689 Shares 7251 views

Manicure "Lunar kurtka" (foto)

Pragnienie, aby wyglądać stylowo, od fryzury do czubków paznokci, dziewczęta określonymi gdzieś na poziomie genów. A tak przy okazji, wybór manicure jest czasami bardzo trudne. Księżycowy kurtka będzie odwoływać się do tych, którzy nie mogą zdecydować się na projektowaniu istniejących gatunków. To wszystko cholera!


Co to jest?

Księżycowy kurtka – jest to oryginalny francuski manicure, gdzie linia uśmiechu nie jest zwolniony z wolnej krawędzi i blisko naskórka. Ten typ konstrukcji ma swoją nazwę ze względu na lokalizację. Lunula – mały, do 2 mm od paznokcia blisko naskórka gruntów, co jest widoczne gołym okiem.

Kiedy zyskał popularność?

Początkowo księżycowy kurtka pojawiły się pod koniec ubiegłego wieku, ale zapomniałem o tym szybko, bo przemysł paznokci uległa istotnym zmianom. Jednak zaledwie kilka lat temu, znów weszła w modzie. Dita Von Teese, znany miłośnik retro, zaczął ozdobić swoje paznokcie. Księżycowy kurtka jednocześnie coraz bardziej prawdopodobne, aby pojawić się w modelu podium światowych. I reaktywowana tego typu konstrukcji w czasach współczesnych.

Klasyczna wersja

Są tylko dwie główne kategorie tego typu manicure w kolorze – klasyczny i kolorowe sztuki księżyc paznokci. Że pierwsza wersja była popytu w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Co to jest? Lunula nie malowane lakierem, pozostawiając naturalny kolor, podczas gdy reszta płytki paznokcia wyróżnia się jasną barwę. Księżycowy kurtka (na zdjęciu powyżej) jest dość łatwa w klasycznej wersji.

technologia wydajność

Manicure wymaga jedynie kilku elementów:

  • wkroczenia;
  • podstawa i górna;
  • szablony dla tuniki.

Jeśli to konieczne, najpierw złożyć paznokcie i przybraniem. Następnie podstawa szybkoschnące przezroczysta pokrywa bardzo cienkie warstwy. Kiedy wyschnie, a przestanie trzymać, pasty szablon. Odbywa się to w taki sam sposób, jak w konwencjonalnym klasyczny francuski manicure, tuż przy naskórka, ale nie na wolnej krawędzi. Uderzając płytkę paznokcia pokrytego lakierem. W razie potrzeby, dwie lub trzy warstwy. Po wyschnięciu farby, wzornik jest usuwany. Gotowy Lunar kurtka pokrywa górna. Lub jasny lakier, jeśli nie ma specjalnej utrwalaczem.

księżyc wentylator

Ten rodzaj konstrukcji wykonywana jest w dwóch kolorach: jedno dla obłączka, z drugiej – do łożyska paznokcia. Kolor Księżyc kurtka (na zdjęciu powyżej) stał się popularny jeszcze kilka lat temu – w 2009 roku. I wygląda super. Mistrz serwis paznokci za każdym razem stara się poprawić ten manicure. Księżycowy kurtka (podane jako przykład możliwych kombinacjach kolorystycznych zdjęcie) jest tak proste, jak w klasycznej wersji.

Technologia wydajność wentylatora

potrzebne są:

  • Dwa kolorowe lakier;
  • podstawa i górna;
  • okrągłe lub wzorzyste szablony.

Marigold delikatnie widział runda to było piękne i odpowiednia forma. Pył wymknąć nadwyżki. Płytka paznokcia jest pokryta cienką warstwą podstawy tak, że jest szybko wysuszona. Po pierwsze, barwa podstawowa jest stosowana, która została wybrana. Po wyschnięciu pasty matryc. Gładko i symetrycznie we wszystkich nagietki. Drugi kolor obszar pokrywają blisko naskórka – lunula. A gdy wyschnie, delikatnie usunąć szablon, a konstrukcja jest stała top. Okazuje kolor piękny manicure. Księżycowy kurtka (fot oryginalnej konstrukcji z poniższej folii) zmienia się teraz, bo moda nie stoi w miejscu, a wymagania nowoczesnych pań są coraz wyższe.

Opcje dekoracji

Często stosowane w celu uzupełnienia projektu i dżetów i malarstwa, a spot obraz. Alternatywnie, w przykładzie wykonania z folii, jak to przedstawiono powyżej. Wszedł modzie zaledwie rok temu. Zazwyczaj na pierwszej folii przyklejony paznokcie, a następnie przykryć ją kolorowym lakierem. Obojętnie, do smaku. Schemat kolorów jest stosowany bardzo różne – srebrny i biały, złoty i czarny, kolorowe i farba metaliczna w tym samym tonie. To wszystko zależy od planowanej kompozycji. Na przykład, kolory mogą być dobrany do sukienki i akcesoria. Ten manicure będzie wyglądać bardzo właściwe i skuteczne.

Podwójna konstrukcja księżyc

Tak, istnieją i takie. Podwójny płaszcz Księżyca. Jak to zrobić samemu? Co to jest? Przede wszystkim, jest to francuski manicure, który jest przydzielony inny kolor i wolną krawędź obłączka jednocześnie. Warto zauważyć, że ten rodzaj konstrukcji nadaje się tylko dla posiadaczy długich paznokci. Nie jest absolutnie istotne dla małych i szerokiej płytki paznokcia, jak będzie jeszcze krótsza i szersza. Podwójna konstrukcja istnieje w monochromatycznym i kolorowym formie. Jednak każdy z nich musi być właściwe i dopuszczalne.

technologia wydajność

Manicure wymagają dwa kolorowe farby i szablony. Górna i podstawa są konieczne, ponieważ żaden projekt bez nich nie może zrobić. Kiedy paznokcie są przygotowane, są one pokryte kolorowym lakierem. Później suchej warstwy pasty matryce: na swobodnym brzegu i naskórka. Są one czymś, i zachodzić na drugi lakier kolorowy. Zazwyczaj jeden odcień. Chociaż niektórzy nie przeszkadza i eksperyment wybierając inny kolor dla niej. Ponownie, jeśli długość paznokcia pozwala. Gotowy projekt fix topom po usunięciu szablonu. Podwójny płaszcz Księżyc jest popularny wśród właścicieli sztucznych paznokci.

Czy warto robić?

Każda kobieta decyduje za siebie, jaki rodzaj manicure to musi być zrobione. A konstrukcja księżyc musi odwołać się sporo pań. Po pierwsze, jest to dość wyjątkowe i oryginalne. Po drugie, jest ona wykonywana z łatwością. Po trzecie, nawet paznokcie krótkie długość wygląda imponująco. Należy jednak być traktowane z ostrożnością do takiej konstrukcji. Lunula powinny być przydzielane nie zbyt wiele, poza tym, że paznokcie będą wyglądać jeszcze krótsze i szersze niż jest w rzeczywistości. Wzorzyste matryce są stosowane, gdy nudne i klasyczne zaokrąglone już zestarzeć. Lub gdy długość płytki paznokcia pozwala. Dekoracje są dodawane, jeśli to pożądane. Należy jednak pamiętać, że wszystko jest dobre z umiarem: elementy bardziej dekoracyjne, alyapistey i wulgarne będą wyglądać manicure. Dlatego panowie starają się skupić tylko na jednym lub dwoma palcami. To nie przeciążać piosenkę, dzięki czemu jest harmonijny i elegancki.