427 Shares 5508 views

Chiny – Dark Cesarzowej w Mortal Kombat X

Mobilna wersja Mortal Kombat X stale się rozwija i zadowolić swoich fanów o nowych ciekawych postaci. Możesz pobrać tę grę siebie i rozpocząć swoją podróż już teraz – samemu lub obok siebie z przyjaciółmi, spędzić samotne bitwy, turnieje, czy nawet podróż na sceny świata gry. A co najważniejsze – można wybrać postać znaną grę dla wszystkich bohaterów MK wszechświata. Warto zauważyć, że nowe znaki zostały wprowadzone w tej wersji, dla których wcześniej nie dało się grać. Na jednym z tych znaków, a będzie to kontynuować. Chiny, Ciemny Empress – to bardzo ciekawa postać z jego fascynującą historię, a co najważniejsze, z szeregiem imponujących sztuczek, które można użyć, aby pokonać wroga. Naturalnie, to najpierw trzeba nauczyć się zarządzania tym charakterze, który został wprowadzony do gry niedawno, ale wtedy można odkryć swoją niesamowitą moc. Chiny, Ciemny cesarzowa – ma silny charakter, do którego powinno się zwracać uwagę.

historia

Wszyscy fani serii MK wiedzieć kim jest księżniczka Kitana. Ciemny Empress? To jest coś nowego. Ale dla każdej osoby, aby zrozumieć jej historię, trzeba rozpocząć historię od początku. Tak, Chiny – jest córką Sindel, żony cesarza Outworld Shao Kahn, a zatem jego adoptowaną córką. Pracowała pod nim, był jednym z najlepszych wojowników w ich szeregach, ale chciał więcej – Chiny, by stać się jego następcą na tronie. Ale brakowało jej brutalność i bezwzględność. Shao Kahn następnie udał się na okrutnym kroku – nakazał utworzenie DNA Kitana jego klonów, z których najbardziej udany był Milina, i to ona musiała zastąpić Kitana. Dowiedziawszy się o tym, księżniczka zbuntował się przeciw ojcu i połączył siły z ziemi Królestwa. Walczyła po stronie dobra, dopóki nie został zabity przez matkę, już zmartwychwstały Shang Tsung. Kiedy Chiny stracił, Quan Chi zabrał jej duszę i wykonane, aby służyć siebie. Stała się zły duch, jeden z najgroźniejszych wojowników armii duchów Quan Chi i Shinnok. Ale kiedy przegrał walkę o władzę i zostały zniszczone, Chiny podjęła tron piekła i stał Mrocznego cesarzową. Jest to postać i pojawia się w grze. Chiny, Ciemny Empress, – nie jest najbardziej Księżniczka Kitana, który był znany ze swej dobroci i chęci do walki po stronie królestwa. Ten krwiożerczy potwór, który kontroluje wszystko Underworld.

zespół

W tej grze można sterować jeden znak, jak w grze walki na komputerze – można zbudować zespół bojowników, aby pomóc w walce, a także podać ich skutków poleceń. Więc kiedy przechodzą próbę ciemnościach cesarzowej Chin i uzyskać jej kartę, która pozwoli Ci wykorzystać tę postać jako jego głównego bohatera, warto pomyśleć o tym, jak to lepiej, aby kontynuować przygotowania zespół bojowników. Fakt, że Mroczny Empress należący do grupy Underworld, więc największa premia dostaniesz jeśli będziesz otoczony przez przedstawicieli tej samej klasy. Najbardziej przydatna jest duch Sub Zero, który pozwoli zespołowi znacząco zwiększyć szybkość ataku. Kolejny duch – duch Jax – daje większy margines zdrowia. Ale widmo Kung Lao daje dodatkową skalę wytrzymałości. Ponadto, można rozważyć użycie skorpion, który może zwrócić pokonanych żołnierzy do życia. Mówiąc najprościej, w „Mortal Kombat X” Chiny, Ciemny cesarzowej, być otoczony przez takich jak ona, duchów, i to będzie najlepsze i najbardziej skuteczne połączenie.

pasywny

Tych graczy, którzy Tajwanu wczesny dostęp do Mrocznego cesarzowej Kitani, byliśmy trochę zaskoczeni przez jej zdolność biernego że pierwszy nie wydawał się zbyt przemyślane i użyteczne. Jednak przy odpowiednim wykorzystaniu nim można nawet pokonać przeważającymi siłami wroga. Fakt, że trzeba starać się walczyć tak, że Kitana wykończenia przeciwników w żadnych okolicznościach. W tym przypadku, pokonany wróg wznosi się jak duch na swojej stronie – oczywiście, że ma tylko jedną trzecią zdrowia, nie ma pasywna umiejętność i możliwość korzystania z drugiego spetspriem, ale bez całej tej dodatkowej myśliwiec na swojej stronie nie boli. Więc, gdy przyjdziesz do opanowania tej umiejętności, to może dostać się bardzo przydatna, jeśli zdecydujesz się grać w ciemnościach cesarzowej Chin. Jak otworzyć tę umiejętność? Wielu graczy to pytanie, ale odpowiedź została udzielona – zdolność nie otworzyć, jest dostępny od samego początku. Trzeba tylko czasu, aby wykorzystać je w celu przeprowadzenia jego obciążenie.

Pierwsza kombinacja

Naturalnie, nie ma powodu, by uznać zwykłych uderzeń charakter, ponieważ wszystkie one są takie same i różnią się tylko siła, szybkość i animacji. Jednakże, kombinacje i specjalne ruchy na każdy inny, a powinny one być traktowane w sposób bardziej szczegółowy. Dzięki połączeniu pierwsza jest prawdopodobne, aby wkrótce spełnione test. Chiny, Ciemny Empress – złoty charakter, który można uzyskać jedynie dla pieniędzy, albo w trakcie badania, które muszą być przekazane do spełnienia pewnych warunków. A jeśli go przekazywać, dostaniesz tę postać. Więc, co jest istotą pierwszym połączeniu? W jego trakcie Kitana powoduje dwa stempla, a następnie przez szereg trzech stempli wentylator, a następnie – końcowy rzut w salta. To robi wrażenie i robi całkiem dobre obrażenia.

Druga kombinacja

Na drugim połączeniu, nie jest już tak silne, ale jest szybki i łatwy do wykonania. Kitana powoduje trzy ciosy, a następnie przez dwa regularne kopnięć i wykończenie z odwrócenia. Oczywiście, szkoda z takiego połączenia jest mniejszy niż poprzedni, ale jego wykonanie jest również mniej.

trąba powietrzna

Kombinacja – to tylko seria skutecznych ataków, podczas gdy specjalne ruchy – to znacznie więcej niż to. Tak więc pierwszy specjalne ruchy istota polega na tym, że Chiny ustanowionego z pomocą swoich fanów wir, który rzuca przeciwnika w powietrze, zadając obrażenia imponujące. Rozmiar uszkodzeń zależy od tego ile jesteś agile'll kliknij na podświetlonej kręgu na krótki okres czasu – im więcej kliknięć, tym więcej szkód. Warto zauważyć, że maksymalna stawka wynosi więcej niż dziesięć razy większe niż szkody wyrządzone przez najmocniejszych combo. Ponadto zmniejsza to spetspriem dla niektórych wskaźników w czasie ataku wroga.

wentylator rzucanie

Co się tyczy drugiego ruchów specjalnych, jest jeszcze bardziej interesująca. Za rolę China wykonuje rzut pojawia następnie na ekranie ruchomej skali (im bliżej centrum można dostać, tym silniejszy jest atak). Jak najszybciej kliknij na skali, Chiny rzuca wentylator w wroga. Ale to nie wszystko. Oprócz uszkodzeń, zastosowano specjalny efekt „Strachu”, ze względu na którą wróg będzie automatycznie zmienić aktywny charakter.

Cut do grosza

Dobrze, ostatnia metoda, która jest najsilniejszym i nazywa się „X-Ray”, jak zdjęcia rentgenowskie towarzyszy szkody wyrządzone na wroga, wygląda bardzo brutalne. Chiny realizuje serię ataków, a następnie uderzył w wentylator wyrzuca przeciwnika w powietrze. Potem rzuca dwa składany wentylator, który przebić gardło wroga. Kiedy spada, Chiny chwyta go i uderza mocniej na podłodze, dlatego fani Pierce głębiej a potem podnosi go z ziemi, chwyta wentylatora i uderzył kolanem w twarz ściąga je z gardła.