283 Shares 7101 views

Instalacja Flash Player: dlaczego i jak?

Zaledwie kilka lat temu, przegląd stron internetowych zostało ograniczone tylko do tekstu. Dziś wszystko zmieniła się diametralnie. I jest to zauważalne od razu! Niemal każda strona ma obrazów, animacji i muzyki, grać w gry i oglądać filmy. Istnieje wiele różnych programów i języków programowania specjalne do pisania stron, które może zorganizować to wszystko. Zainstaluj Flash Playera, aby umożliwić użytkownikowi cieszyć się pięknem nowoczesnego internetu! Najczęściej ten komponent służy do odtwarzania filmów i muzyki, jak również dla gier napisanych specjalnie dla tego modułu.

Skąd wiesz, że instalacja Flash nie jest wykonywane?

Tak więc, jeśli dopiero zaczynasz się uczyć przestrzenie w Internecie, przede wszystkim, nie wiem, co Flash Player, jak to jest odkryć, gdzie jest on zainstalowany, gdzie go znaleźć, jak go używać. Wszystkie te kwestie muszą spaść po przeczytaniu tego artykułu, ale teraz starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego należy zainstalować Flash Player (i masz to zrobić).

W rzeczywistości, Flash Player – wtyczka (czyli dodawanie) do przeglądarki internetowej (Opera, Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome i inne). Dodatki do przeglądarek dzisiaj istnieje wiele (a każdy z nich ma swój cel!). Celem Flash Player – przeglądarka Aby odczytać napisany specjalnie dla tego modułu programu, który może wykonać pewną czynność.

Odwiedzając każdą stronę internetową, która zawiera określony program dla tej wtyczki, pojawi się komunikat informujący, że instalacja Adobe Flash Player nie jest. Jest oczywiste, że w tym przypadku, moduł po prostu nie jest zainstalowany na komputerze. Jeśli nie ma żadnych wiadomości, możliwe jest, że wszystkie one są wyłączone w Twojej przeglądarce. W tej sytuacji brak plug-in można dowiedzieć się z faktu, że strona nie zawiera żadnego elementu, gdy wiesz dokładnie, co powinien mieć.

Jak jest instalacja Flash Player?

Najpewniejszą drogą – postępuj zgodnie z instrukcjami swojej przeglądarki. Ponownie, przeglądarka Internet powinien pojawić się komunikat o braku wtyczki i oferują, aby przejść do oficjalnej stronie Adobe, aby pobrać program instalacyjny. A jeśli Twoja przeglądarka oferuje go – odważnie naciśnij przycisk, aby potwierdzić działanie. Po przejściu na oficjalnej stronie w lewym górnym rogu będzie musiał wyświetlić informacje o komputerze (systemu operacyjnego i przeglądarki), jeśli to prawda, to dolna będzie trzeba kliknąć na przycisk „Pobierz”. Potem rozpocząć pobieranie pliku instalacyjnego.

Po to konieczne koniec wtrysku uruchomić plik (ale powyżej należy zamknąć przeglądarkę), a następnie kontynuować instalację. Flash Player w tym samym czasie rozpocznie niezależnej pobrać niezbędne pliki (więc wymagane jest aktywne połączenie internetowe). Po zakończeniu całego procesu można powiedzieć, że instalacja programu Flash Player jest w pełni zakończona.

Jest, oczywiście, jest inny sposób. Instalacja Flash Player może być również przeprowadzona przez niezależnego pobierając ją ze środków zewnętrznych, lub z dowolnego dysku, zakupione od sprzedawców „Street”, które nie zawsze są bezpieczne. Dlatego zaleca się, aby instalację wtyczki tylko w podany powyżej sposób.