755 Shares 7938 views

Męskie imiona na „H”. Charakterystyka i wykaz

W tym czasie, gdy rodzina dziecko rodzi się, ze chodzi o problem nazewnictwa. Ponieważ wybór nazw dzisiaj jest ogromny, wybrać najlepszą czasami jest trudne. W tym artykule prezentujemy kilka męskich nazwiska na „H”. Ta lista nie jest kompletna. Jego celem jest dostarczenie tylko kilka przykładów różnych tradycji kulturowych.

Męskie imiona na „H”: charakterystyka

Przed przejść bezpośrednio do listy nazwisk, krótki dotyk na właściwości tych mężczyzn, których nazwa zaczyna się od liter proponowanych. Po pierwsze, ci faceci są obdarzony ostrym umyśle i są w stanie myśleć krytycznie. Jednocześnie, pokazując nadmiernej krytyczności, mają tendencję do, aby porzucić wszystko i wszystkich, że oferują one, bez konieczności oddzielić ziarno od plew. Ci, którzy noszą imiona męskie na „H” są bardzo chętni do komfortu zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie, duchowo. W staranności wystawowa i należytej staranności. Chociaż jeśli praca wyda się im nieciekawe z powodu monotonii, lub coś innego, zrobią wszystko, aby ją zmienić. Jeśli chodzi o wybór towarzyszy, ci ludzie wykazują ekstremalną jasność, a nawet usterek. Jednak, ponieważ są wymagający, a do siebie. Ludzi noszących imiona męskie na „H” różnią się także wykazać, że one do całości pewnym sceptycyzmem. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia, a także szkolenia samych ludzi. Jednak ich wątpliwości mogą zrobić dobry pomysł, aby ukryć w razie potrzeby.

Dobrze rozwinięte poczucie własnej wartości – jest również cechą charakterystyczną posiadaczy nazwach rozpoczynających się od litery „H”. Robią wszystko, aby stale podnosić swoją pozycję społeczną i dążyć do zapewnienia, aby wejść do elitarnego grona, gdziekolwiek są i cokolwiek zaangażowany. Oznacza to, że nie należą one do ideałów równości, lecz wręcz przeciwnie, stara się zajmować pozycję dominującą, dzieląc świat na przyjaciół i wrogów.

Lista nazwisk

Teraz zwróćmy się do naszej listy. Zostanie on podzielony na dwie kategorie. Pierwszy będą miały imion greckich męskich na „H”. Rosyjski w przeważającej części pochodzą od nich. Następnie, w celach porównawczych, prezentujemy kilka opcji Kazachstanu. Dobrze, następnie przez krótką listę nazwisk z innych języków.

greckie imiona

 • Nikolai. Bardzo popularne w imieniu Rosji. Pochodzi ona z dwóch słów – „ludzi” „zwycięstwa” i
 • Nikita. Pochodzi od czasownika oznaczającego „wygrać”.
 • Nestor. U podstaw tej opcji jest to słowo, które można przetłumaczyć jako „powrót do domu”.
 • Nikon. Dosłownie tłumaczone na język rosyjski jako „Victorious”.
 • Nicanor. W języku greckim, nazwa oznacza „ten, który widział zwycięstwo.”
 • Nikander. Jak widać, większość nazwisk na „H” w języku greckim jest związane z koncepcją wygraną i pochodzi od słowa, to znaczy – „nick”. Opcja ta jest również w ich liczby. „Zwycięzca ludu”, jego dosłowne znaczenie.

nazwy kazachskie

 • Nadir. Nazwy kazachski męskie z literą „H” jest czasami również mieć korzenie na bazie innych językach. Na przykład, w tym przykładzie wykonania pochodzi od parametrów i arabskimi oznacza „rzadkości”.
 • Nazarbajew. Oznacza to, jednym z najsłynniejszych, który przedstawia uwagi wszystkich. Nakyp. Przetłumaczyć jako „głowa”.
 • Nurlybek. Jest to nazwa kazachski znaczy „świeci”. Pełniejszy tłumaczenie może wyglądać tak: „promieniujące światło i ciepło”

Inne nazwy

 • Nazar. Pochodzi z hebrajskiego. Tłumaczone na język rosyjski jako „dedykowany do Boga.”
 • Naum. Inna nazwa hebrajski. Oznacza „pocieszające”.
 • Nariman. Opcja ta pochodzi w starożytnym Iranie. Jego dosłowne tłumaczenie brzmi jak „ogień Wojownika”.
 • Noyan. Najprostszym sposobem jest mongolski słowo przekazać słowo „Książę” lub „władca”. Aby być bardziej precyzyjnym, to on kontroluje Tumen – jednostkę terytorialno-administracyjnego w średniowiecznych państw mongolskich i tureckich.