91 Shares 4572 views

Jak oddychać podczas porodu oraz w trakcie dostawy. Proces porodu. Ogólne znajomość.

Dokładne oddychania podczas porodu znacząco odciąża kobietę porodzie, i skraca czas trwania samego porodu. Ponadto, kwestia jak oddychać podczas porodu powinny być traktowane poważnie. Gdy skurcze przyjść i rozpocząć główny proces, wiele ćwiczeń na poprawnych kursach oddychaniem są zapomniane. Tymczasem właściwe oddychanie – klucz do sukcesu i bezbolesnego porodu i niemowląt dobrego samopoczucia. Więc powiedzieć trochę o tym, jak rodzić.

Zgodnie z folklorem „od strachu – wielkie oczy”. Jest prawdopodobne, że przestraszona mama rodzi bardzo słaba, przynosząc nieszczęście wszystkim wokół: obecnie, położnik, dziecko. Proces porodu kobieta ma trzy etapy. Pierwszy etap dotyczy ukrytej etapie, gdy jest to możliwe, do kąpieli, spania lub leżącej. Drugi etap jest już aktywne skurcze odstępu jest ograniczona, a koniec tego etapu jest oznaczony przez okres jednej minuty ataki przez piętnaście minut każda. W tym czasie, nie ma ujawnienia macicy od 3 do 8 cm. Nie ma nic złego w tym, że ten etap towarzyszą wymioty lub nudności. Zbyt dużo obciążenie kobiecego ciała. Na tym etapie można napić się płynu w celu uzupełnienia utraconej wilgoci. Niektóre kobiety w tym okresie pojawiają się skurcze łydek i mały rodzaj chłodu. Faza obniżania lub końcowy etap charakteryzuje się najbardziej silny ból. Pomimo faktu, że próg bólu każdy człowiek jest inny, jednak ból jest bardzo wygórowane. Ale matka natura rozmieszczone w taki sposób, że kobieta z jej cierpienia. Na tym etapie, na pytanie „jak oddychać podczas porodu” powinny być przechowywane w sposób jasny sekwencji działań kobiecego mózgu. Po pierwsze, oddech powinien być gładki, konieczne jest, aby zachować spokój, nie panikuj. Wykonana szybki oddech, który trwa przez cztery sekundy, a następnie długim oddechu przez 20 sekund. Kiedy kobieta czuje podejście walce, należy wziąć głęboki oddech, a następnie zdjąć napięcie z westchnieniem. Oczywiście, jest to trudne, ale trzeba spróbować się zrelaksować. Po bitwa się skończy, należy dokonać pełnej wydech, potem westchnienie. Bardzo dobry porodu pomaga śpiewać. Kiedy rozpoczyna się walka, można śpiewać dźwięki O, A i E. Jeśli podczas walka zaczyna się ostry ból, można spróbować zmienić postawę. Niektóre pozy przynieść chwilową ulgę dla kobiety rodzącej. Przy niskiej intensywności walk, można stanąć pod chłodnym prysznicem, woda łagodzi ból dobrze. Nie wolno pytać pracownika zdrowotnej mieć masaż. Masaże w tym stanie Kobiet wykonanych w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, po czym zatarł ręce przez kości i palców. Masaż należy rozpocząć w ciągu 30 sekund przed rozpoczęciem walki i kontynuować w czasie walki. Jeśli macica jest otwarty coraz bardziej, kobieta odwiedza chęć położyć lub usiąść.

Zatem należy stwierdzić, że proces porodu – odpowiada działania razem osoby zaangażowane w niego. Oczywiście, praca jest bardzo ważne kwalifikacje położnej. Jest to specjalista jest zobowiązany przesłać kobietę w połogu we właściwym kierunku na dostawę i zachęcamy je. To jest najważniejsze w pracy. Podłączyć pacjenta i położnej. To zależy od stanu zdrowia kobiety ciężarnej jej nienarodzonego dziecka, na poprawność jego działania i jak powinno być prowadzone przez lekarza. Zazwyczaj wszystko idzie dobrze, a dzieci bezpiecznie przyjść na świat. Jednakże, w celu zabezpieczenia, to lepiej wziąć kurs prawidłowego oddychania podczas porodu. Po tym wszystkim, w procesie takim jak Prawidłowe oddychanie podczas mumie pracy oraz dodatkowo będącego dzieckiem na utrzymaniu. Na szkolenia, aby odpowiedzieć na jedno z najważniejszych kwestii – jak oddychać podczas porodu. Ponadto, kwestia jak oddychać podczas porodu oraz w trakcie dostawy.