815 Shares 991 views

Kołnierz „Kiltiks”: Co jest celem, jako aktów, środków ostrożności

Dla tych, którzy obawiają się o zdrowie swojego psa i chce ją chronić przed pasożytami, istnieje specjalny kołnierz „Kiltiks”. Jest to niezawodny i jakość produktu, który jest tworzony przez niemieckiego producenta „Bayer”. Kołnierz rozwiązać problem bezpieczeństwa PET szybko i łatwo. To jest dobra obrona, która będzie trwać długo. Jeśli ugryzienie kleszcza kołnierz zapobiega chorobom. Lek jest całkowicie nieszkodliwa dla zdrowych psów wszystkich ras. Kołnierz „Kiltiks” został stworzony, aby chronić zwierzęta przed pasożytami.


Wygląd jest taśmy winylu, który jest impregnowany specjalnych preparatów odstraszających owady. Na dużych ras zalecanych do noszenia obroży długi 66 cm, mniejsze zwierzęta – 48. Collar „Kiltiks” dostępnych w szczelnie zamkniętych workach, które są następnie umieszczane w pudełku z tektury.

Jak kołnierz

Komponenty wchodzące w skład kołnierza mieć szkodliwy wpływ na shersteedov pchły, wszy, roztocza i zapobiec ich wystąpieniu. Substancje te są umiarkowanie toksyczne i mogą powodować podrażnienia i alergii. Szkodliwe skutki mogą tworzyć dla ryb i pszczół. „Kiltiks” – Obroża dla psów – ratownik dla wielu czworonożnego pupila.

Jak korzystać

Obroża przeciw kleszczom „Kiltiks” Istnieje około 7 miesięcy pod stałym zużyciu. W tym czasie, z psem nie można usunąć. Podczas ataku kleszczy u psów eliminacji pasożytów prowadzi się w ciągu 2-3 dni. Po tym czasie znikają. Kołnierz „Kiltiks” pozytywne opinie zebrane od właścicieli zwierząt domowych.

Przed użyciem należy wyjąć akcesorium medyczną z opakowania i zdjąć plastikową most na środku. Następnie można umieścić go na lepkiej stronie psa w dół.

Jeśli pies silnie zanieczyszczony, przed wprowadzeniem do urządzenia, to zaleca się kąpiel to owadobójczym szamponu. Wszystko zainfekowany obszar musi być uprzednio leczonych innymi lekami. A dopiero potem suchy Obroża można nosić „Kiltiks”.

Po wszystkie procedury zaleca się, aby umyć ręce wodą z mydłem.

Jakie skutki uboczne przyczyny

Nie zaleca się stosowania u psów, które mają chorób zakaźnych. Rzecz jest również przeciwwskazany w ciąży i matek karmiących samic. Lek, w niektórych przypadkach może powodować podrażnienie. Jeśli zauważysz pies jest niewygodne, to lepiej, aby zatrzymać jego stosowania.

Środki ostrożności

Właściciel zwierząt jest zalecane do ochrony rąk, zwłaszcza w przypadku skaleczeń i otarć. W przeciwnym razie, to substancja, która jest impregnowana z kołnierzykiem, mogą wywołać stan zapalny. Aby uniknąć kontaktu z rzeczą w tym przypadku lepiej jest nosić gumowe rękawice. Po nałożeniu muszą być starannie czyszczone i suszone. Pies, na którym kołnierz „Kiltiks” lepiej nie pozwolić małym dzieciom.

Osobnik, który został już wykorzystany, a wygasła, trzeba wyrzucić do kosza, wraz z opakowaniem.

opcją terapeutyczną jest zalecany do ciągłego noszenia. Maksymalny efekt uzyskuje się po około dobie po to jest zużyta. Jeśli istnieje obawa, że pies będzie chodzić do miejsc, gdzie zaatakowali roztocza – najlepiej nosić obrożę z góry. Ponadto, eksperci zalecają stosowanie specjalnych środków odstraszających komary. Są one stosowane do kończyny zwierzęcia.

producent

Firma została założona ponad 150 lat temu. Została założona przez Friedrich Bayer, który ze swoim partnerem stworzył pierwszy leki dla ludzi i zwierząt.

Przez ponad 13 lat, marka współpracuje z Niemiec. W Moskwie, jako pierwsza firma powstała w fabryce barwników aniliny, i pracował od 1876 do 1919. Według zmuszony powodów, firma opuścił stolicę.

Współpraca została wznowiona w 1978 roku wraz z otwarciem przedstawiciela ZSRR. Aw 1994 roku – spółka została zarejestrowana w Moskwie pod marką „Bayer”.

Firma jest obecnie w pełni operacyjne w kraju i ma biura w innych regionach. Worldwide otworzył ponad 350 oddziałów.

„Bayer” specjalizuje się w lekach weterynaryjnych przez wiele lat. Firma stale pracował jako asystent dla zwierząt domowych. „Kiltiks” Obroża dla psów, stworzony przez firmę, pozwala oprzeć się pasożytów PET.