493 Shares 3139 views

Gotowanie galaretką truskawkową. Przepis na zimę

Domowe przysmaki są zawsze mile widziane znacznie więcej niż te, które są sprzedawane w sklepach i supermarketach. Po są przygotowane wyłącznie z naturalnych i świeżych składników, które każda kobieta zdecyduje niezależnie. W tym przypadku, słodycze mogą być przygotowany nie tylko na dzień lub dwa. Chociaż, co do zasady, pyszne desery dłuższe w rodzinie nie zatrzymuj. Truskawek jest całkiem możliwe, aby gotować galaretkę w zimie, która przetrwa więcej niż jeden sezon.


Przepis na ten przysmak jest bardzo prosta. Ale wynik jest pewny, aby wygrać cały dom. Miłośnicy truskawek docenią pyszne soczyste galaretki łyżkę z których każda zaprezentuje wspomnienia słonecznych, letnich dni. I ten deser jest tworzony niedrogo. Więc jak zrobić galaretkę z truskawek?

Najpierw musimy określić składniki. Ich zbiór jest minimalne. Trzeba będzie pół kg cukru, 1,5 łyżeczki kwasu cytrynowego, a także wszelkiego rodzaju truskawki (dokładnie 1 kg). Jak widać, nic szczególnie egzotycznego tutaj nie występuje. Standardowa lista dla gospodyni, który wie dużo o gotowaniu różne dżemy i galaretki. Truskawkowy przepis na zimę zaleca co czyni go gęstą deser, które następnie mogą być przechowywane w chłodnym miejscu, w dokładnie zamkniętych szklanych słojach.

Jagody powinny być dokładnie wypłukane. Ważne jest, że mają one w wyniku To było zupełnie czyste. Należy również zauważyć, że do przygotowania galaretek wymagają tylko świeże i zdrowe owoce. Wszystkie truskawki z najmniejszych oznak choroby lub uszkodzenia muszą być bez żalu na bok. W przeciwnym razie, jakość smaku gotowych smakołyków będzie znacznie niższa.

Jak można gotować galaretką truskawkową (przepis w zimie)? Wszystkie owoce trzeba umieścić w dużej szeroki rondel (koniecznie emaliowany). Wlać pół truskawka wymaganą ilość cukru. Jagody należy pozostawić na chwilę, aż jeden zaczyna się wyróżniać soku. Gdy to nastąpi, wlać do miski pozostały cukier. Pojemność ustawić na kuchence i rozpocząć gotowanie. galaretka truskawki (przepis na zimę nie zawierają duże ilości składników dla lepszego przechowywania) przygotowanie długo. Zawartość patelni należy doprowadzić do wrzenia warunek. Następnie miesza się w przyszłości galarety przez około 15 minut.

Obudowa jest kwas cytrynowy. powinna ona być rozcieńczona w gorącego syropu, który został już utworzony na patelni. Uzyskaną mieszaninę reakcyjną ostrożnie wylano do naczynia i mieszać dobrze masa lewej wskutek jednorodny. Gotować jagody mają więcej minut 5. Można jednak być cierpliwym trochę dłużej, a jeśli lubisz bardzo grube galaretki truskawki. Przepis na zimę zapewnia małe odchylenie od oryginału w zależności od preferencji.

Wysterylizować słoiki szklane z góry, do czasu utworzenia pojemnika galaretki został dokładnie ugotowane. Innym gorąca masa rozkłada się je i truskawka zwijać szczelnie zamknięto. Banki zwracają się do góry nogami. Jelly należy pozostawić do całkowitego ostygnięcia. Następnie pojemnik leczeniu może być umieszczony w odpowiednim miejscu w pamięci.