108 Shares 4801 views

Piękne usta, czy seksualność Etalon

Kobiece usta są zawsze w zasięgu wzroku. Według psychologów, to ta część twarzy w pierwszym wszystkim zwrócić uwagę na człowieka, doceniając seksapilu kobiet. Aby to zobaczyć, wystarczy przypomnieć słynne aktorki Angelina Jolie. To był jej cały męski populacja planety jest uważana za standard kobiecości – ona pulchna piękne usta. Zdjęcia gwiazdek często pojawiają się w biurach chirurgów plastycznych, jak wiele dziewcząt się do recepcji w nadziei na uzyskanie tego samego, które zmniejszają otaczające mężczyzn szalony usta.

Należy jednak rozumieć, że zabieg chirurgiczny – to ryzykowne posunięcie, gdyż sukces takich działań zależy od wiedzy lekarza. Najmniejszy błąd może doprowadzić do tego, że nawet rodzina i charakter atrakcyjne usta nabrzmiałe i absolutnie brzydki ciasto. Ponadto, żaden z sztucznie wprowadzony pod cienkiej skóry materiału, czy silikon lub kwasu hialuronowego, nie może zapewnić efekt zwiększenia zbliżonych do naturalnych. Dlatego też, po bliższej analizie okazuje się, że otaczający natychmiast magiczna transformacja jest wynikiem „zastrzykami Beauty”.

Jak narysować piękne wargi ołówek?

Jeżeli charakter twoich ustach są zbyt cienkie, można odwołać się do pewnych sztuczek, które mogą pomóc wizualnie dostosować ich głośność. Taka metoda nie jest zagrożeniem dla zdrowia, ponieważ pozwala na makijaż.

Po pierwsze, cała powierzchnia wargowa być przetwarzane fundamentu lub proszku. Następnie za pomocą ołówka konturu, jesteś podkreślając ich linię lekko wykraczającą poza krawędź. To wizualnie sprawiają, że wargi Plumper. Kolejny krok – powlekanie szminki lub połysk przy użyciu specjalnych szczotek. Oczywiście barwa ołówka konturu i szminka powinny być łączone. Aby dokonać już piękne usta wizualnie bardziej obszerne, mogą być stosowane w środku dolnej wargi trochę brokatu.

makijaż permanentny

Tatuażu Dziś jest powszechne wśród kobiet, a to odbywa się zarówno na ciało jak i na twarz. Ale najbardziej twierdził jeszcze makijaż permanentny przedniej strefie dziewcząt, gdyż pozwala na długi czas, aby być „kształt”. Ale od czasu do czasu są trwale uwodzicielskie usta i innych „tatuaż” w tej dziedzinie wciąż muszą zostać skorygowane. Wykonaj rysunek konturu może być tak, że w rezultacie będą one wydają się bardziej wyraziste.

Masaż dla powiększania ust

Oprócz technik kosmetycznych, istnieją inne sposoby, dzięki którym można osiągnąć efekt krótkoterminowego zwiększenia objętości warg. I ta metoda jest masaż. Odbywa się w ruchu kołowego ze swoimi ustami do smarowania i odżywczy krem nawilżający. Można korzystać z darów natury – użyć dowolnego oleju roślinnego. Wykonując takie proste manipulacje każdego dnia, po kilku tygodniach można znaleźć najpiękniejsze usta – jasny, pulchny, z jasnymi liniami i pięknej naturalnej objętości.