479 Shares 3848 views

Zwykły rozmiar penisa. Dokładne dane

Kwestia średniej wielkości godności mężczyzn zawsze martwiła wielu mężczyzn, szczególnie w okresie dojrzewania i w średnim wieku. Praktyczny każdy z przedstawicieli silniejszego seksu był zainteresowany tym, co normalna wielkość penisa jest równa i porównywana z jej parametrami. W tym samym temacie wiele dyskusji, ale teraz nadszedł czas, aby zrozumieć ten problem i umieścić w tym temacie tłuszczu.


Ostatnie badania

Naukowcy z Francuskiej Narodowej Akademii Chirurgii nie tak dawno temu postanowili jasno określić normalny rozmiar penisa przeciętnego człowieka. Wyniki badań wykazały, że średnia długość męskiej pychy w spoczynku wynosi 9-9,5 cm, przy wzniesieniu sięga 12,8 do 14,5 cm, a obwód w spoczynku wynosi średnio 8,5-9 cm, W stanie wzniesionym – 10-10,5 cm.

Ponadto eksperci z Akademii przybyli do opinii ogólnej, że operacja chirurgiczna zwiększa penis jest bardzo często nierozsądna. Zdaniem francuskich chirurgów, głównie takich interwencji, mężczyźni podkreślają, że ich parametry nie odpowiadają szybkości anatomicznej. W tym przypadku często mają normalny rozmiar penisa. Według statystyk liczba takich wniosków wynosi ponad 85% ogółu osób ubiegających się o takie usługi.

Jednocześnie w raporcie zauważono, że istniejące metody korygowania rozmiaru penisa na skuteczność są bardzo ograniczone, a jednocześnie mogą prowadzić do poważnych powikłań. Na przykład jeden z najczęstszych sposobów interwencji chirurgicznej – usunięcie wiązania zawiesiny prącia – może powodować dysfunkcję erekcji. I wzrost wielkości przy pomocy implantacji tłuszczu daje tylko chwilowy i nieznaczny efekt kosmetyczny. Jeśli chodzi o stosowanie silikonu lub innych sztucznych wypełniaczy, eksperci uważają, że taka metoda powinna być ogólnie zakazana.

Zastosowanie tych metod może być uzasadnione tylko w przypadku wrodzonej nieprawidłowości narządu płciowego lub w celu wyeliminowania skutków raka i urazu. Eksperci uważają, że jeśli taki wniosek wymaga mężczyzny o normalnym rozmiarze penisa, lekarz musi uprzejmie i łatwo wytłumaczyć nierozstrzygalność takich roszczeń i powiadomić o możliwych konsekwencjach.

Ciekawe fakty

Kobiety będą zainteresowane tym, aby dowiedzieć się, że ocena seksualności człowieka może opierać się na kształcie palca. Przynajmniej dokładnie takie stwierdzenie zrobiła Camilla Fertenzi, seksuolog, która pracuje na Uniwersytecie Genewskim. Popularna publikacja "Men's Health" w jednym ze swoich artykułów informuje, że istnieją dwa typy penisa. Po pierwsze, oryginalny rozmiar jest mniejszy, ale przy montażu jest dłuższy i szerszy niż drugi. W tym drugim, wręcz przeciwnie, w stanie spoczynku, wielkość jest większa, ale erekcja nie prowadzi do jej wzrostu. Tak więc, różnica w wielkości w stanie wzbudzonym może być wypoziomowana. Dlatego trudno jest określić normalny rozmiar penisa, gdy znajduje się w stanie nie zagregowanym. Według statystyk, 79% mężczyzn można przypisać do pierwszego typu i tylko 21% – do drugiego.

Znany producent sprzętu ochronnego LifeStyles przeprowadził badania, zgodnie z którymi tylko 4% mężczyzn może pochwalić się długą długością penisa równą lub przekraczającą 17,78 cm, a oficjalnie zarejestrowana długość najdłuższej pozycji męskiej dumy wynosiła 34,3 cm.