577 Shares 4571 views

Co pierścień nos?

ozdabianie ciała – to sztuka. Ubrania, makijaż, fryzura – zwykłe rzeczy, które przekształcają wszystkich mieszkańców naszej planety. Ale piercing na twarzy – dużo ludzi odważnych i niezwykłych. Błyszczące, stylowy pierścień nos dać obraz kreatywności i wyróżniać się z tłumu.

orientalne motywy

Dekorowanie piercing Body – sposób na starożytny i wraca na Wschód. Ludność tej części świata, lubi nosić dużo bling. Ale nie tylko powiesić je na, a otwory Pierce w różnych częściach ciała i wstawić pierścienie metalowe i szpilki. Żaden szanujący indyjska kobieta nie wychodzi z domu, jeśli pierścień nos nie świecą. Niektóre komplementarny łańcuch pierścień, pozostawiając za ucho. Uznano to za uroczyste akcesorium.

Wcześniej przebity nos, aby pokazać, że należą one do kultury punk lub hippie. Ale teraz jest to bardzo popularny rodzaj biżuterii noszone zarówno przez dziewczęta i chłopców.

bezbolesne nakłucie

Dawno minęły czasy, kiedy modów zrobić przekłuwania siebie w domu igły cygańskiej. Jest to bardzo niebezpieczny krok, możliwe jest, aby zarazić, zamiast pięknego ciała dekoracji. Teraz salonów i klinik oferujących swoje usługi na przebicie nosa. Wszystko odbywa się bezpiecznie, w sterylnym środowisku i za symboliczną opłatą.

Do stadniny tam konkretnego punktu na skrzydła nosa. Ale pierścień nos mogą być organizowane, jak chcesz. Ale lepiej jest zrobić standardowe przebicie i męczące pierścień może być zastąpiony przez ładnym stadninie.

Nowy trend mody – pierścień umieszczony w przegrodzie nosowej. Ozdoby te wyglądają bardzo agresywny. Są one wybierane osoby, kochający szokujące i dbałość o osobie!

Siła metalem

Dekorowanie dla nosa jest lepiej kupić w sklepie jubilerskim lub salonie. Na podstawie zdolności finansowej, SELECT, złota, platyny, tytanu lub dekoracji wykonana ze stopu medycznej. Srebro nie jest używany do pierwszego przekłucia nosa. Pierścień może być dowolnej wielkości, że lubisz.

Gdy rana jest uzdrowiony, można nosić żadnej biżuterii. Rynek jest nasycony wszelkiego rodzaju pierścienie klejnotami podvesochkami, wikliny. Tutaj jest to kwestia gustu i budżetu!

Aby uzyskać dobrą piercing nosa pierścień powinien być wykonany ze stopu, który nie powoduje alergii. Jeśli zauważysz, ciężkie zapalenie lub czernienie wokół nakłucia, to lepiej skonsultować się z lekarzem.

Profesjonalne narzędzie – igła

Dość powszechną metodą przekłucia nosa – gun. Specjalne urządzenie jest skierowany wyłącznie do przekłuwania uszu! Ten specjalista piercer nigdy nie używa broni do nosa. Istnieje kilka powodów:

  • Nosa – grubość chrząstki. Od pierwszej chwili przebicie nie działa, trzeba „strzelać” kilkakrotnie, które przynoszą ból i dyskomfort.
  • Narzędzie niesterylne – można podnieść zakażenia.
  • Otwór jest zbyt szeroki, wygląda nieestetycznie.

Pomóc zbadać włożona z pierścieniem pistolet nosa – zdjęcia. Nie przeprowadzać eksperymenty na siebie!

Opieka i troska

Ranke wymaga stałej opieki pielęgniarskiej po przebiciu w nosie. Pierścień musi być starannie przejrzeć czystych rąk raz dziennie. Rana sama leczenia solanki wacikiem. Skorupa uformowana w nocy, trzeba starannie usunąć czystego wacika. Płynący ruch, pierścień nie powinien wyjść z dołka. Papier ręcznik osuszyć ranę po czyszczeniu, ale nie pocierać.

Zaleca się, aby wziąć witaminę ciągu pierwszych 5 dni po punkcji: daje szybkiego gojenia.

Pierwsze 6 miesięcy dekoracji musi być zawsze w nosie. Pierścień może ciągnąć nie więcej niż kilka godzin, w przeciwnym razie istnieje ryzyko zamknięcia otworów. Następnie trzeba przebić go ponownie.

Aż do całkowitego zagojenia ograniczyć przedostawaniu rany fundament, bronzer, lakieru do włosów. Wszystkie te środki chemiczne mogą opóźnić proces odzyskiwania.

oszustwo wizualne

Dla przeciwników chirurgii, istnieją specjalne klipsy, naśladować kolczyk w nosie. Wyglądają nie gorzej niż piercing, ale z nich nie ma problemów. Zdjął i umieścić go w trumnie. Pierścienie są dostępne w szerokim zakresie. Od malutkich pierścieni, aż do masywnych obręcze na pół twarzy!

Zanim pojawi się przebity nos – pomyśl kilka razy. Wielu, przynosi ból.