364 Shares 2906 views

„Fiziogel” – krem do twarzy i ciała. Instrukcje i opinie

Kobiety wiedzą, że bezpieczeństwo na piękno swojej skóry – jej regularne nawilżanie. Dziś na półkach wiele różnych produktów kosmetycznych. Jak zrozumieć ich skuteczność? czy produkt jest tylko tymczasowy pozytywny efekt nie da? To samo myślenie i personel irlandzkiej firmy Stiefel Laboratories. Oni opracowali szereg zupełnie nowych produktów suchych zabiegów, obieranie i zwiotczenie skóry pod tytułem „Fiziogel”. Krem, balsam, lotion, szampon – to zestaw produktów tej firmy. Dziś jesteśmy zainteresowani numerem jeden produkt. O nim i rozmawiać.


środki skład

formułowanie tych produktów, deweloperzy twierdzą, że stworzyli całkowicie unikalny produkt, który pozwala nie tylko dbać o skórę i pobudzić go do samouvlazhneniyu. Wielu ekspertów już nazwał pojawienie się tych funduszy przełom w przemyśle kosmetycznym. Co jest tak wyjątkowy jest ten cud kosmetyków pod marką o nazwie „Fiziogel”? Krem, opinie klientów tego potwierdzić, ma dobrą skuteczność wobec suchości skóry. Kompozycja według niniejszego wynalazku obejmuje następujące elementy danych: skwalan, olej kokosowy i masło shea, Ceramid 3, kaprylowy triglicerydy, uwodorniona lecytyna i gliceryna. Producent twierdzi, że te produkty kosmetyczne zawierają lipidy pochodzenia roślinnego związane z naszej skóry. Dlatego nasze ciała są postrzegane jako „własne”. W kompozycji oznacza mają takie tradycyjne składniki, które są trudne Korzystne: emulgatory, barwniki, środki konserwujące, środki zapachowe.

Przegląd

• produkt marki nawilżający o nazwie "Fiziogel" – Cream-płyn. Przeznaczony do pielęgnacji skóry ciała. Ma lekką konsystencję. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienie, swędzenie, neutralizuje wolne rodniki.

• Krem do skóry wrażliwej i podrażnionej. Nadaje się do eliminowania zmarszczek pierwsze, jak ma właściwości przeciwutleniające. Krem dobrze uspokaja podrażnioną skórę, zmniejsza świąd i stany zapalne, daje poczucie komfortu.

• intensywne krem bardzo suchej skóry. Co odróżnia ten produkt od jakiejkolwiek innej marki pod nazwą „Fiziogel”? Krem intensywnie lipidowa ma dużą (41%). W związku z tym, zaleca się do pielęgnacji bardzo suchej, odwodnionej skóry, bezwładne. Może on być stosowany jako środek ochronny w zimnej porze roku.

• nawilżający balsam. Może on być stosowany w dowolnym rodzaju skóry, a szczególnie wskazane do sucha i ugięcia.

• Krem do codziennej pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Stosować rano i wieczorem. Co dobrego jest marka produktu o nazwie „Fiziogel”? Krem, instrukcje do nich potwierdza, że zawiera unikalne lipidy naturalne, związane z naszą skórę. Środki nie powodują podrażnień. Dba o bardzo suchej skórze, nadając jej komfort i uczucie gładkości.

• szampon do suchej skóry głowy. Ci, którzy mają do czynienia z tym problemem, to polecam ten produkt. Sucha skóra głowy, swędzenie, stałe podrażnienie, skłonność do alergii – lista wskazań do stosowania tego szamponu.

• Narzędzie do delikatnego czyszczenia brudu dla wszystkich rodzajów skóry. Może być używany bez wody. Jest on stosowany w celu oczyszczenia skóry wrażliwej rano i wieczorem. Nie powoduje podrażnienia i powstawanie zaskórników.

Dlaczego "Fiziogel"?

Wszyscy wiemy, że nasza skóra potrzebuje bracer. Tak długo, jak bilans wodny, są przechowywane w komórkach naskórka, wszystko jest w porządku. Skoro to jest złamane, nasza skóra blednie, staje się blada, sucha, i pokazuje łuszczenie i zaczerwienienie. Kładziemy jej balsam, i świeci znowu zdrowe. Wydawałoby się, że wszystko jest proste. Ale to nie jest prawda. Wszystkie nowoczesne nawilżacze kosmetycznych można podzielić na dwie grupy o różnych mechanizmach działania. Produkty według pierwszego przykładu wykonania, w celu utworzenia warstwy ochronnej skóry, która zapobiega odparowywania wilgoci. Zazwyczaj, takie środki mają tłuszcz lub olej. Jest to konieczne do mycia w postaci suchych, na ekranie pojawia się na skórze. Pilna potrzeba, aby zastosować nową warstwę kremu. Środki z drugiej grupy zawierają specjalne składniki, które wiążą wodę w komórkach i nie pozwalają im go opuścić. Te składniki kremów obejmują glicerynę, glikol butylenowy, glikol propylenowy, mocznik, kwas mlekowy i inne. Produkty z takim skutkiem składu tylko dopóty, dopóki nie zostaną zmyte z powierzchni. Nie było uczucie skurczu po oczyszczeniu? Tak właśnie takie środki zostały wykorzystane do nawilżania. Naukowcy, dermatolodzy firma Stiefel Laboratories stworzyły zupełnie nowe produkty, które nie należą do pierwszej lub drugiej grupy. Oni nie tylko nawilżają skórę. Dzięki naturalnie występujących lipidów są ograniczone wewnątrz jej warstwę ochronną, dając długotrwały efekt. I takie działanie wszystkich produktów mają markę o nazwie „Fiziogel”. Krem, opinii konsumentów, które zostaną omówione poniżej, jest jednym z najbardziej sprzedających się produktów do pielęgnacji twarzy i ciała dzisiaj.

Jak korzystać

Powstaje pytanie: „W tych unikalnych produktów kosmetycznych musi być jakiś specjalny sposób, aby zastosować?” Daleko od niego. Jak w przypadku każdego kremu kosmetycznego „Fiziogel” jest używany. Aby sprostać tej metody jest następujący: smarować skórę dwa razy dziennie, rano i wieczorem po oczyszczeniu.

wskazania

• zwiększona wrażliwość skóry, skłonność do podrażnień.

• pralnia.

• Peeling skóry.

• Tendencja jej alergii.

• obecność zmarszczek na twarzy.

Również po niektórych zabiegach kosmetycznych, takich jak skórki chemicznych „Fiziogel” (krem) mogą być stosowane. Przewodnik do niej państw, które środki mogą być stosowane w terapii skojarzonej w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzemy.

Opinie klientów: „najlepszy krem do skóry suchej”

producent kosmetyków marki twierdzi, że jej produkty są przełomem w dziedzinie zabiegów na twarz i ciało. Ale będzie to doceniają swoich klientów? Zobaczmy, co mówią o produktach firmy pod marką „Fiziogel”. „Krem do ciała to producent – jest to najlepszy produkt z tych działań” – przekonały wielu konsumentów. Piszą, że jest bez zapachu, co jest równie ważne, nie klei, szybko się wchłania i nie plami ubrań, doskonale nawilża skórę, daje uczucie komfortu. Co jeszcze jest potrzebne do dobrego kremu do ciała? A teraz sprawdź inne środki marki „Fiziogel” – kremu. Opinie konsumentów coraz bardziej pozytywne o nim. Kobiety piszą, że aby go umieścić – przyjemność. On nie jest ciężki, nie klei, może być używany jako baza do makijażu. Odcień leżeć bardzo dobrze. Skóra przez cały dzień wygląda świeżo, ma promienny wygląd. Co jest szczególnie miłe, według naszych pięknych pań, jest to, że krem nie jest tylko stworzenie podobnego efektu, i naprawdę działa. Jego działanie nie znika po umyciu. Producent twierdzi, że krem nawilża skórę przez trzy dni. Użytkownik potwierdza to, mówiąc, że nie ma uczucia ucisku i suchości skóry po jej oczyszczeniu.

Perfect „zima” śmietana

Każdy wie, że w zimnym, nasza skóra potrzebuje więcej opieki i ochrony. W zimie, trzeba dać pierwszeństwo krem na bazie oleistej o gęstej konsystencji. Że taki jest „Fiziogel” (krem do twarzy). Instrukcje do niego mówi, że jest dobrze przywraca naturalną barierę ochronną skóry. Wiele kobiet doceniają ta właściwość produktu jest już przetestowane w zimie i byli zadowoleni.

Wskazówki dotyczące korzystania przez kobiety

• Cream – doskonały skutecznym narzędziem do popękanych pięt. Wszyscy, którzy mają ten problem, rozbijających się wokół w poszukiwaniu dobrego środka. To właśnie w tym, a jest to produkt. Zapewnieniom niektórych odbiorców, wystarczająco kilka razy w nocy, aby nasmarować je piętach, a rano są jak niemowlę. I pęknięcia i suchość w okolicy nie będzie już przeszkadzał.

• «Jak przywrócenie maska może być stosowany krem marki” – zapewnił kobietę. Ci, którym nie jest on odpowiedni dla jakiegoś powodu, może być wskazane, aby to zrobić: aby nasmarować twarz na 20 minut, a następnie usunąć resztki środków gąbką bawełny i zimną wodą.

• Niektórzy konsumenci dbają o swoich rąk za pomocą „Fiziogel” -krem. Piszą, że najlepszym sposobem, aby to zrobić, aby znaleźć: to jest szybko wchłaniany i nie zapach, nie pozostawia tłuste, nie plami ubrań.

negatywne opinie

Słuchaj, a co nie jest lubiany przez Fiziogel niektórzy konsumenci „(krem). Negatywne opinie mówić o niektórych niedostatków narzędzia. Po pierwsze, wysokie koszty. Na przykład, płyn, krem do twardej ciała od 590 do 640 rubli różnych aptek. A cena kremu do twarzy nie jest mniejsza niż 500 rubli. Według wielu odbiorców, to jest zbyt drogie. Po drugie, te produkty są przeznaczone tylko dla osób z suchą rodzaju skóry. Po ich „pracy” w tym przypadku jest dobry. Istnieje wiele negatywnych komentarzy na temat osób, które po nałożeniu kremu marki z kombinacji i tłustej, że zatyka porów, co prowadzi do stanu zapalnego. Ponadto, u niektórych kobiet po zastosowaniu skóra błyszczy. Mamy na pokrycie go z proszkiem, który również z kolei może powodować podrażnienie. Po trzecie, zapewnień producenta, że krem może być stosowany do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, nie potwierdzone. Okazuje się, że sam produkt może wywołać wysypkę i swędzenie. Świadczą o tym liczne komentarze konsumentów.

Rozmawialiśmy o środkach, aby dbać o skórę twarzy i ciała pod marką o nazwie „Fiziogel”. Krem tej marki jest teraz korzystają nasi kobiet w duży popyt.