508 Shares 9208 views

rzemiosło dzieci na wiosnę z rękami

Po długiej zimie przynosi szczególną radością jasne słońce, ptaki dźwięki śpiew, świeże zielona trawa, a pierwsze kwiaty. Są nowe siły kreatywności. Dzieci zaczynają przynosić rzemiosła w ogrodzie, wiosna przynosi wiele nowych zagadnień.


słońce

Jasne słońce – pierwsze skojarzenie z wiosną. Oczywiście, rękodzieła „Wiosna nadeszła”, wykonany własnymi rękami, nie może obyć się bez jasnych promieni. Słońce nie tylko zajmuje centralne miejsce w zdjęciach dzieci wiosną i aplikacji, ale również może stać się niezależnym podmiotem.

Słońce z papieru można ozdobić okno, ale zamiast promieni będzie wyglądać dłonie wielkich dzieci. Załączyć długie drewniane kołki do niepotrzebnego dysku, malować je żółty – i hack „Wiosna jest” gotowy.

Sól ciasto – nieodzownym materiałem dla kreatywności dzieci. Sprawiają, że bardzo prosty – trzeba filiżankę mąki, pół szklanki drobnego soli i około 100-120 ml wody. Ciasto może od razu dodać żółtych barwników lub farb rzemiosła po suszeniu (kilka dni), ozdobić swoje wzory i ładna twarz. Przykleić magnes na słońce, przykleić na lodówce, i będzie to długi czas, aby pokryć swoją kuchnię.

kwiaty

Delikatne przebiśniegi, lilie pachnące, jasne żółte mlecze na zielonej trawie, puszyste cipki wierzby – wszystko, co jest nierozerwalnie związane z wiosną, a rzemiosło wiosną, stworzyły własne ręce, nie może obyć się bez tych obrazów.

rozlegle kwiaty mogą być złożone za pomocą origami techniki i słoneczniki symulować za pomocą perełek pianki i kleju małe stożki białego papieru. Narysować wazon, brązowy oddziałów, bryłek kleju miękkiej białej wełny – dostać kilka wierzby.

Drobno posiekane żółty papier lub gwint uzyskać piękny mniszka lekarskiego. Dzieci rzemiosło na temat „wiosny” mogą być wykonane w postaci kart zielonego kartonu, ozdobione trójwymiarowymi wielokolorowych papierowych kwiatów. Duże kwiaty mogą być wykonane z gliny lub masy solnej.

Można zrobić cały kosz kwiatów. Wydajność może być wykonane przy użyciu technik origami splot go z bibuły papierosowej, lub po prostu składane w postaci pudeł. Pozostaje wypełnić kosz z kwiatami wykonanymi z papieru, wstążki satynowe lub nylonu.

drzew

Kwitnienie jabłoni i wiśni zachwycać naszym zdaniem sprężynę. Dzieci rzemiosło na temat „Wiosna” rzadko przedstawiają drzewa w rozkwicie. Dodać do nich proste i wyglądają sprawy nietypowe i wyrafinowane. Narysować na papierze cienka gałązka wiśni, to białe lub różowe kwiaty palcami lub małej dnie butelki z tworzywa sztucznego. Oryginalny wygląd delikatne papierowe kwiaty na rzeczywistych lub utworzone z drutu i nici oddziałów.

motyle

Kolorowe motyle ożywić dowolny obraz z kwiatami. Rękodzieło na temat „Spring has come” jest często ozdobione tymi żywymi kolorami. Papier lekki motyl może być zawieszony na sznurkach z sufitu. Mogą być one wykonane w technice origami papier kolorowy ciętych kolorów farb lub spowodować motyle wzór przy użyciu aplikacji.

Piękne rzemiosło z rękami na wiosnę uzyskano w przypadku zastosowania sztywnego drutu i nylonu. Z tych materiałów, można zrobić bardzo delikatny i powietrza motyle. Motyl może ozdobić kolorowymi koralikami, guziki i koraliki.

biedronki

W maju zaczynają pojawiać biedronki. Dzieci po prostu uwielbiam je i uczynić rzemiosła w formie zabawy błędu jest bardzo prosta. Najmniejszy można wyciągnąć nogi biedronka użyciu odcisku palca. Obcas pokryty czarną farbą, a resztą stóp – czerwona. Teraz trzeba wykonać odcisk palca narysować czarnego grochu, czułki i nogi.

Aby aplikacje luzem, rozkładana kawałek czerwonego papieru budowy kilka razy, wyciąć ciało chrząszcza, i dołączyć wąsów grochu. Teraz może być zatrzymany na zielonych liściach.

Dzieci uwielbiają zbierać kamyki, a to może być wykorzystane. kamienie okrągłe mogą być malowane jak biedronka wykorzystaniem gwasz lub inne kolory.

ptaki

Rzemiosło „Wiosna nadeszła” własnymi rękami można zrobić za pomocą wizerunki ptaków. Nawet z prostych sylwetki jaskółek na białym tle i oddycha na wiosnę. Kolorowe ptaki mogą być wykonane z kolorowy papier pakowy. Jeśli dodasz proste origami obwód kilka ptaków, można je powiesić na gałęzi z cienkiej żyłce.

Nagie drzewa w ogrodzie mogą być ozdobione pomocą papierowych wesołych ptaków, ozdobione ornamentami, nadające połysk piór. Piękne ręcznie robione artykułów na temat „Wiosna” może być w postaci ślicznych ptaków w technikach Quilling.

Z masy solnej można rzeźbić figurki ptaków, suche, malować je z gwaszem, lakier. Następnie odciąć kilka oddziałów i powiesić ptaki za pomocą nici lub cienkich pasków. Nie zapomnij, aby dane w schludnym otwór dla liny do osuszyć ciasto.

Rękodzieło z rękami na wiosnę może być wykonana z przędzy wełnianej na drutach. Biały, czarny, niebieski, czerwony i żółty belki mogą być wykonane z małych kolorowych ptaków, gili i cycki i szarych i brązowych wróbli uzyskuje się, podobnie jak prawdziwych. Popularne teraz wszelkiego rodzaju figurek wykonanych z filcu. Takie rzemiosło na temat „Spring has come” można wykonać nawet początkujący.

Budki dla ptaków

W zimie, dzieci sprawiają, karmniki i karmione ptaki w swoim podwórku, w przedszkolach i wczesną wiosnę wychodzi naprzeciw szpaków i przygotować dla nich domów. Temat ten może znaleźć odzwierciedlenie w produkcji rękodzieła do konkursu wiosny w przedszkolu.

Na dużym arkuszu papieru, rysować dużego drzewa, ozdobione kolorowymi wzorami. Na jego gałęziach, umieścić wolumin kilka Budki z kolorowego papieru i ich mieszkańców, dekoracji wstążki satynowe obraz, kwiaty.

Dom, ptaszarnia mogą być wykonane z kartonu, ozdobić go z kolorowymi przyciskami, papierowych kwiatów. Wewnątrz można umieścić małe gniazdo z jajami i ptaków wykonane z tkaniny lub przędzy wełnianej.

Travyanchiki

Świeże zielona trawa – obowiązkowa symbol wiosny. Można tworzyć własne gazonchik w doniczce, ale o wiele bardziej interesujące, aby utworzyć własną travyanchika. Ten siekać mogą być wytwarzane przy użyciu niepotrzebnego nylonowe pończochy, ziemi i ziarno pszenicy lub trawy.

Nasiona traw należy wypełnić pończochy, zasnąć na wierzchu podłoża i krawat. Wypełniacz może być wykorzystywane podłoże podłoża do kwiatów, kurz, a nawet bawełny (w tym przypadku jest on najpierw posypać niewielką warstwę ziemi). Obrabiany przedmiot może być wykonane w postaci zwierzęcia, takiego jak jeż, lub po prostu jako Głowa mężczyzny z Zabawna kubek.

Do trawy wyrosły, rzemiosło muszą być podlewane. Kiedy zrobiło się wystarczająco długo, można uzbroić nożyczkami i zrobić mały człowiek oryginalną fryzurę.

łodzie

Mrucząc Brooks, a inny symbol wiosennych dni – łodzie. Umieść je na zwykłym białym papierze – nudne. Ciekawe artefakty takie sprężyna z rękami do dekoracji przy użyciu różnych materiałów, umieścić je pasażerów, dołącz maszt z żaglem.

Statki oryginalne mogą być wykonane z wina korków. Płynąć do takiego zbiornika wykonanego z tkaniny, najlepszego dopasowania bielizny lub szorstkiej konopie. Orzech powłoki, wykałaczki i cukierkach od słodyczy też można zrobić małą łódkę.

Innym pomysłem dla rzemiosła na temat „Wiosna” – zgłoszenie objętość. To może być reprezentowany przez strumień, niebo, chmury i nos statku z żaglówką lub zorganizować złożone na arkuszu niebieskim papierze.

wielkanocne rzemiosło

Wielkanoc kojarzy się z wiosny, przebudzenia, wielkanocne zające, pisklęta i kolorowych jaj. W oczekiwaniu na wakacje i chce urządzić dom z cute drobiazg wykonany przez ręce.

Można ozdobić nie tylko prawdziwych jaj lub puste muszle, ale aby je z ciasta solnej, plasteliny, wykonany z tkaniny lub po prostu wyciąć z papieru. Wzory mogą być bardzo różne: kolory, kolorowe paski, ptaki i tematy biblijne. Do dekoracji, należy nie tylko atrament i papier, ale także tkaniny, wstążki, koraliki.

Z pustych skorup łatwo pięknych ptaków wiosną, klejenie im skrzydła, ogony i dzioby z kolorowego papieru. To może być z kurczaka z kurcząt i ptaków egzotycznych. Nadaje się do wytwarzania powłok i królików – sporządza wylotowych, długie uszy i kleju zaczepy strun.

Te oryginalne artykuły, własnymi rękami wykonane, nie tylko pomoże rozwijać wyobraźnię swojego dziecka, ale także przynieść do domu kawałek wiosennym nastroju. Mogą być również stosowane w konkursie rękodzieła wiosny w przedszkolu.