134 Shares 7011 views

Jak wydostać się z „Sklep Play” na Androida?

Graj Market – sklep online do pobrania za darmo i płatnych aplikacji, gier, i dla smartfona opartego na systemie Android. Aby mieć możliwość pobrania wymaga uwierzytelnienia z użyciem konta w „Google”, które według życzenia zostaną zsynchronizowane smartphone. Niektórzy użytkownicy czasami trzeba zmienić konto, a następnie pojawia się logiczne pytanie, jak wydostać się z „Sklep Play” na Androida. Istnieje kilka prostych sposobów.

metoda №1

Wymaga to całkowicie usunąć konto ze smartfonu. Jak wydostać się z „Sklep Play” w tym przypadku? To bardzo proste.

Przejdź do ustawień, znajdź konto i kliknij na profil, który chcesz usunąć. Tutaj pokażemy wszystkie dane na swoim koncie. Kliknij w prawym górnym rogu w punkcie i wybierz „Usuń”.

Ale zanim ostatecznie upewnić, że naprawdę chcesz to zrobić, system poprosi o potwierdzenie, jak w przypadku przypadkowego działania, można stracić wszystkie swoje kontakty z telefonu, wiadomości i innych danych. Mogą stracić, jeśli nie są zsynchronizowane, to jest przechowywane na koncie.

Następnie można wrócić do „Google Play”, gdzie system poprosi o podanie danych istniejącego konta lub utworzyć nową.

Sposób №2

Można zresetować telefon do ustawień fabrycznych, z którymi był pierwotnie. Jak wydostać się z „Sklep Play” w ten sposób? Wszystko też przejść do „Ustawienia”, wybierz partycję i nacisnąć przycisk „Reset”.

Ale ta metoda nie jest zalecana do użycia, ponieważ wszystkie dostępne informacje są usuwane z telefonu – to zdjęcia i muzykę i tak dalej. Ponadto niektóre urządzenia, ze względu na ich słabą jakością oprogramowania może nawet przestać działać.

metoda №3

Nie ma innego sposobu, aby wydostać się z „Sklep Play”. To wymaga otwartego poczty gmail.com, przejdź do konta i użyć go do zmiany hasła. Następnie zostanie ona automatycznie opuścić „Sklep Play”, ponieważ trzeba wprowadzić nowe hasło.