423 Shares 3759 views

"Stealth Pilot 710" – kompaktowy i niezawodny

Dzisiaj ważną rolą w wyborze roweru jest jego zwartość i możliwość składania. Ten model pojazdu, podobnie jak Stealth Pilot 710, jest żywym przykładem nienagannego wyglądu, najwyższej niezawodności i niezwykłej manewrowości. Dzięki tej wspaniałej własności ramy, jak składanie, rower łatwo przekształca się w kompaktowe urządzenie, które doskonale mieści się w bagażniku samochodu, spiżarni lub na balkonie.


Krótko o marce

Legendarna firma Stels ma rosyjskie korzenie. Jest uznanym faworytem wśród kupujących i liderem w liczbie sprzedaży produktów rowerowych. Personel pracowników marki dociera do 400 osób, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie i wysoko wykwalifikowanymi specjalistami.

Znaczące dla znaku towarowego było 1990 roku. W tym okresie pojawiła się na scenie światowej marka, założona przez braci z Nachevkina. Wszystkie produkty firmy są produkowane wyłącznie w rosyjskich fabrykach przy wykorzystaniu szczegółów zagranicznych marek. Wszystkie produkty etykiety są certyfikowane. Ulubionym produktem marki jest rower "Stealth Pilot 710", który spełnia wszystkie wymagania klientów.

Zalety

Rower "Stealth Pilot 710" jest składany zorientowany na kategorię wieku nastolatków i kobiet. Ten rower jest niesamowity dla fanów umiaru i zwartości. Pojazd to mała kopia modelu roweru dla dorosłych.

Główne zalety modelu "Stealth Pilot 710" są wielofunkcyjność, zwartość, niezawodność i doskonała jakość. Rama roweru wykonana jest z wysokiej jakości stali, a także posiada indywidualną cechę, która jest mechanizmem składania. Pojazd ma skrzydła ochronne, które są w stanie zapobiec wnikaniu błota w złej pogodzie. Należy zauważyć, że każdy produkt tego modelu wyposażony jest w wygodny bagażnik z klipsem i funkcjonalnym dzwonkiem.

Główne cechy

 • Rozmiar kół wynosi 24 cale.
 • Rama pojazdu ma standardowy rozmiar 16 cali.
 • Materiał ramy – stal nierdzewna.
 • Liczba obrotów – 1.
 • Przedni widelec ma stalową interpretację.
 • Kolumna kierownicza i karetka są wykonane ze stali stopowej o najwyższej jakości.
 • Układ hamulcowy jest reprezentowany przez zmianę jego stopy.
 • Felgi mają aluminiową interpretację.
 • Skrzydła pojazdu są wykonane ze stali nierdzewnej.
 • Materiał pedałów rowerowych jest plastyczny.
 • Przedział bagażowy – stal.

Polityka cenowa

Doskonała jakość i wartość demokratyczna czynią rower "Stealth Pilot 710" jednym z czołowych modeli pojazdów wśród konkurentów. Cena roweru zmienia się od 6 150 do 11 400 rubli, co wskazuje na niewiarygodną dostępność pojazdu dla mas.

"Stealth Pilot 710": opinie klientów. Pozytywne i negatywne momenty

Według nabywców, pojazd jest bardzo wysokiej jakości i niezawodny. Jego głównymi zaletami były doskonałe manewrowość, lekkość, a także niesamowity wygląd. Długa eksploatacja roweru nie powoduje uszkodzeń dzięki odpowiednim smarowaniu, zaciągnięciu połączeń śrubowych, pompowaniu opon i innych zabiegom kosmetycznym.

Dogodnym rozwiązaniem dla użytkowników jest możliwość regulacji elementów pojazdu, takich jak kierownica i siedzenie. Główną zaletą roweru jest jego zwartość w złożonej formie: może on łatwo zmieścić się na balkonie, w transporcie publicznym lub w bagażniku samochodu.

W wadach roweru tego modelu, z punktu widzenia kupujących, należy przypisać niedoskonałą strukturę łańcucha i jej niewystarczające napięcie, w wyniku czego dość często leci.

Nieprzyjemna chwila jest również dość niewygodnym bagażnikiem, co zapewnia niezbyt solidne mocowanie ładunku. W wyniku nadużyć lub regularnego wyrzucania stopki sprężyna często się rozciąga, a mechanizm staje się niezdolny do nieprzestrzegania jego bezpośrednich funkcji.