897 Shares 9712 views

Jak wyłączyć reklamy na stronach internetowych?

Reklama, pomimo konieczności, jest jedną z najbardziej irytujących czynników w naszym życiu, w tym on-line, dzięki czemu użytkownicy sieci często zastanawiają się, jak wyłączyć reklamy. Wyłączenie banerów, reklam i pop-upy nie są po prostu wykonywali pracę w internecie wygodne, ale również przyspiesza ładowanie stron internetowych starnitsu. Nie wspominając o tym, że znaczna część reklamy nie tylko niesie użyteczne informacje mogą być wymagane, ale również ma wątpliwą treść i rozprzestrzenia wirusy.


Jak wyłączyć reklamy na stronach? Zablokować go na kilka sposobów.

Za pośrednictwem przeglądarki

W dowolnej przeglądarce internetowej, istnieją funkcje wyłączyć reklamy internetowej. Aby ją wyłączyć w przeglądarce Internet Explorer, trzeba całkowicie zrezygnować z wideo, obrazy i dźwięki. Aby to zrobić, przejdź do sekcji „Usługi”, aby przejście na „Opcje internetowe”. Otwiera okno, w którym można wybrać w sekcji „Zaawansowane”. Wykaz, w którym do usuwania kleszczy „Włącz obrazu” i „Odtwórz dźwięk, wideo, animacji.” Wcisnąć «OK» i ponownie uruchomić system, aby zmiany odniosły skutek. Teraz strona będzie ładować się szybciej, ale nie będą dostępne, nawet obrazy.

Jak wyłączyć w Operze? Reklam Aby zablokować kartę, należy otworzyć menu przeglądarki „Narzędzia” sekcji, a następnie przejdź do sekcji „Ustawienia ogólne”, a następnie – „Zaawansowane”, a następnie „Content”. Znajdź wiersz „Enable JavaScript” i „Włącz animacje”, usuń zaznaczenie obok tych elementów. Następnie przejdź z sekcji „Narzędzia” w „Ustawienia ogólne”, a następnie „Basic”. Znajdź element „pop-up” w listy rozwijanej listy wybierz „Zablokuj niechcianych” i nacisnąć «OK». W Operze można skonfigurować przełącznik Java tylko do zaufanych witryn internetowych. Aby to zrobić w ustawieniach sekcji „Zaawansowane” idź do „Ustawienia” na stronie, dodać zaufane witryny, przejdź do sekcji „Obsługa skryptów” i umożliwić korzystanie z Java.

Podobnie będzie blokować reklamy w Firefoksie. Uruchom przeglądarkę, otwórz menu „Narzędzia”, a następnie – „Ustawienia”. Wybierz sekcję „zawartość”, który usunąć kleszcza obok „Użyj kodu JavaScript” i „Block pop-up”. Wadą tej metody jest to, że blokujący z skrzypi Java sprawnych stron internetowych nie będą wyświetlane prawidłowo.

Blokowaniu wtyczek

Zbędne informacje mogą zostać zablokowane przy użyciu specjalnych wtyczek. Jak zrezygnować, stosując je? Aby to zrobić, trzeba pobrać z Internetu dla rozszerzenia Flash Bloku przeglądarki i zainstalować go. Po przełączeniu w przeglądarce ten plugin nie znikają tylko reklamy, ale przestanie działać gry przeglądarkowe. Po zainstalowaniu rozszerzenia, które chcesz skonfigurować funkcję za pobranie wymaganej zawartości Flash.

W celu usunięcia reklamy z przeglądarki całkowicie, trzeba zainstalować Adblock dodawania Plus, który nie tylko wyłącza banery, wideo, pop-upy, ale również zaniepokojony bezpieczeństwa i prywatności użytkowników. Wtyczka jest dostępna dla najpopularniejszych przeglądarek: Chrome, Firefox, Opera. Z tego rozszerzenia można wyłączyć w całości, i niepotrzebnych informacji.

Z pomocą tych dwóch wtyczek, można osiągnąć najwygodniejszy pracę w Internecie bez irytujących reklam, pozostawiając niezbędne bloki.

Blokowanie poprzez programy

Jak zrezygnować z użyciem specjalnego programu? Aby zablokować go, można użyć specjalnych środków, które dzisiaj jest dość dużo. Przykładem może być łatwy w obsłudze program Adquard który obsługuje wszystkie popularne i mniej popularnymi przeglądarkami. Należy pobrać ze szkoły z internatem, zainstalowany na komputerze i uruchomić. W oknie, aby wybrać opcję „Włącz Samoobrona” i kliknij na nią. Program blokuje tylko reklamy.