229 Shares 3276 views

Radar detektor SilverStone F1 Monaco: opinie, opis, opis i charakterystyka

Specjalne metody monitorowania ruchu w ruchu drogowym są ciągle udoskonalane i zyskują coraz większe możliwości skutecznego ustalania naruszeń. Tradycyjne podejście do rejestracji protokołów ustępuje tak zwanym listom szczęścia z grzywny, których żaden ubezpieczony nie jest ubezpieczony. Przynajmniej dotyczy to kierowców, którzy nie stosują tych samych środków zaradczych dla technicznych rejestratorów prędkości. W tym przypadku system SilverStone F1 Monaco jest dostępny dla szerokiej gamy odbiorców. Opinie o tym radarze są zróżnicowane, ale generalnie użytkownicy doceniają jakość swoich prac.


Wygląd i ergonomia

Konstrukcja urządzenia ma klasyczną formę, chociaż niektóre oryginalne linie. Ale jeszcze wielu użytkowników jest zaskoczonych niezwykłą konfiguracją urządzenia. Faktem jest, że główne spektrum funkcji jest sterowane przy użyciu grupy 4 przycisków umieszczonych na powierzchni obudowy. Biorą niemal kompletne narzędzia, z wyjątkiem zadania włączania / wyłączania. To polecenie jest przypisane do kontrolki głośności. Jeśli chodzi o jakość materiałów, detektor radarowy SilverStone F1 Monaco jest zamknięty w solidnej plastikowej obudowie. Wygląda solidnie, a nawet z odrobiną premii, chociaż urządzenie jest przedstawicielem klasy bliskiej budżetowi. Powierzchnia tworzywa sztucznego jest matowa, co jest dobrym rozwiązaniem dla urządzenia umieszczonego na panelu centralnym.

Zawartość opakowania

Urządzenie ma typową konfigurację, a także niedrogie radary. Inną sprawą jest to, że z powodu dodatkowego przepisu, wielu chińskich producentów próbuje włamać się do segmentu wyższego poziomu. W tym przypadku zestaw akcesoriów jest dość zgodny z statusem SilverStone F1 Monaco. Uwaga do recenzji, z wyjątkiem jakości kompletnych urządzeń. Na przykład, wraz z radarem, dostarczane są dwa mechanizmy mocujące – do szyby i panelu. I według wielu właścicieli, oba urządzenia jako strażnicy nie pokazują się najlepiej. Dlatego też zaleca się wymianę zarówno rzepów, jak i elementów ze szkła na bardziej niezawodne systemy instalacyjne. Ponadto zestaw zawiera również kabel USB, instrukcję obsługi i zasilacz. Urządzenie jest przeznaczone do podłączenia do zapalniczki.

Charakterystyka czujki

Ponownie, pomimo przynależności do segmentu niedrogiego sprzętu, podstawy techniczne są organicznie łączone według wskaźników skuteczności urządzenia z dość wysokim poziomem działania urządzenia, co również wskazuje na jego zewnętrzny wygląd. Przede wszystkim komentarze klientów dotyczące modelu SilverStone F1 Monaco są szeroko stosowane w większości rejestrów policji szybkiego ruchu. Ale ta maszyna zasługuje na uwagę nie tylko. Inne cechy powodują również zaufanie kierowców:

  • Indeks sygnału laserowego jest widmem od 800 do 1100 nm.
  • Widoczność odbiornika wynosi 360 °.
  • Zakres promieniowania K wynosi od 24 050 do 24 250 MHz.
  • Zakres promieniowania X wynosi od 10 475 do 10 575 MHz.
  • Liczba wykrywanych poziomów wynosi 3.
  • Ilość zużywanego prądu wynosi 225 mA.
  • Zakres temperatur odpowiednich do pracy wynosi od -20 do 70 ° C.
  • Waga – 121 gr.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, model nie daje podstaw do umieszczenia go na liście osób z segmentu. Urządzenie wyposażone jest w pełną listę standardowych funkcji, między innymi na informacje wyjściowe, dostosowuje jasność i objętość, ostrzeganie głosowe itp. Jeśli chodzi o wydajność, ważne jest, aby zwrócić uwagę na różnorodność trybów. Urządzenie obsługuje automatyczne przejście na parametry optymalne do pracy w warunkach miejskich i na autostradzie. W tym samym celu konieczne jest dodanie i możliwość pracy z wyłączeniem oddzielnych zakresów.

Cechy technologiczne

Intensywny rozwój wzorców wysokiej klasy detektorów czasami sprawia, że bez sensu pozostanie na rynku niektórych urządzeń budżetowych, które ze względu na ich efektywność nie mogą nawet podejść do analogów technologicznych. Twórcy Monako starali się tego uniknąć i zapewnić odbiorcy nie tylko podstawową funkcjonalność, ale także z powodu możliwości, jakie stały się technologicznymi barami, które są kosztowne nowoczesne detektory. Dowodem na to jest obecność modułu GPS oraz najnowszych sposobów ochrony przed detekcjami częstotliwości radiowych. Na przykład system VG-2 eliminuje ryzyko wykrycia Monaco SilverStone F1. Informacje zwrotne wskazują, że ten moduł sprawia, że odbiornik niewidoczny dla większości wyspecjalizowanych wyszukiwarek kierunkowych. Inną sprawą jest to, że zaawansowany rozwój policji w niektórych regionach i ten format ochrony niewiele skuteczne. Jeśli chodzi o ochronę przed przypadkową ingerencją radiową w warunkach miejskich, pomoże to w automatycznym działaniu odbiornika Smart. W takim przypadku system bez udziału kierowcy dostosowuje mechanizm filtrujący zakłócenia dla określonych warunków ruchu, a także dostosowuje czułość funkcji radarowej.

Instalacja urządzenia

Jak wspomniano powyżej, deweloperzy dostarczyli dwie możliwości montażu – na przedniej szybie i desce rozdzielczej. W pierwszym przypadku zmontowane są trzy składniki. Najpierw trzeba założyć wspornik mocujący i rzep, a następnie przymocować strukturę do szkła. Następnie można przejść do instalacji SilverStone F1 Monaco. Recenzje zalecają natychmiastowe podanie i podłączenie kabla, w przeciwnym wypadku manipulacje naruszą pierwotną pozycję odbiornika. Druga opcja polega na założeniu rzepu na deskę rozdzielczą. Przed montażem konieczne jest czyszczenie, płukanie i wysuszenie powierzchni, co zapewni bardziej niezawodne połączenie Velcro z powłoką paneli. Po rzepach usuwa się folię ochronną, po czym jest przymocowana do przygotowanej powierzchni. Następnie radar jest zainstalowany w dolnej części konstrukcji. W obu przypadkach pożądane jest uniknięcie klejenia numeru seryjnego modelu.

Wydajność detekcji

Model optymalnie współpracuje z sygnałami z aparatów stacjonarnych, powiadamiając kierowcę z wyprzedzeniem iz dużą dokładnością. W tym trybie najlepiej jest również pokazywać system podpowiedzi głosowych. Ponadto, w przeciwieństwie do radaru na wejściu, urządzenie to stabilnie informuje o kamerach strefy zatrzymania, które znajdują się na światłach. Ogólnie rzecz ujmując, na krótkich dystansach iw mieście, udowodniono pewną i precyzyjną pracę nad wykrywaniem – mówi się o samych recenzjach. Monako SilverStone F1 w tych warunkach nie wymaga nawet specjalnych ustawień w zakresie, ale sytuacja zmienia się wraz z odejściem od dużego ruchu. Jeśli chodzi o paski X i K, system je naprawia, ale pojawiają się też fałszywe sygnały. Przynajmniej konieczne jest przygotowanie się do nierównomiernego działania odbiornika. Ponadto, wiele osób zauważa niemal całkowite lekceważenie kompleksu policji "KRIS". Liczenie obliczeń tej instalacji może wynosić około 400 m, ale jest mało prawdopodobne, aby szybko zmienić limit prędkości.

Pozytywne opinie

Bądź w miarę możliwości, szeroki zakres ustawień kompensuje błędy podczas pracy z osobnymi szybkimi rejestratorami. Początkujący w tym planie polegają na automatyzacji, a doświadczeni właściciele samochodów są umiejętnie oszczędzani, ręcznie wycinając niepotrzebne widmo i wzmacniając sygnały docelowe. Jednocześnie zauważono wsparcie modułu nawigacji GPS, dzięki czemu można oszacować z góry ryzyko związane z wykonywaniem pewnych typów kamer ruchu. Generalną ergonomię wyróżnia również detektor radarowy SilverStone F1 Monaco. Opinie pozytywnie charakteryzują zarówno kontrolę zewnętrzną, jak i wygodny schemat menu, a także poprawne powiadomienia głosowe z dobrym działaniem głosowym.

Negatywne informacje zwrotne

Ogólnie rzecz biorąc, roszczenia są przekazywane do systemu załączania. Wspornik jest mocowany zbyt sztywno. Z jednej strony zauważono użycie takiej mechaniki, ponieważ gwarantuje niezawodność instalacji. Ale z drugiej strony – próby usunięcia siły mogą prowadzić do uszkodzenia samego systemu mocowania i uszkadzać szkło panelem. Wystrzelony jest również migotanie wyświetlacza, wyposażone w Monarę Radar SilverStone F1. Opinie o tym błędzie są mniej popularne, ale rzeczywisty ekran monochromatyczny może być uznany za koncesję na modele konkurentów. Warto jednak wspomnieć o rywalizacji na rynku oddzielnie.

Konkurenci modelu

Głównym konkurentem tego modelu jest X-COP 8500 firmy Neoline, chociaż ma dużo słabsze punkty. Wystarczy zauważyć niski poziom odporności na hałas i niski zasięg wykrywania. Niemniej jednak te niedociągnięcia są kompensowane przez bogatą bazę z punktami instalacji kamery. Innym ciekawym modelem tego segmentu jest Whistler 439ST. Ten wariant charakteryzuje się dobrze skoordynowaną interakcją modułu nawigacyjnego GPS i części radarowej, co umożliwia mocowanie nawet nowoczesnych modeli szybkoobrotowych elementów mocujących. Właśnie w tej zdolności pozornie traci anty-radar SilverStone F1 Monaco, których recenzje zawierają również fałszywe sygnały w dużym procencie.

Wnioski

W środkowym segmencie anty-radarów z tagami cena do 10 tysięcy rubli. Trudno znaleźć urządzenie, które może spełniać wszystkie wymagania nowoczesnego kierowcy. Nawet jeśli ograniczymy się do prośby o wykrycie komórek policyjnych w podróży, pełne pokrycie wszystkich zagrożeń jednym urządzeniem nie będzie możliwe. Oczywiście dotyczy to dzisiejszego poziomu rozwoju technologicznego tanich urządzeń tego typu. Niemniej jednak, dla kombinacji osiągnięć można umieścić całkiem wysokie oceny odbiorcy SilverStone F1 Monaco. Informacje zwrotne, przegląd i funkcje wskazują na praktyczność tego akcesorium, jego niezawodność i równowagę funkcjonalną. Do tego warto dodać niską cenę, która wynosi 5,5-6 tysięcy. Przy okazji powyższe modele od konkurencyjnych producentów są dostępne od 6-7 tysięcy, chociaż SilverStone nie ma znaczących zalet w stosunku do radaru. Chyba że istnieją osobne zalety funkcjonalne, ale w rzeczywistości ten detektor ma własne ataki.