864 Shares 4437 views

Jasnobrązowy Kolor włosów: malować "L'Oreal", "Garnier", "Estelle". Non odcienie, recenzje

Brązowe włosy – znak wrodzonej słowiańskim wyglądzie. Jest to główny kolor naturalny większości ludzi w naszym kraju. Jego ciemniejszy wygląda bardzo głębokie i bogate i pasuje absolutnie żadnego tsvetotipu. Nic więc dziwnego, że dziś z popularnością wszystkich naturalnych i naturalnych, wiele dziewcząt z powrotem do ich naturalnego górze. Wolą ciemny blond kolor włosów. Malować, co marka jest w stanie pomalować włosy w pożądanym tonem bez szkody? A co jest najbardziej dokładnie dać ten piękny odcień?


Nadaje się do tego koloru

Ponieważ jest to naturalny cień, możemy powiedzieć, że cała paleta ciemnych jasnobrązowego koloru włosów będzie odpowiadał wszystkim. Wszystko dzieje się w niuanse. Włosy złoty półtony bardziej odpowiedniej dziewczyny i jesienią, a także właścicieli ciemnej skóry – złoty opalizacji zaakcentować go.

Ash chłodnych odcieniach ciemny blond loki są odpowiednie dla kobiet w okresie letnim, a zwłaszcza na wiosnę, sprawiają, że obraz wyrafinowany i arystokratyczny.

Jeśli chodzi o wiek, taki naturalny kolor sprawi, że młodszy, nadaje się jako bardzo młodych dziewcząt, podkreślając ich naturalny i damy wieku. Jednak ta ostatnia jest lepiej wybrać lżejsze opcje dla większego obrazu świeżości.

Jak uzyskać odpowiedni kolor

Jest bardzo ważne, aby wybrać naturalny piękny odcień, gdy są potrzebne ciemnobrązowy kolor włosów. farbowania włosów teraz sprzedawane niemal w każdym sklepie. Wiele marek, nazw, techniki farbowania, bogatej palety. Jak znaleźć wśród nich prawo?

Większość producentów farb jako profesjonalnego, jak również te, które są przeznaczone do użytku domowego, trzymać się tradycyjnych kolorach numeracyjnych. Na pewno zwrócić uwagę na numer telefonu podany w każdym pudełku z farbą. Może ona składać się z jednej cyfry lub po dwie lub trzy, oddzielone przez kropki lub łącznik. Pierwszy numer tutaj jest podstawowy kolor naturalny i głębokość. Numeracja ta międzynarodowa, od 1 do 10, z ciemności do światła, gdzie 1 – jest czarny, a 10 – jasny blond. Jasnobrązowy w tym studiach – Numer 6, wielu producentów ma w swojej palecie jest szóstym odcień.

Istnieją również odmiany tych podstawowych kolorach, zazwyczaj są one określone przez punkt na ziemi. Jest dominującym odcień, ponumerowane od 0 do 7, z których każda jest przypisana do innego koloru:

 • 0 – nie ma cienia, naturalne tonu (nie może być określony w ogóle);
 • 1 – popiół;
 • 2 – mat;
 • 3 – złoto;
 • 4 – miedź lub czerwony;
 • 5 – czerwono-fioletowy;
 • 6 – niebiesko-fioletowy;
 • 7 – czerwono-brązowy.

Czasami jest to trzecia cyfra, wskazując dodatkowy dźwięk. Stoi on w ten sam sposób, co sekundę, ale zawartość tych dodatkowych dźwięków w dwa, a czasem trzy razy mniejsze niż głównego.

Chociaż nie jest to znak (na przykład „Schwarzkopf” i malować „palet”), palety, które nie zawsze odpowiadają tej klasyfikacji, w tym przypadku, odczytać nazwy tonu.

Wiedząc, odnoszą się do tych numerów, sklep jest łatwa w nawigacji i znaleźć, na przykład, w wersji szarej lub tego samego koloru, ale z ryzhinoy.

Złożoność i niuanse zabarwienia w odcieniach ciemnego brązu

Kolor ten wydaje się dość proste, ale są niuanse. Aby wyglądać najbardziej naturalne, ważne jest, aby starannie wybrać farby. W przypadku profesjonalnego personelu (np „Estelle” lub „Londakolor”) paleta zostanie wybrany, a Colorist głównego, aw przypadku domu barwienia będzie musiał eksperymentować.

Zawsze patrz na pudełku z farbą – identyfikuje te odcienie włosów naturalnych, które tworzą produkt najlepiej. Zapalniczka włosy, tym bardziej intensywny będzie kolor, ale niektóre kolory ciemny brązowy kolor daje jaśniejszy odcień niż podano, należy rozważyć i może mieć do farbowania włosów w dwóch etapach.

Ważne jest, że odcień nie jest włączona zbyt czerwony lub żółty. Więc zwrócić uwagę na swój pigment. Jeśli twoje włosy są odlewane złoto lub czerwony odcień w farbie może nasilać efekt. Ale także, aby Cold Ash i będzie ciężko – włosy mogą dostać zielonkawy odcień.

Malowanie „Loreal”

L'Oreal Paris – francuska marka, która produkuje szeroką gamę kosmetyków, w tym kilku linii farbowania włosów, który jest łatwy w użyciu w domu. Klasyczny ciemny blond jest w linii Excellence, jest numerem 6. Istnieją również odmiany z podpowiedzi:

 • Ilość 6,13 „ciemny brąz beż”, jak widać z pokoju, beżowy jest tworzony przez zmieszanie panujące zimno i Ashy ekranowania ciepłe złote podtekstów.
 • Ilość 6,32 „złoto” – ciepły odcień z przewagą złotego półgłosem.

Linia Excellence jest również obecny ciemny blond kolor włosów. Farby w tej linii dowodu, który zawiera składniki chroniące włosy przed, w trakcie i po zabarwieniu. Przed procedurę stosuje się do ochrony surowicy, po – troskliwego balsamu do końców włosów.

W linii Kasting połysku creme szukać cienia „Frosty mrożoną” numer 6.13 – ciemnobrązowy kolor. Jest to łagodny amoniak wolna kompozycja, która jednak maluje siwe włosy i może wytrzymać do 28 szamponem, utrzymując piękny ciemny blond kolor włosów.

Malowanie Prodigy przez Loreal również nie jest pozbawiona ciemnobrązowe odcienie. Kolory it włosy bez amoniaku, z bardziej łagodnych etanoloaminy i technologii mikro-olejów. Sprawdzić pomieszczeń 6.32 „nut” i 6.0 „dąb” – to czysty naturalny dźwięk, pierwszy ciepły i złoty, drugi naturalne, ale jasne.

Wśród niezwykłych produktów i noty wyjaśniające żel Casting Sunkiss galaretki. Ta formuła bez amoniaku do włosów naturalnych niemalowanej stworzyć naturalny efekt wybielający, który symuluje zamki słońcem bielone. Dla ciemno-brązowe loki, wybierz odcień 02.

Cechy barwienia, który ma malować „loreal”

Ciemnobrązowy jest popularny w linii marki, więc jakość barwienia i reprodukcji kolorów jest dość wysoki. Faktycznie, w tej chwili Loreal – niekwestionowany lider na rynku środki do domu barwienia. Ich zakres pozwalają zarówno radykalnie zmienić kolor włosów i lekko dopasować odcień, ale aby zachować zdrowie i połysk loków.

Jeśli chcesz wyjść z ciemnobrązowym lub czarnym farbowanych włosów odcieniach czerwieni, a następnie wybrać odporną doskonałości. Sądząc po opiniach, będzie dostarczać nie tylko piękny kolor, ale także sprawiają, że włosy stają się miękkie i błyszczące. Prodigy linia nadaje się tylko do naturalnego światła, brązowy, który chcesz odświeżyć lub pomalować siwe włosy.

Nie trudno zauważyć, że niektóre farby Loreal mają te same numery w różnych linii produktów, na przykład, 6,32 w doskonałości i tym samym na Prodigy. Rezultatem jest dadzą o tym samym, ale drugi produkt jest bardziej odpowiedni dla ciemny blond dziewcząt, którzy chcą zróżnicować odcień włosów.

Paleta „Garnier”

Francuska firma Garnier jest rzeczywiście jednym z marką Loreal, ale to jest oddzielony na rynku. Nie mniej popularne niż starsze odpowiedniki Loreal Paris, a farba dowód „Garnier”.

Ciemny blond odcień 6.0 zaprezentowany na Garnier w trzech liniach produktowych:

 • Kolor & Shine – wolne od amoniaku Krem z ekstraktem z żurawiny i Argan.
 • Kolor Sensation – linia z masy perłowej i oleju kwiatu, transmitowania prawdziwe i dokładne kolor.
 • Olia – wzbogacone oleje, nadaje klasyczny naturalny ciemnobrązowy z żółtym pigmentem.

Również w linii jest reprezentowany przez ciemnobrązowe odcienie z półtonów np Olia 6,35 „karmelu” ciepłe kasztanowych odcieni.

Recenzje „Garnier” jak uzyskać ciemny blond kolor włosów

Garnier malować ogólny koszt, niż odpowiedniki z Loreal, co daje pewne korzyści, ale opinie na temat tych produktów mieszanych – uzyskany odcień nie zawsze odpowiada temu, co jest wskazane na opakowaniu, dużo zależy od jakości włosów i ich indywidualnych cech.

Opinie mówią, że wiele odcieni blond Garnier dać dość zauważalne żółte zabarwienie, co często nie jest kolorem godności. Garnier również farby, zwłaszcza Olia linia zbyt szybko zmyć z włosów. Efekt jasne i nasycone kolory idzie kilka tygodni po barwieniu.

Jednak istnieją też plusy. Jest to dodatek do wspomnianej cenie (od 130-250 rubli, w zależności od linii), dobry stan włosów po farbowaniu. Jest to w dużej mierze dzięki oleju, hojnie dodawane do wszystkich preparatów.

Paleta „Estelle”

„Estelle” – profesjonalna farba, dostępny w salonach kosmetycznych lub w specjalistycznych sklepach dla fryzjerów. Być może do użytku domowego farby „Estelle”, ale trzeba być przygotowanym na to, że aby uzyskać głęboki kolor naturalny trzeba mieszać kolory i jak wykorzystać specyficzne aktywatory i pigmentów.

Ponad sto różnych odcieniach koloru ma malować „Estelle”. Jasnobrązowy przedstawiony w całej różnorodności, zwłaszcza w głównym palety Essex – od klasycznych ciemnych jasnobrązowego tonu 6,00 6,54 „Jasper” z czerwonych miedzi połysku. Należy pamiętać, że opcje 6.00 Palette 2 – jeden pierwotny i jeden do barwienia siwe włosy.

Inne nietypowe ciemnobrązowe odcienie „Estelle”:

 • 6.75 "Rosewood" – brązowo-czerwone.
 • 6.76 "Noble umbra" – brązowo-fioletowy.
 • 6.6 "Burgundia" – fioletowy.

Recenzja o „Estelle”

Wraz z pojawieniem się Internetu, każdy może umieścić barwienia kolorystyką i proporcje, co potwierdza wynik na zdjęciu, i każdy może spróbować powtórzyć eksperyment w domu. Może i przyjść do salonu, powiedz nam o swoich życzeń i specjalistów zadba o resztę. Paint „Estelle” w stanie, z wytworzeniem żądanego odcienia.

Według licznych opinii przestaje jasne, że wynik barwienia w domu będzie uderzająco odmienne od kolorów, zaprojektowanych specjalnie do użytku domowego. Damskie również zauważyć nieobecność żółtym lub zielonym odcieniu z włosami, stabilność pigmentu, a także ogólnego dobrego stanu włosów po zabiegu.

Palety z innymi markami

Oprócz tych marek, rynek oferuje wiele innych, oferując różne wersje ciemnobrązowych odcieniach.

Na przykład, firma Schwarzkopf atrament chwyt i średniego segmentu cenowego prezentuje bogatą paletę. Warto zauważyć, że liczba kolorów od Schwarzkopf nie odpowiadają klasyfikacji standardowych. Tak więc, ciemnobrązowe odcienie mają następujące numery:

 • 700 w linii Perfect Mousse – Sądząc po opiniach, dobre kolory, ale blondynka get tonu jaśniejszy niż na opakowaniu;
 • 700 „Ciemnobrązowy” 750 „Golden Brown ciemny” w linii kolor maski – czyste kolory z odcieniem zielonym i żółtym znacznie bardziej stabilne z poprzedniego przykładu wykonania z powodu obecności amoniaku;
 • 852 „Luksus” Brilliance zgodne z bogatej barwie złoto-czerwony.

Również w grupie mają Schwarzkopf i farby fiskalny „Palet”, paleta jest bardzo zróżnicowana. Ciemnobrązowe odcienie są dużo – poszukaj „zalotne imbiru” w linii Color & Gloss, cienia 600 w szklance z musem 6-0 palety Salon Colors, 500 w wierszu „Fitoliniya”.

Ciekawe kolory w palecie i mają syoss, na przykład, klasyczny kolor 6-8 i 6-7 w wersji złotej linii głównej marki. Pierwsza część jest otrzymywany z czerwonym odcieniem, ale ciemniejszy niż złoty. Plus kolory są keratyna elementy, które sprawiają, że włosy żywe i błyszczące. Jeśli jesteś w chłodnych odcieniach duszy, bez złota i czerwona fala, a następnie zwrócić uwagę na kolor 6-10 w składzie Oleo Intense. Nie jest on bardzo stabilny, ale właściciele naturalne światło brązowy garnitur, aby uzyskać bardziej intensywne zimno przepełnienie.

W profesjonalnej farby „Londakolor” paleta jest podobna w założeniach do „Estelle” i dziesiątki różnych kolorach. Ciemno brązowy numerowane odnośnikiem 6. Znak „Landakolor” palety ciemnobrązowe odcienie przedstawione przykłady barwę popiołu (6/1), złoto (6/3) i brązowy (6/07) średnie tony.

Jak dbać

Farbowanie w ciemnobrązowym zabarwieniu można nazwać łagodny, ponieważ nie wymagają użycia silnego światła lub zbyt jasnych pigmentów. Zwłaszcza jeśli używasz farby bez amoniaku.

Podczas mycia, należy szampon i formuły do ochrony koloru, lasting intensywności. Jeśli plama jest pogorszyła kondycję włosów, opiekuńczy, zawsze zrobić maskę. Jednak nowoczesne farby są złożone z wielu składników pielęgnacyjnych, dzięki czemu wiele powiedzieć odwrotny efekt – po farbowanie włosów bardziej gładka i błyszcząca niż wcześniej.

Jeśli między zabarwień pigment zmyć nierówno lub pozostawia zielone lub czerwone użycie szlak szampony koloryzujące do utrzymania kolor.