696 Shares 5568 views

Andrew Burkovsky – biografia życiu osobistym aktora (zdjęcia)

Twarz człowieka znanego wszystkim, którzy przynajmniej raz widział program „dać młodość!”. Burkovsky Andrei grał w nim różne role. Jednak wszystkie one przypomniał fanom szkic show. Do tej pory widzowie będą mogli go zobaczyć w popularnym serialu „Kitchen”, która znajduje się na STS kanałowych. Pojawił się także w seryjnym filmie „The Last of mAgikyan”.


Pierwsze występy zespołu szkolnego KVN

Andrew Burkovsky – znany i lubiany przez wiele osób, które nie tak dawno temu, występując w różnych serialach telewizyjnych – urodził się w mieście Tomsk w 1983 roku, w dniu 14 listopada. Studiował w szkole pod numerem 34. To właśnie w tej szkole po raz pierwszy zaczął grać w zespole szkolnym KVN, zatytułowanej „Fragmenty gwiazd”.

Czerwony kolor włosów – nie okazją do żartów

Pomimo faktu, że chłopiec był różny w dzieciństwie ognisty czerwony kolor włosów, nikt nie dokuczał. Do tej pory on i jego syn i córka zbyt czerwony. Często, jego żona Olga i potwierdza potrzebę ukrycia go w tym samym kolorze. I kilku znajomych jednocześnie twierdzą, że są one podobne funkcje wygląd. Tutaj rzeczywiście, mąż i żona …

Przedstawienia dla zespołu KVN i uczestnictwa w grupie teatralnej

W 2000 roku, kiedy szkoła była już ponad Andrey Burkovsky poszedł do college'u być prawnikiem. Potem został zaproszony do gry na nowo powstałym zespole KVN nazwie „Maximum”. Nie zaproponowano mu rolę aktora. A następnie powiedział do siebie, i z punktu widzenia dobrego pisarza. Ze względu partnerem Drink Karl Malasaevu, facet z powodzeniem dołączył do teatru studenckiego „Bonifacego”.

Pierwsze nagrody w dziedzinie humoru

2000 odznaczył się również fakt, że Andrzej Burkovsky w „Maximum” zespół został mistrzem w mieście Tomsk. Dokładnie rok później jako część grupy teatralnej „Bonifacego” został zdobyty przez Grand Prix na jednym z festiwali w mieście. Ponadto, zespół „Maximum” może stać wicemistrzem, grając w lidze Środkowej „KVN-Azja”. Ale w lidze „KVN-Syberia” Andrey Burkovsky z partnerami w grze stał się dopiero trzecim.

Pierwsze zwycięstwo w teatrze

2002 przyniósł grupę teatralną „Bonifacego” i wygrać Grand Prix. Zespół „Maximum” Andrew był w stanie wydostać się w finale ekstraklasy. Rok później, skończył swoje przemówienie jako część grupy teatralnej student „Bonifacego”. W ten był prowadzony przez potrzebę pełni skoncentrować się na występach KVN. I było to zrobić świadomie. Zespół pierwszy uczestniczył w festiwalu „Płaczu KiViN”. Andrei tam z kolegami przeprowadził sekcję niekonkurencyjnych, który został zaprojektowany specjalnie dla początkujących.

Udany debiut w KVN

2004 przyczyniły się do sławy powoli naszego bohatera, rzucając wydarzenia, dzięki którym nowe dane wzbogacone jego biografię. Andrew Burkovsky z „Maximum” zespół zadebiutował w Premier League. Pierwszy sezon został naznaczony mistrzostwa, które udało im się wygrać dzięki swojej wspaniałej zabawy.

Awaria, że spotkał się z zespołem szczyt

W 2005 roku Andrew odegrała w Major League 1/8 finału. Udział nie był bardzo udany, a w rezultacie zespół był w stanie podjąć tylko ostatnie miejsce. Zatem oni odpadli z ligi, w przypadku braku grać poprawnie. Jednak rozszerzenie sezon w Premier League, Andrew i zespół był w stanie po raz kolejny stać się mistrzami.

W 2006 roku zespół Andrei był w stanie dotrzeć do półfinału Major League i wziąć drugą pozycję. Jednocześnie został on wydany „Small KiViN w ciemności.” Rok później ten sam zespół festiwal „Maximum” wziął tylko trzecie miejsce i stał się laureatem brązu. Gracze został odebrany „Small KiViN w świetle.”

Pierwszy mistrzostwo na najwyższym poziomie

Dopiero w 2008 roku, Andrey Burkovsky w „Maximum” zespół był w stanie wygrać główną nagrodę ligi Wyższego KVN. Pod koniec roku Andrew i 12,71 procent było w stanie podjąć trzecie miejsce w głosowaniu „KVNschik roku.” Łącznie miały one ponad 28 gier w różnych gier, festiwali i lig. Ponadto brał udział w sędziowaniu Premier League.

Prace zasobu komiksu z dobrym funduszu nagród

humorystyczny portal internetowy o nazwie „SmehZavod” został otwarty w 2009 roku. Producentem tego projektu był Andrzej Burkovsky, którego kariera wzrost nastąpił dość szybko. Ideą zasobu sieciowego było humorystyczne historie i filmów, które mogą być wysyłane absolutnie każdego. Sędzia panel, utworzona przez byłych członków KVN, wybrano najlepsze prace. Zwycięzcy otrzymali wiele nagród rzeczowych. biorąc pod uwagę również możliwość, aby rozpocząć swoją karierę w żadnym z programów humorystycznych. Ostatni humoru historia został opublikowany w 2009 roku, co oznacza, że projekt przestał istnieć.

Głównej drogi aktorstwo

W 2010 Burkovskiy Andriej Władimirowicz postanowił rozpocząć szkolenie w wydział aktorski w Moskwie Art Theatre School. Rok wcześniej – razem ze swoim kolegą z zespołu komiksu Mihailom Bashkatovym – Andrew zaczął występować w szkicu śpiączki „dać młodość!”. Nie grał wiele ról, ucieleśnione w różnych obrazów.

Okres szkolenia było dość trudne dla Andrzeja i jego żonę. Wynajęli mieszkanie w Moskwie na 20 tysięcy rubli. I to w czasie, kiedy aktor otrzymał tylko 25 tys. Jednakże, pomimo trudności, Olga był zawsze przy nim i wspierać to, co i jak mógł. Andrew postanowił studiować dopiero zdał sobie sprawę, że w tym filmie coś osiągnąć jest prawie niemożliwe bez odpowiedniego zawodu. Wstał o 7 rano i poszedł na studia. Potem idę do fotografowania. W rezultacie, tylko wrócił do domu o trzeciej.

Sceptycyzm hobby Andrew

Ojciec nie jest bardzo dobrze odbierany przez jego pragnienie, aby udać się do szkoły teatralnej. Chciał Andrew następnie w jego ślady, a on otworzył własną działalność restauracji. Ale przyszłość aktor czuł, że to nie była jego. Według Andrzeja, istnieje możliwość, że wkrótce otworzyć własną restaurację. Jednak nie jest gotowy.

Nauczyciele na początku poważnie do młodego mężczyzny. Ale po pierwszym szkicu zademonstrował węża leżącego na podłodze, cała powaga relacji zniknął. Oni nawet nie wierzą w to, co jest w stanie skończyć studia. Jednak aktor Andrew Burkovsky nie zostały pominięte jedną klasę.

Rodzina młodego, ale już znanego aktora

Ojciec utalentowany aktor, Vladimir, – przedsiębiorca. Andrzej był jeszcze brat Aleksandra, który zginął tragicznie 23 lat w jednym z ośrodków narciarskich podczas opadania. Andrew Burkovsky z żoną Olga postanowiła stosunków formalnych w 2008 roku. Pierwsze spotkanie wzięli pociąg. I w tej chwili, Andrew nie mógł sobie przypomnieć wszystkie szczegóły, ponieważ, według niego, wszystko było w oszołomieniu. Początkowo tylko oni byli przyjaciółmi, ponieważ zarówno już w związku. Jednocześnie dzielenie ze sobą absolutnie wszystko, co wydarzyło się w ich życiu osobistym. Dopiero po pewnym czasie, Andrew sobie sprawę, że to była kobieta, którą chciał stworzyć rodzinę. Do tej pory, mają syna i córkę Alice Max.

wniosek

Burkovsky Andrew nie chce rozwodzić się nad tym, co już udało się osiągnąć. Zamierza kontynuować karierę w dziedzinie aktorstwa, zachwycając fanów nowych projektów telewizyjnych i ich udanych ról. Tak więc w najbliższej przyszłości nie należy spodziewać się jego występ w telewizji. I fakt ten nie może nie cieszyć.