794 Shares 3716 views

degradacja jednostki

Nic dziwnego, że ludzie są grupą zwierząt. Ludzkość jest jak zwierzęta zaczynają żyć tylko przez instynkty, szef wśród nich – aby przetrwać. Jest ona zawsze była?

Ludzie w końcu stać się zachłanny, egoistyczny i meaner. Nikt nie dba o problemach innych ludzi, każdy dla siebie. Prawdopodobnie ze względu na to istnieje kilka miejsc, gdzie mieszkasz ma naprawdę dobrych i szczerych ludzi. No, z wyjątkiem naszych myśli i fantazji, a przede tylko dzieci. w dzisiejszych czasach dzieci bardzo wcześnie zaczynają się pogarszać. Wcześniej było to piękne, cnotliwe i czyste istoty, i co teraz? Nie pozostają one takie same?

Nie ma wątpliwości, w naszym społeczeństwie nie jest bez dobrych ludzi, ale każdy z nas jest to psuje społeczeństwo. U ludzi, nowych zasad i priorytetów. Wszystko gotowe rozerwać siebie w możliwie najkrótszym czasie. Wszystko obłudna, absolutnie wszystko! Ludzie z dzieciństwa uczy się nie rzeczy, których nie zaszczepić te nawyki, nie poddawaj się tą wiedzą.

Ale nadal, byłem pocieszająca myśl, że gdzieś tam są dobrzy ludzie na świecie. Nie są one zepsute przez światem zewnętrznym, choć i interakcji z nimi. Te odrębne, rzadkie istoty ludzkie są, oczywiście, osobowości i bardzo spójne. Niewątpliwie każdy z nas jest człowiekiem, ale co z tego?

Wszyscy ludzie mają swoje maski, nikt nie pokazuje ich prawdziwą istotę. Wszystko co ukrywać, co naprawdę są. Tak, tak, to jest co, a kto nie.

Jeśli studiować historię i zobaczyć, co ludzie byli przyzwyczajeni, jak sądzę, od samego początku istnienia ludzkości, to nie bez „głupca”. We wszystkich czasach ludzie byli źli i zazdrośni, ale nadal nie było więcej dobra. Przyjmują nawet, na przykład, opowiadania dla dzieci, zostały one napisane na obraz społeczeństwa, które jest nieodłączne w określonym czasie. W związku z tym czas kiedyś znacznie lepiej niż teraz. I rzeczywiście, cała literatura i sztuka nie staje się to, co było przedtem. To nie jest sztuka, która jest niesamowity, umysł i duszę. Teraz ludzie po prostu moda na uwadze. Świat nie jest możliwe bez negatywnych uczuć. Utopia jest nieosiągalny. Może nawet lepiej, choć …

W odpowiedzi na dobre, w większości przypadków spełniają zła. Wszyscy jesteśmy przedmiotem uczuć i nie zawsze możemy je kontrolować. I nasze myśli są pełne zła. Szukamy całym okazję do skandalu. Ludzie zapomnieli jak tylko kochać …
Wraz z pojawieniem się Internetu i różnych usług społecznych. Sieci, ludzie nie rozwinęły, i vice versa „aby rzucić na pochyłej”. Degradacja osobę rośnie, ludzie stają się agresywne i nieludzkie.
Myślę, że wszyscy musimy się pozbierać i zrobić coś bardziej wartościowego. Rozwijać zarówno siebie i społeczeństwa jako całości. Nasza przyszłość zależy tylko od nas, i myślę, że niewiele osób chce, aby ich dzieci żyły w takiej przyszłości. Więc nadszedł czas, aby się obudzić i zacząć budować normalne życie! Nasi rodzice wychowali nas w porządku, że „psuje” życie, aby zapewnić, że musimy poprawić go.

Co stanie się ze społecznością? Co mydelaem z nim i dlaczego? Degradacja osoby, dużo jeśli rozprzestrzenia?