632 Shares 7743 views

Dekoracyjny dobrze z rękami z opon: szczególnie ciekawych pomysłów i informacji zwrotnych

Elementy dekoracyjne były przyjść do naszego codziennego życia w korzystaniu z opon. zdobić one działki ogrodowe, place zabaw, przedszkola terytorium. To postacie z kreskówek, klomby, zwierzę. Spójrzmy na inną wersją stosowania niniejszego bezwartościowe materiału – jest stworzenie dekoracyjny dobrze z ich rąk z opon.

przygotowanie terenu

Po pierwsze, trzeba znaleźć takiego elementu dekoracyjnego na swojej stronie. Jeśli to łóżko dla kwiatów, można umieścić go na terenie stoczni lub przedniej ogrodzie. Jest to konieczne w celu zmierzenia średnicy opony stosowane w projekcie i koło lub koła nieznacznie obkopat aktywnego rozdzielczości.

Wtedy trzeba pomyśleć o tym, jak zachować dach studni. Istnieją trzy warianty instalacji. Pierwszy, najbardziej trudne – jest wycinanie otworów w każdej opony na stojakach. To długa i żmudna, ale wygląda imponująco i będzie trzymać mocniej. Druga opcja – drabiny stojak na zewnątrz opony. I ostatnia opcja – rack wewnątrz struktury.

Po wybraniu metody ustalania bieguny na dachu dobrze, to jest niezbędne do określenia ich lokalizacji na przygotowanej powierzchni. Mogą po prostu kopać na głębokość 50 cm i może być betonowa. Aby to zrobić, kaseta nie jest zatkany, a pod nimi są ciągnięte szeroki otwór, w którym roztwór jest następnie przelewa. Więc projekt będzie miał mocne podstawy i nie odkształcają się w miarę upływu czasu.

materiały do

Aby dekoracyjną dobrze z ich rąk z opon, trzeba przygotować następujące materiały:

  • stare opony (2 może być, ale lepiej niż 3);
  • duże kamienie lub żwir (wzmocnienie oponę);
  • Materiał do bagażnikach zależy od rodzaju struktury; jeśli są one drewniane, podczas gdy będą potrzebne pręty; Jeśli wzór jest przyspawany, profil metalowy lub rury;
  • pokrycie dachowe mogą być różne: łupek, metal, plastik dachówka, pokrycia dachowe, listwy drewniane, SALT, etc …
  • Elementy złączne (śruby, gwoździe, śruby, metalowe narożniki, śruby do mocowania opony do siebie);
  • Zaprawa – cementu, piasku, wody, w naczyniu mieszającym;
  • Farba opony i pędzlem;
  • doniczki;
  • ostry nóż.

Przygotowanie opony

Przed rozpoczęciem pracy na produkcji ozdobnej dobrze z ich rąk z opon trzeba podnieść 3 kawałki tej samej wielkości i wzoru bieżnika opony. Następnie trzeba zaplanować je po otwarciu bagażnika dachowego. Muszą być takie same jasno i znajduje się jedna nad drugą. Będzie to wymagało silnego ostrego noża tak jak guma gęsty i słabo reaguje na leczenie. Jest to najbardziej trudny proces w całym budynku.

Drewniane lub metalowe wsporniki zachowa autobusem razem, ale lepiej związać je ze sobą za pomocą śrub. Następnie wkładane w kolumnach nośnych, a konstrukcja jest ustawiony do stałej lokalizacji w wykopanej dziury. Pomoc wypełnione betonem. Przypomnijmy, że rozwiązanie jest wykonana w następujących proporcjach: 1 część cementu, trzy części piasku i wody, wlać trochę, aby uzyskać odpowiednią konsystencję. Rozwiązanie to nie powinno być ciekłe lub stałe silnie.

wzmocnienie opony

W celu uzyskania dekoracyjnego wyglądu opon dobrze, własnymi rękami wykonanych, trzeba przygotować grunt dla przyszłych klombów. Na dole są umieszczone duże kamienie mogą być umieszczone w pozostałościach pojemnika na odpady budowlane. Następny położyć warstwę żwiru, która prawdopodobnie też może pozostać na budowę instalacji ścieżkach fundamentowych lub ogród. Na szczycie najnowszej opony wypełnione warstwą ziemi, która zostanie sadzenia kwiatów.

Jeśli nie masz kamienie i żwir, może być wskazane, aby napełnić oponę na szczycie drugiego cięcia w celu utworzenia arkusza sklejki lub autobusowego SOLI pomalowana. Następnie można wypełnić górną pokrywę z ziemi lub pasty doniczek z kwiatami, umieścić miskę z ziemią. Wybrać co woli i zdolności.

Dokonywanie dach

Dach dekoracyjnych studzienek opon wykonanych z różnych materiałów. Ale musimy mieć solidną podstawę do niej przed pokryciem dachu. Byliśmy dwie nogi stałe w ziemi pod kątem prostym. Przed cementowania można połączyć górny wspornik na siłę.

Następnie wykonano konstrukcję dachu dekoracyjnych studzienek opon samochodowych. Można zrobić dwuspadowy dach lub obiektu. Struktura pent odbiega budowę dwóch trójkątów prostokątnych połączonych ze sobą za pomocą dwóch prętów. Na przeciwprostokątnej przybity arkusza sól, która jest układana na pokrycie dachowe (gonty łupek, nawet gumy z opon może być używany).

Pentroof składa się z dwóch części w kształcie litery A, połączonych taśm lub barów. Po pokrycia dachowego nie zapomnieć o zamknięciu wspólny górny róg. To może być wykonana z drewna lub rogu metalu. Nadziewane i kawałki gumy.

opony malowanie

Jeśli nie chcesz, aby dekoracyjny dobrze, ręce opon produkowanych szybko oblez i obrane, to w żadnym wypadku nie należy używać oleju farby. Zwłaszcza jeśli mieszkasz w gorących regionach. Według wielu opinii rzemieślników, właściwym wyborem będzie szkliwo, akryl lub farba bitumiczna. Czasami nawet gumy farby, która jest elastyczna i może być rozciągnięta. Jest to bardzo wygodne, jak również na zewnątrz i będzie narażony na różnych temperaturach.

Przedtem dobrze z jego opon element dekoracyjny bramkowe, za wzór, który będzie ozdobić oponę. To może być symulowane cegły lub brzoza, obraz monochromatyczny lub dekoracyjny ornament w narodowym stylu etnicznym. Dopiero po ostatecznym wyborem, aby przejść do sklepu, do farb i pędzla.

Przed proces malowania opona powinna być dobrze przemywa się, suszy się i odtłuszcza w acetonie. Następnie zastosować kolor tła. Po wysuszeniu przystąpić do rozpylania wzór. Aby to zrobić, trzeba mieć cienką gęstą szczotką. Farba nie powinna być płynna, ponieważ smugi nie są potrzebne. Jeśli obraz jest złożony i wielobarwne, po każdym kolorze trzeba dać czas do wyschnięcia farby. W tym przypadku lepiej zrobić bez pośpiechu.

Ornament klomby

Jak zrobić studnię opony z rękami ładny i dekoracyjny? Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Sadzenie kwiatów jest bardzo ważne. Kręcone piękny wygląd wiszące kwiaty. Można użyć długoterminowej Pelargonium. Jest skromny i dobrze rośnie. Terry kwitną astry jest bardzo gęsty i przez dłuższy czas, tym bardziej kochają słońce, tak że będą one dobrze na otwartej przestrzeni ogrodu.

Każdego roku umieścić jasne bratki czy petunie, które kwitną długo i piękne. W maju i czerwcu kwitnie pięknie i gęsto Iberis, który również kocha słońce. Wtedy możliwe jest posadzić coś innego. Dekoracyjny szczyt studni, ręce opony produkowane, można powiesić wiszące kwiaty w doniczce z hakiem. Wtedy dobrze jest ze wszystkich stron.