podzieleni na zespoły, uczestnicy rywalizują ze sobą w myśleniu strategicznym i zręczności. W klubie znajduje się kilka stron z różnych poziomów trudności, więc gra będzie interesująca dla osób w każdym wieku. Również w „dziesiątce” open laser tag, w którym uczestnicy wydał broń laserową. Ostatnia gra przyciąga coraz więcej młodych gości, podobnie jak w konkursach dzieci się wiele pozytywnych emocji.

Klub Eleven – dla tych, którzy lubią tańce

Gdzie się udać w Murmańsku na weekend? Jedenaście klub nocny. Całe centrum rozrywki dla młodych ludzi znajdujących się na dużym obszarze klubu. W tym miejscu, użytkownicy mogą nie tylko taniec, ale także zagrać w bilard lub zrelaksować się w komfortowym barze, który jest stale grając imprez muzycznych lub sportowych odbywają.

Stereo Afryka klub nocny i bar karaoke "Phoenix"

Stereo restauracja Afryka słynie z popularnej współczesnej muzyki. Pod to wszystko, odwiedzający mogą tańczyć na największym parkiecie w mieście.

Gdzie się udać w Murmańsku z przyjaciółmi, którzy lubią śpiewać? W "Phoenix" bar karaoke. Miła atmosfera i przytulna atmosfera może rozjaśnić każdą wieczór, zwłaszcza gdy firmy siedzą blisko lub rodzimych ludzi. Zwłaszcza, że kelnerzy mili pracujący w barze, gotowy do pomocy w każdej chwili. Również korzystać dostarczyć jakości sprzęt, duży wybór kompozycji i obecność pokoi o pojemności do 6 osób.

Regionalny Teatr Teatr

Gdzie się udać w Murmańsku dla działań kulturalnych? Regionalny Teatr Dramatyczny.
Fani spektakli wystawianych w dziełach literackich, pamiętaj, aby odwiedzić to miejsce. Każdego dnia, aktorzy pokazują swoje ulubione i znane prezentację, więc można chodzić do teatru prawie codziennie.

Galeria „Kosmos”

Gdzie się udać w Murmańsku dla tych, którzy kochają sztukę? W miejscu zwanym „Przestrzeń”. Wewnątrz galerii zebrano ogromną ilość pracy różnych architektów, różnych artystów, fotografów i innych osób kreatywnych i utalentowanych. Taka odmiana codziennego przyciąga ogromną liczbę ludzi, ponieważ każdy użytkownik znajdzie w tym miejscu coś wspaniałego dla siebie.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jak spędzić czas w Murmańsku. Oprócz wyżej wymienionych miejsc w tym mieście istnieje tak wiele różnych zabytków i instytucji kultury, z których każdy przechowuje kawałek miasta i informuje odwiedzających do swojej historii.