453 Shares 5465 views

"Stealth Enduro 250": opinie, dane techniczne, przegląd

Niewiele wiadomo o takim motocyklu jako „Stealth Enduro 250”. I nie bez powodu. Rzeczywiście, w ostatnich latach jest coraz częściej można zauważyć w mieście, a na szybkich torach. Głównie popularność powoli wszystko rośnie. Ale to nie jest zaskakujące. Po dość dopuszczalnego wydajność, a co najważniejsze, niska cena położył ten rower dobrą karierę. Wkrótce koń żelaza może wypierać z rynku drogich japońskim. Ale dopóki tak się dzieje, warto starannym uwzględnieniem wszystkich cech motocykla do nauki swoje wady i zalety, aby dokonać obiektywnej oceny.


pochodzenie

Jeśli czytasz historię grupy, możemy zobaczyć ciekawe rzeczy. Okazuje się, że „Stealth” – wspólny projekt rosyjsko-chińskich. Ale w rzeczywistości, główna partia, jak ze strony producenta na rzecz Chin. „Stealth” nie można nazwać nową firmą. Grupa ta została utworzona po raz pierwszy od dwóch tysięcy lat. Ale nawet dla takiej stosunkowo dużej ilości modeli czasu pracy, niestety, została wydana trochę. Spośród nich najbardziej znany motocykl – „Stealth 250 Enduro”. Jego produkcja rozpoczęła się w 2013 roku niedaleko. Podczas produkcji tego roweru był wielokrotnie modyfikowany, akcesoria dodał. Wszystko to daje znaczące rezultaty. Stels Enduro 250, którego opinii rosła z każdym dniem, biorąc pod uwagę jego popularność. Dowód ten fakt, że rower z powodzeniem sprzedawane, a nawet produkowane do dnia dzisiejszego.

"Enduro"

Ta tajemnicza nazwa ma ten rower. Ale w rzeczywistości, to ukrywa informacje potrzebne. „Enduro” – to specjalna klasa motocykli. Można uznać, rowery względnej prędkości. Ale ten gatunek ma swoje różnice. Główną cechą „Enduro” – mały masowej. oszczędności wagowe całym. Na przykład, tylne koło jest wsparcie no robotniczy. W ten sposób uzyskuje się, że siedzenie, gdyż odkłada się w powietrzu. Motocykl „Enduro” jest przeznaczony dla torów wyścigowych i wysokich prędkościach. Dlatego kolejna cecha jest potężny silnik. „Stealth Enduro 250” mogą łatwo przyspieszyć do setki w zaledwie kilka sekund. W ogóle, to rower sportowy czuje się dobrze na drodze, i na imprezach sportowych.

rower budżet

Oczywiście, nie możemy zapominać, że „Stealth Enduro 250” made in China. Standardowe stereotypy o kraju prawda, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę roweru. Co dokładnie nie wzbudzić zaufanie? Pierwsze, częste awarie. Tak, czasami nieprzyjemne sytuacje realizować tę Iron Horse. Ale przedmiotem intensywnego użytkowania, a mianowicie, gdy duża kariera sportowa. W warunkach „Home” to rower pokazuje normalny poziom niezawodności. Czasami natknąć małych wad w konstrukcji zewnętrznej. Farba może pęknąć od tyłu, a następnie złapany z gumy uchwyty skrawki. Ale jeśli nie brać pod uwagę wymienione wyżej wad, „Stealth Enduro 250” może wydawać się dość dopasować rower. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę cenę.

Stels 250 Enduro: opinie specyfikacji

Wskaźniki techniczne mogą powiedzieć wiele o motocyklu. Dlatego są warte wzmianki. „Stealth”, jak wspomniano wcześniej, ma małą masę. Razem sto trzydzieści pięć kg. Przy takiej masie pokrewnych oraz innych cech – pojemność. masa ładunku nie może przekraczać stu pięćdziesięciu kilogramów. Oczywiście materiały przewożone na tym rowerze nie można, ale ludzie, jak to możliwe. Motocykl ma dwa miejsca, więc z pomocą prostych obliczeń, można dowiedzieć się, ile powinna ważyć każdego jeźdźca. „Stealth Enduro 250” jest wyposażony w silnik benzynowy, który jest nazywany 166 phys. Ma czterocylindrowy, którego wielkość kwot, które mają dwieście pięćdziesiąt pięć centymetrów sześciennych. Moc silnika mierzy się szesnaście koni mechanicznych. Cieszę się, że istnieją dwa układy zapłonowe: mechaniczne i elektryczne. W przypadku pęknięcia jednej sekundy zawsze będzie gotowy. Istotnie, sprzęgło wielotarczowe w tym motocyklu pracuje w kąpieli olejowej. Skrzynia biegów, pięć-speed. Dużą wadą tego roweru – brak wstecznego biegu. Dlatego też, gdy trzeba wziąć tylne nogi mają pracować. Układ hamulcowy motocykla warunkiem moduły tarczowe hydrauliczne.

Nowy, zyskując sławę – to "Stealth Enduro 250". Cena tego roweru podoba. Zupełnie nowy rower można kupić za 70 tysięcy rubli.