317 Shares 4249 views

Klub „Vermel” Moskwa: adres, zdjęcia i opinie

Moskwa – największe rosyjskie metropolia z dobrze rozwiniętą infrastrukturą restauracji, kawiarni, klubów i dyskotek. W tym mieście można znaleźć miejsce noclegowe dla wszystkich grup wiekowych, gustów, zainteresowań i upodobań kulinarnych. Oferuje on mieszkańcy i odwiedzający patosu drogich restauracji i kawiarni niedrogie, przytulne kawiarnie i restauracje z kuchni narodowej. Ale są miejsca, które łączą w sobie szereg różnych kierunkach, z kulinarny do kreacji. Wyróżniają się one szczególnym osobowości. Ten artykuł zawiera krótki opis restauracji klubie „Vermel” miłe swoich gości od ponad 20 lat.


Klub „Vermel” w Moskwie – to popularne miejsce dla rekreacji

Jest to dość stary instytucja. Restauracja-Klub „Vermel” otwarto w Moskwie w 1996 roku. W ciągu 20 lat muzycznej restauracji „Vermel” udało się zachować swój własny, niepowtarzalny styl i status, jest jednym z najbardziej znanych i kultowych instytucji miejskich. W „Vermelho” można nie tylko jeść, ale również psychicznie, aby spędzić czas w kontakcie z pracy.

Tutaj w miłej kameralnej atmosferze kolację z przyjaciółmi w godzinach wieczornych lub kolację z kolegami pracuje w godzinach popołudniowych, dużo tańca na dyskotece lub nocnym Widok od starych filmów, słuchanie słynnych muzyków, lub wziąć udział w literackim wieczorem.

Kuchnia – wizytówka restauracji

Klub „Vermel” Moskwa jest znany z jakości i różnorodności potraw. Dlatego chętnie spędzają tu luksusowe bankiety i obchodzić święta. Z nie mniejszą przyjemnością przyjść na obiad, lunch biznesowy, lub po prostu spędzić wieczór z przyjaciółmi.

W restauracji serwowane są różne kulinarne trendy kuchni europejskiej oraz tradycyjne dania kuchni rosyjskiej. Ciekawy design menu i oryginalne nazwy potraw powoduje apetyt i pragnienie, aby dokonać rezerwacji. Może to być „raz w Neapolu” – roślinny fantazja na temat kuchni włoskiej, „The Lower Depths” – filet z turbota przetargu grillowanymi warzywami, „Robinson Holiday” – pyszne krewetki w oryginalnym sosem. I wiele ciekawych potraw, które składają się z menu restauracji. Na przykład miłośnicy kuchni rosyjskiej zachwyci przekąskę „Dobrze, zadrżał!”, W którym harmonijnie kiszonej kapusty 2 gatunki, ogórki, marynowane czosnku najcieńszy plastry boczku, wraz z musztardą i chrzanem. Cooks' Vermel „restauracja jak goście zachwycają żywności i autor potraw domowej roboty. Demokratyczna lokalny bar zaoferuje gościom drinki i koktajle o najwyższej jakości.

Atmosfera – jest integralną częścią życia klubu

W 2012 roku klub wziął zmianę wzornictwa i stylu po raz pierwszy od początku.

Eklektyczna mieszanka zabytkowych mebli, gotyckie łuki tajemnicze, niezwykłe ściany, kojące kolory, ultranowoczesny oświetlenie stworzyć indywidualny i niepowtarzalny klimat „Vermelho”. Różne obszary relaksacyjne urządzone na różne sposoby i tworzyć różne nastroje. Szybka i dyskretna obsługa, wspaniała muzyka na żywo, przytulne i przyjazna atmosfera, aktywne życie twórcze – jest to klub „Vermel” w Moskwie.

Plakat: nienaganna wybór zajęć

Klub „Vermel” w recenzji Moskwa z programem kulturalnym, które są prawie zawsze entuzjastyczny charakter, słynie z koncertów najbardziej znanych wykonawców rocka, folku i ethnomusic. Historia klubu ma wiele udanych debiutów młodych artystów, którzy później stali się gwiazdy.

W przytulnej atmosferze komory, goście stają się uczestnikami zaskakujący dialog z artystami. Oprócz wydarzeń muzycznych, klub odbyło literackie wieczory poetyckie, dyskusje, humorystyczny stand-up show, realizowane projekty sztuki współczesnej. Są znani dziennikarze, aktorzy, poeci i pisarze. Playbill Klub jest zawsze pełne ciekawych i różnorodnych działań.

Głównym warunkiem jest to, że goście są wygodne i wygodny

Dla wygody, restauracja oraz sala na koncerty i dyskoteki znajdują się w różnych pomieszczeniach małym obszarze.

Miękkie oświetlenie, to miły, spokojny Wnętrze restauracji, muzyka na żywo trzeba odpocząć i niespieszne rozmowy. Średnie bilet miejsca – 1500 rubli. Lunch biznesowy kosztować znacznie tańsze (około 250 rubli). Wydarzenia Hall znajduje się w piwnicy. Charakterystyka wnętrza i właściwe rozmieszczenie mebli zapewnia wygodę i komfort jako artysta gości i turystów.

Klub – miejsce spotkań przyjaciół

„Vermel” słynie z klubu, niemal domową atmosferę.

Klub – miejsce, gdzie ludzie mogą być szczęśliwi spędzić czas, porozmawiać z przyjaciółmi i ludźmi o podobnych poglądach do wypełnienia szereg zajęć rekreacyjnych. Klub zwykle ma swoją stałą publiczność. „Vermel” – nie jest wyjątkiem. koncerty artystów religijne cotygodniowe projekcje filmowe w kinie klubu Ivana Aleksandrovskogo „Delikatesy” dla intelektualistów. Dla miłośników disco disco oferuje regularne programy sportowe amatorskie mogę oglądać na żywo strumieni znaczące wydarzenia sportowe na dużym ekranie. I można po prostu siedzieć cicho na wygodnych sofach i zagrać w warcaby, szachy czy backgammon. Można również udać się do tabletu lub telefonu: klub oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Specjalne promocje, rabaty i bonusy

Klub regularnie organizuje szereg imprez dla gości, różne systemy rabatowe są aktywnie wykorzystywane. Na przykład odwiedzający stron tematycznych celtyckich oferują darmowe piwo, urodziny mężczyzn w dniu jego urodzin, też mogą liczyć na miły bonus. Przez weekend, w pewnym momencie może być swobodnie iść na dyskotekę. Jest również aktywnie wykorzystywany system kupon ze zniżek na koktajle.

Klub „Vermel” w Moskwie: Opinie zwiedzających, adres

Znajduje się klub „Vermel” w Moskwie w Raushskaya nabrzeżu 4. Warto zauważyć, że miejsce jego lokalizacji, nigdy restauracja zmieniła .. Tak że adres stał się legendą i jest oryginalna karta instytucja. Przed wizytą do restauracji-klubu, można zapoznać się z odwiedzającym pocherpnuv wiele przydatnych informacji. Przede wszystkim gościom zauważyć wysoką jakość, różnorodność potraw i pracy zawodowej personelu. To zasługuje na szczególną pochwałę lunch biznesowy w tym zakładzie. Tanie, szybkie i bardzo smaczne.

Oczywiście, w internecie wiele oficjalnych i wyczerpujących informacji o historii, nagrody, oceny, ceny, menu, zniżki w restauracji i imprez. Ale najwyraźniej scharakteryzować klub „Vermel” w Moskwie zwrotnej od użytkowników. Jeśli zrobić mały przegląd doświadczeń, główny nacisk będzie taki:

  • w tym miejscu kultu wiele ciekawych wydarzeń;
  • Można zobaczyć wspaniały starego kina autorskiego;
  • Wśród stałych gości można spotkać wielu ludzi twórczych, w tym dobrze znane i popularne;
  • W restauracji serwowane są wyśmienite dania mięsne, przygotowane według przepisów kuchni klasycznej;
  • Wszyscy goście świętować szybka obsługa, świetna muzyka na żywo, przytulne i odprężającą atmosferę.

Pozytywne komentarze o klubie „Vermel” w Moskwie, większość komentarzy jest bardzo mało, a są one charakter czysto subiektywne (ktoś uważnie, ktoś uważa, że wysokie ceny).

Podsumowując, możemy powiedzieć, że najstarszy klub muzyczny Moskwa i restauracja „Vermel” – wspaniałym miejscem kultu zarówno dla wielu mieszkańców i gości.