559 Shares 6574 views

Pralki z napędem bezpośrednim: korzyści i wybory

Jeśli myślisz o zakupie nowego asystenta dla domu, należy zwrócić uwagę na pralek z napędem bezpośrednim.


Nowoczesna pralka może obejść się bez niektórych szczegółów. Napęd bezpośredni – Brak paska napędowego i koła pasowego. Stare myjnie, powodują hałas i wibracje. Hałas przeszkadzał sąsiadom, a wibracja powoduje poluzowanie mocowań i częste awarie.

Nowe maszyny do prania z napędem bezpośrednim są bardziej niezawodne w wyniku kontaktu z wałem silnika bębna tylko przez sprzężenie. Większość producentów tych maszyn gwarantuje bezawaryjną pracę silnika przez dziesięć lat.

Rosyjskich nabywców są już oceniane pralek z napędem bezpośrednim. Recenzje tych urządzeń pokazać nowe maszyny oszczędzać energię. Oszczędności osiągnięte za pomocą specjalnych czujników monitorujących ciężaru prania. Informacja ta przekazywana jest do jednostki sterującej, która ustawia optymalną ilość obrotów silnika.

Ze względu na masową reklamą, wielu konsumentów w krajach WNP opracowała błędne: pralki z napędem bezpośrednim produkuje tylko koreański LG. W rzeczywistości tak nie jest. Na wiosnę 2013 roku krajowy nabywca mógł wybierać spośród ponad 150 modeli różnych firm na rynku WNP. Pralki z napędem bezpośrednim dziś można kupić nawet w sklepach internetowych. Należne jej miejsce w tej grupie zajmuje urządzenie opracowane przez Indesit. Ta jednostka ma zamiar Rosji.

Maszyna Indesit PWSE 6104 W napędem bezpośrednim jest zwarta i zdolnych do pełnienia trzyosobowej rodziny. To tylko 44 cm od przodu pralka (poziomo) załadunku prania ma wysokość 85 cm i szerokość 60 cm. Przy takich wymiarach pralka jest w stanie przyjąć w bębnie na pranie 5 kg.

Indesit bezpośredni napęd posiada elektroniczny programator. Programator sam reguluje ilość i temperaturę wody używanej, czasu trwania prania, szybkości wirowania. Warto zauważyć, że urządzenie jest w stanie dostosować te parametry prania do zmiany ciężaru prania po absorpcji wody. Czujniki związane z programatorem, ponieważ jest ciągle wysyła informacje o temperaturze wody.

Wszystkie etapy prac programowych są widoczne na wyświetlaczu. Programista w maszynie Indesit oszczędność wody, energii i detergentów.

Indesit bezpośredni napęd posiada zabezpieczenie przed dziećmi, zapobiega wyciekom i nierównowaga ma kontrolę piany. W tym przypadku, wszystkie 15 programów mycia można rozpocząć z opóźnieniem do 23 godzin.

Pralka umożliwia korzystanie z trybu oszczędzania wody, energii elektrycznej i czasu premier technologii.

Urządzenie posiada tryb „łatwe prasowanie”. Jest to delikatne wirowanie, w którym pranie jest zbyt pomarszczona.

Indesit – dostępna pralka. Bezpośredni napęd i elektronika będzie kosztować rodzinę maksymalnie 12 tysięcy rubli. Pod względem ceny i jakości w swojej klasie jest godny alternatywą dla koreańskich pralek.

Kup asystenta w praniu, można nie tylko w wyspecjalizowanych ośrodkach, ale także zamówić w sklepie internetowym. W każdym przypadku, maszyna musi sprawdzić w co najmniej trzy tryby i zapewniają karta gwarancyjna stemplowane. Zaletą zakupu specjalistycznego centrum – zakup usług dodatkowych.