113 Shares 6880 views

Karen Oganesyan kino

Karen Oganesyan – reżyser, znany z takich filmów jak „Ja zostaję”, „Brownie”. Jego filmografia dziewięć utworów. Ponadto, Karen Oganesyan powstał jako producenta do tworzenia filmów „Marathon”, „Legenda o cyrku”.


Armenia

Karen Oganesyan urodził się w 1978 roku. Jego rodzinne miasto – Erywań. Jest absolwentem Wydziału Filologicznego, a następnie studiował w trakcie kierującego. Jako tezy przedstawił egzaminatorzy krótki film rolce „Drzwi do siebie.” Jednak w stolicy Armenii Karen Oganesyan był w stanie zrealizować swój potencjał twórczy i dlatego udał się do Moskwy.

Rosja

Karen Oganesyan wszedł VGIK. Według swoich pamiętnikach, że nie ukończył jedną z najbardziej prestiżowych instytucji rosyjskich na polecenie dyrektora Motyl. Twórca „Białe słońce pustyni” rzekomo oglądał jedną ze swoich prac, i wyraził opinię, że taki wielki talent może zniszczyć program edukacyjny VGIK. A ponieważ bohater tego artykułu opuścił uczelnię, w której szkolenie również nie może sobie pozwolić, a uczestniczących w kursach public relations w państwie rosyjskim Uniwersytet Humanitarna.

Od 2003 Oganesyan zaczął również do czynienia z klipów wideo instalacyjnych i filmowania. Jego debiutem był film „Ja zostaję”. Ten obraz był ostatnim w pracach wiodących człowieka. Bohater A. Kraśko wyrażona przez innego aktora.

W 2008 Hovhannisyan wycofał Thriller "Brownie". Fabuła obrazu opartego na historii autor powieści detektywistycznych i zabójców. Główne role w filmie odgrywane przez aktorów kina rosyjskiego: Władimir Maszkow, Ch Hamatova, K. Habensky.

Mniej więcej w tym czasie, gdy ekrany spośród drugiego filmu Hovhannisyan, brał udział w tworzeniu projektów telewizyjnych. Wśród nich jest seria „Zhurov” i „Otwórz się, że to ja.” W 2011 roku, ekrany z „Pięć narzeczonych” komedia.

„Ja zostaję”

Film opowiada o świecie, który jest między życiem a śmiercią. Główny bohater w wypadku w śpiączce. Smutna historia ma szczęśliwe zakończenie dla niego. Podczas swojego pobytu w śpiączce, on ponownie rozważyć swoje poglądy na życie. Jak wcześniej potwierdzona ateisty, dr TYRSA (znak Debiutancki obraz Oganesyan) uważa, że nie wszystko na tym świecie ma naukowego wyjaśnienia. Mówi się, że obraz „Ja zostaję” nie jest pozbawione czarnego humoru.

Role grane są przez znanych aktorów. Obecność w czołówce takich nazwisk jak Andrei Sokolov, Fiodor Bondarczuk, Elena Yakovleva, nie może nie przyciągnąć uwagę publiczności z pracą nieznanego reżysera. Ale obraz, pomimo faktu, że jest to pierwszy w filmografia Hovhannisyan, zdobył wiele pozytywnych recenzji.

inne filmy

W rok po premierze filmu „Ja zostaję”, thriller został stworzony „Brownie”. Film opowiada historię pechowego pisarza, który w poszukiwaniu pomysłów na nową książką na krawędzi śmierci.

Inne filmy Hovhannisyan:

  1. "Zhurov 2".
  2. „Otwórz się, że to ja.”
  3. „Pięć narzeczonych”
  4. "Zonnentau".
  5. „Mamo”.

Karen Oganesyan – reżyser, życie prywatne, które dzisiaj pozostaje tematem tabu dla dziennikarzy. O rodzinie rosyjskiego filmowca pochodzenia ormiańskiego jest nieznany. Poza Hovhannisyan bardzo dużo czasu poświęca na pracę. Nie ma informacji, że wkrótce będzie jego nowy film, w którym główną rolę wykonywane przez Til Shvayger.