287 Shares 9432 views

Telewizyjny „W układzie spadnie”

Po raz pierwszy w programie „Jak Chip spadnie”, usłyszeliśmy w 2013 roku, gdy kanał jest „Friday” zaczęła prowadzić kampanię reklamową. Reklama mówił o nowym przewodniku dla turystów, nowych ciekawych miejsc do odpoczynku i jak po raz kolejny może być drogie, aby zrelaksować się, korzystając z wskazówek prowadzących doświadczonych podróżników. Czym jest ten program, jak długo to trwało, który prowadził ją, dlaczego został zastrzelony jeden pojedynczy epizod projektu?


prowadzący

Liderem projektu zostały dawne prowadzące projekt „głowy i ogony” Andrey Bednyakov i Nastya Korotkaya. Andrew doprowadziły transfer od 2 do 7. sezonu, a jej córka dołączyła do niego w ciągu ostatnich dwóch edycjach.

Nastia i Andrei znane od wielu lat, ale do tej pory nie szczególnie rozmawiać o ich związku. Pogłoski o ich małżeńskich kilka razy i rozcieńczony, ale wyraźnie tylko jedno – ci ludzie są co najmniej dobrymi przyjaciółmi.

Andrey Bednyakov

Andrey Bednyakov urodził się w Mariupol, 21 marca 1987 roku, nie był wykształcony i pracował tylko jako mechanik elektrycznego. Andrew zawsze miał reputację przywódczą w spółkach i mają charakter lekki i wesoły. Wkrótce znalazł się w lokalnym zespole KVN. Jego następne dzieło było stanowisko nadawcy w jednym z kanałów w Kijowie. Jako aktor po raz pierwszy, aby spróbować się w roli epizodycznej w rosyjskiej komedii „Rżew przeciwko Napoleonowi.” Minąwszy casting do przeniesienia „wielkiej różnicy”, Andrew stał się dość rozpoznawalny parodysta. W swojej kolekcji gwiazd Brad Pitt, Andrij Szewczenko, Otar Kushanashvili, Michaił Bojarski i innych sławnych ludzi.

W 2011 roku, Andrew był prezenterem programu „głowy i ogony”. Drugi i trzeci sezon programu miał ze współgospodarzem Zhannoy Badoevoy, czwarty i piąty – i Lesia Nikitiuk, a ostatnie dwa sezony z dziewczyną Nastya krótki. W tym czasie odwiedził 85 miast, a 45 razy porzucił karty złota.

Nastya Korotkaya

Nastya Korotkaya – ukraiński wiodącym aktorka, parodistka. Urodził się 15 października 1985 w Doniecku, Mariupol badane. W tym mieście, brała udział w „I tu jesteśmy,” Gry KVN w zespole, gdzie spotkał się z Andrei Bednyakov. Wkrótce, już jako para kochanków, oni idą do Kijowa. KVN przeszłość nie poszła na marne. Nastya jest zaangażowany w odlewania w programie „Big Difference” iz powodzeniem rozpoczął pracę jako aktorka-parodistki. Wśród jej prac – parodia Taisiya Povaliy, grupy „VIA Gra”.

Andrew pracował w projekcie „głowy i ogony”. Po piątym sezonie jego współgospodarzem Les Nikitiuk odmówił wzięcia udziału w projekcie, a następny casting, w którym, oczywiście, i uczestniczył Nastya odbyła. Wspólnie wydali dwa sezony: Szósty – "ośrodek" i siódmego – "Back in the USSR". Co ciekawe, w szóstym sezonie ośmiu wyjazdów Nastya dostał złotą kartę tylko raz, w przedostatniej podróży, całą resztę czasu próbowała odpocząć na 100 $.

Program pomysł

Pomysł – aby pokazać widzom „chips” każdego kraju. Gdzie bardziej opłaca się kupić lokalne pamiątki, jak można wydawać mniej pieniędzy na wycieczkę, gdzie smaczny posiłek, który można oglądać w jednym lub w innej części kraju?

Głównym zadaniem natarcia – rysunek, którym udało się zebrać więcej „chipów”, którego chipy chłodniejsze i którzy spędzili mniej pieniędzy na wakacje?

Na początku programu na górze znajduje się cała mapa miasta, w którym się znajdują. Dzielą go na pół i może działać jedynie w granicach własnej połowie. Każdy ma telefon komórkowy z dostępem do Internetu, a po znalezieniu innego „chips” każdy raport, wyślij zdjęcie i opis innych. Kto przyniesie więcej ciekawych zdjęć, które można znaleźć najbardziej interesujących miejscach, najbardziej interesujących ludzi i uzyskać maksymalną liczbę wyświetleń w niższej cenie – i wygrał.

Znajdź dziesięć różnic

Początkowo program reklamowy „Jak oszukać kłamstwa” został przedstawiony jako analogu „Eagle i ogony”. Oczywiste podobieństwa dwóch kół nie jest tajemnicą, ale był on nadzieję, że wszyscy ten sam program będzie inna.

Nie wygląda na pomysł projektu? Dwóch wiodących odwiedzenie innego miasta, znalezienie interesujących miejsc, prosząc pytanie – kto jest najlepszy odpoczynek w kalkulacji kosztów na wakacje?

Główne idee „Eagle i ogony” są:

 • dwa warianty reszta – to drogie i tanie;
 • znalezienie ciekawych miejsc do odpoczynku;
 • jedna z możliwości spędzania wolnego czasu – bardzo tani, jest to dobra wskazówka dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na poważną stratą pieniędzy.

Główne idee „Jak oszukać kłamstwa” są:

 • Dwa warianty trasy;
 • znalezienie ciekawych miejsc do odpoczynku;
 • tani wydatki na przyjemności.

I, oczywiście, poczucie deja vu polega na określaniu symboli transmisji – monety tu i tam sztuczki. Różnica jest niewielka. Jak mówią, to samo, ale w innej powłoki.

Dlaczego zamknięty „Jako układ spadnie”

Mimo doskonałych ocen, publiczność widział tylko jedną serię transmisji, choć wiadomo, że główną odwiedził w innych miastach. Ale strzelanie nie został zainstalowany, a dzieje się nie było. Dlaczego jest zamknięte „Jak położyć sztuczki”? Przeniesienie było ciekawe, popularne, więc co się stało?

Po wydaniu producenta audycji z „głowy i ogony” Natella Krapivina na jego stronie w portalach społecznościowych ogłosił, że uważa projekt „Jak oszukać kłamstwa” oczywisty plagiat, a po negocjacjach z kanału „piątek”, doszli do wzajemnego decyzji, że projekt powinien być zamknięty ,

Kanał Centrum prasowe „piątek” poinformował również, że zastrzelenie tylko tymczasowo zawieszony, a kontynuacja projektu, widzowie zobaczą latem 2014 roku. Więc co tak naprawdę się stało i czy kontynuacji ulubione z wielu w transmisji?

wersja producent

Producent projektu „głowy i ogony” Natella Krapivina nie lubią mówić o przyczynach walki między dwoma biegami. Rzadko udziela wywiadów na ten temat, a na swojej oficjalnej stronie na „Facebooku” krótko opowiada o dlaczego zamknąć okno dialogowe „frytki”.

Więc jej wersja: „W układzie spadnie” – rip-open jego projekt, który jest dobrze znany i bardzo popularny. Ponadto, idea projektu ona nazywa „pasożytujące na mój pomysł.”

W tym przypadku jest to dziwne, że głównym kanałem twarz „piątek”, wiedząc, że transfer jest bardzo podobny, nie podjęto żadnych działań w celu zaradzenia tej sytuacji, i zainwestowali, jak myślał, dużo pieniędzy do nowego projektu, który został praktycznie skazane na niepowodzenie. Znając charakter Natella, można było zakładać.

Z drugiej strony, w rozmowie z Natella wiele mówi o tym znaleźć nowe rozwiązanie dla projektu, ale nadal nie wiem, co miała na myśli.

Chroń swoje marek i produktów podmiotów – dobry pomysł. Ale szczerze mówiąc, wielu widzów bardzo rozczarowujące, że nie widzą więcej „Jako układ będzie spadać.” Blisko przekładnia, najprawdopodobniej na zawsze.

Wydanie pierwsze i jedyne

Pierwszy numer ukazał się 26 stycznia 2014. Andrei i Anastasia uderzył w Lizbonie – stolicy Portugalii.

O tym, co powiedział nam pierwszy numer „Jak oszukać kłamstwa”?

Telewizyjny – to konkurencja. Kto lepiej poznać wszystkie sekrety niedrogiego ale luksusowe wakacje? Kto będzie zdjęciami coś wyjątkowego i ciekawego? I który w tym samym czasie wydać mniej pieniędzy?

Lizbona map wiodącym były podzielone na pół. Ale Nastia była w pośpiechu i oderwał bardzo mały kawałek. Ale to jej nie zatrzymać i odpocząć.

Jakie są wiodące żetony czeka ich dwudniowej wakacje?

Andrew:

 • Żył słynny portugalski piosenkarz Danko (50 euro);
 • Jechałem przez miasto na retro jeep (25 euro);
 • Odwiedziłem miejsca gdzie film Jamesa Bonda (bezpłatny);
 • Próbowałem najsłynniejszy lody w Portugalii (€ 4);
 • Widzę zachód słońca z najlepszych oglądania rejonie Lizbony (bezpłatnie);
 • Staram lokalny likier wiśniowy (bezpłatny);
 • kupił garnitur od słynnego portugalskiego projektanta Nuno Gama z 30% zniżką, zebrane 2000 głosów na tak „Facebook” (560 euro);
 • Kupiłem bilety dla siebie i podłoga w Operze i Muzeum San Carlos (20 euro);
 • Odwiedziłem Oceanarium ze zniżką dla par, znalezienie „tymczasowy rodzinę” przez dwie godziny (9 euro).

Nastya:

 • Mieszkał w najlepszy hostel w centrum miasta, uzyskanie 50% zniżki za to, że mycie naczyń dla personelu hotelu (25 euro);
 • przetoczyła się przez miasto z milionera ochotnik w Jaguar (bezpłatny);
 • Odwiedziłem Narodowy Pałac Queluz na bezpłatną wycieczkę (0 EUR);
 • Jedliśmy w najdroższych ryb restauracji w mieście, coraz naczynie z najbardziej znanych kucharzy w Portugalii w zamian za towary importowane z Ukrainy tłuszczu (bezpłatnie);
 • Przejedź się ogromnym Ferris koło na plaży (bezpłatnie);
 • Wynajęliśmy rocznika sukienka (bezpłatny);
 • w morze z rybakiem Antonio (bezpłatny);
 • Jadłem obiad złowione kraby w miejscu restauracji za darmo, kupując napój (10 euro).

W rezultacie wygrał Nastya, wysyłanie zdjęć 9 do 8 i spędził 80 euro (668 euro) Andrew.

Mogłyby program nadal istnieje?

Jednoznaczne odpowiedź na to pytanie jest chyba nie. W tym formacie, gdyż został przedstawiony po raz pierwszy mogła trwać wystarczająco długo. Po tym wszystkim, sam pomysł jest bardzo ciekawy i faktycznej. To pokazuje wspaniałe programy ocenę „głowy i ogony” oraz fakt, że został już pokazany w kilku krajach, ale w Rosji osiągnął ogromną popularność. Poza tym ma wspaniały, zabawny i oryginalnych prezenterów – krótkie i ubogie. „Jako układ spadnie” – jeszcze analogowej, ale zgodnie z wielu, jest zbyt podobny do postaci analogowej.

W związku z tym, chciałbym wierzyć, że główną twarzą projektu trochę formatu transmisji remake, usuwając podobieństwa z „Orła”. W tym przypadku program może odcisnąć swoje całkiem godne miejsce wśród ciekawych programów dobrego wypoczynku, które są obecnie tak popularne wśród widzów.

Gdzie jest gospodarzem „W układzie spadnie”

Na początku należy stwierdzić, że z „Orła” Lider opuścił dobrowolnie i bez skandali. Tylko format transmisji zażądał nowe twarze, natomiast Andrei i Anastasia chciał również spróbować siebie w nowy sposób. Jednak w dalszym ciągu pracować nad kanałem „piątek”.

Obecnie Andrew i Anastasia kontynuować kotwic kariery. Ponadto, oba są często zapraszani do różnych transmisji jako zaproszonych gości. W nabiera tempa informacyjny i humorystyczny programu „Wielkie pytanie” w lipcu 2014 roku zwyciężył Andrey Bednyakov.

„Jako chip spadnie” nie jest jedynym dzieckiem współgospodarzem. Oni nadal współpracować i prowadzić nowy program „Spotkanie z gwiazdą”. Jest to prowokacyjny projekt, który zawiera słynne kawalerów, dla którego proste dziewczynki idą do wszelkich eksperymentów, tak aby zadowolić swojego idola.

Ponadto, w 2013 Nastya Korotkaya próbował również rękę jako aktorka w serialu „wspaniałe uczucie” i „Superheroes”.

wniosek

W walce o miłość publiczności, oceny i poglądy wszystko dobrze. Bliźniaki i programy w telewizji nie jest zbyt mały (pamięta „«i»szerokość włosa jeden do jednego„). Mogą współistnieć na różnych kanałach w tym samym czasie, aby udowodnić, że ktoś pożyczył swój pomysł, dość trudne. Albo po prostu nie trzeba, zwłaszcza jeśli transmisja jest bardziej interesujące i istotne. Ale nie w tym przypadku.

„Co kryje się podstęp” – przelew, który trwał tylko jeden dzień. I pomimo tego, że ona naprawdę spodobał się publiczności, a ona nadal jest wiodącym ulubieńcami publiczności, najprawdopodobniej w formacie nie ją zobaczyć więcej. Przenoszenie może być zmieniony, wszystkie błędy pod uwagę, a wszystkie kredyty z „Orzeł i reszka” są wykluczone. Ale najprawdopodobniej nie zobaczymy więcej niż jednej serii. Czas pokaże.