425 Shares 6692 views

Jak tworzyć skórki dla Minecraft – szczegółowe instrukcje

Dziś będziemy mówić o sposób tworzenia skórek dla Minecraft. Wszyscy gracze mogą pojawiać się w różnych formach, począwszy od Steve a kończąc na robocie. Kilkadziesiąt tysięcy wygląd opcje są publikowane na specjalistycznych zasobów. Jednak nie wszyscy są zadowoleni z tej różnorodności, niektórzy chcą podkreślić indywidualność więcej.

malarz

Obecnie istnieje wiele różnych produktów oprogramowania, które pozwalają stworzyć skórę do Minecraft 15 (lub innej wersji) do komputera PC lub online. Taki może nawet tych ludzi, którzy nie są artystami i profesjonalnych projektantów. Jest wystarczająco dużo umiejętności rysowania, które mogą być uzyskane w konwencjonalnych edytorach. Jest to grupa specjalnych aplikacji, które pozwalają na tworzenie ze skór zdrapek do Minecraft. Jeśli nie chcesz tracić czasu na opracowanie tych modeli, można pobrać je z półki i po kawałku gry, aby poprawić wygląd. Najprostsze rozwiązania tego typu są programy online, wśród których wyróżniamy Nova skóry. Tutaj proponujemy wybrać dowolny kształt jako szablon i pracować na przeróbki. Jeśli chcesz stworzyć skórę Minecraft dla pirata (nielicencjonowanych wersji gry), możliwość ta jest również przewidziane. Tutaj będziemy znaleźć różne warianty kolorów i narzędzi do rysowania (pędzle i ołówki). Możliwe jest również przeprowadzenie symetryczne linie po obu stronach obrabianego przedmiotu. Błędy nie powinny się bać. Nadmiar bar mogą być usunięte za pomocą gumki. Paint.net działa w podobny sposób. To uruchamiamy wygląd gry jest bardzo wygodne, ponieważ skóra jest pokazany w przekroju poprzecznym, tak że wszystkie komponenty mogą być postrzegane. Regulowane narzędzie do wyciągania elementów o różnych rozmiarach. Aby stworzyć bardzo małych części, należy użyć szczoteczki do pojedynczego piksela. Wynik zależy tylko od wyobraźni. możemy przemalować część ciała bohatera w dowolnych kolorach i pomalować mu różnego rodzaju kapelusze i ubrania.

Program do tworzenia kształtu

Jednym z zastosowania najbardziej przyjazny dla użytkownika, który pozwala na tworzenie skórek Minecraft, zwany skóry 3D. Program, w określonej formie trwa około 15 megabajtów na komputerze, jego interfejs jest prosty i bezpośredni. W ten sposób zrealizowaliśmy wiele możliwości. Wszelkie skóry można zrobić w pół godziny od podstaw. Więc idziemy do programu, kliknij tutaj nową skórę. wyświetlany jest trójwymiarowy biały detalu. Możemy rozważyć go w dowolnym zbliżenia i pod każdym kątem. Aby utworzyć wygląd, wybrać kolor i zacząć je malować szczegóły. Jesteśmy zależy przede wszystkim od wielkości i rodzaju pędzla. Wypełnij przydatny jeśli chcesz pomalować dużą powierzchnię w dowolnym odcieniu.

więcej prostota

Jeśli nie ma ochoty angażować się w instalacji oprogramowania, pasuje wygodnej aplikacji flash w oparciu o nazwie Minecraft skóry Creator. Rozwiązanie posiada narzędzia do projektowania całkowicie indywidualny model i edytować dowolny skończony. Wybierz odpowiedni tryb w menu. Jako podstawę można użyć jednego z szablonów. Teraz można łatwo tworzyć skórki dla Minecraft.