482 Shares 6206 views

Basen Odintsovo: adres, godziny otwarcia

Stawy w Moskwie – to nie jest niczym niezwykłym. Prawie każde gospodarstwo domowe ma małe lub duże centra sportowe, gdzie można podjąć zabiegi wodne. A co w tym obszarze? Istnieje wiele dobrych punktów, gdzie można miło spędzić czas i uprawiają sport. Dziś jesteśmy zainteresowani tym, co pula w Odintsovo może dać najbardziej przyjemne doświadczenie, więc będziemy patrzeć na te opinie, które są bardzo pozytywne.

CityFitness Odintsovo

Ogromna klub w centrum miasta, które cieszy się popularnością i dalszy miłość mieszczan. Jest wyposażony we wszystko, co potrzebne do komfortowego uprawiania sportu. Nowoczesna siłownia, która oferuje profesjonalne trenerów. Regularnie organizuje szereg imprez sportowych. Klub sportowy i znajduje się najsłynniejszy basen w Odintsovo. Można wziąć subskrypcji lub po kąpieli w swoim czasie wolnym. Na prośbę instruktora pomogą poprawić technikę pływania. Ponadto, istnieją grupy dla dzieci uczących się pływać. Kompleks znajduje się na ul. Młodzieży, 48. Jeśli szukasz basenu w Odintsovo z najbardziej dogodny harmonogram prac, a następnie CityFitness będzie doskonałym rozwiązaniem. Tutaj czeka na Ciebie w godzinach od 7:00 do 23:00, aw weekendy od 9:00 podczas pracy. Koszt jednej wizyty do 1500 rubli, a roczny abonament kosztuje 37 000 rubli.

Szkoła sportowa rezerwy olimpijskiej

Jest to instytucja otwarta dla wszystkich, którzy kochają kultury fizycznej i sportu. Jednym z głównych celów jest promowanie zdrowego stylu życia. Odintsovskaya KSDYUSSHOR otwarte dla wszystkich chętnych. Są bezpłatne zajęcia sportowe. sześć biur sportowe działają na bieżąco.

Szkoła rezerwy olimpijskiej – to najlepsze, co można zaproponować dziecku. To właśnie na jego bazie wzrosła ogromną liczbę mistrzów olimpijskich, z których niektórzy później powrócił do nauczyć dzieci tego wspaniałego sportu. Adres: Mozhayskoe, 109a. Czekam na ciebie od 07:00 do 23:00, od poniedziałku do soboty. W niedzielę, skrócenie dnia – od 08:00 do 17:00. To może przyjść prywatnie, ale cena jest konieczność określenia odrębnie od administracji.

Największy basen

Znajduje się on pod adresem: dzielnicy Odintsovo, s. Yudin, d. 23. kliniczne leczenie i rehabilitacja centrum, gdzie można dostać dziesiątki różnych usług. Ale dziś jesteśmy zainteresowani Odintsovo basenu, który znajduje się w centrum miasta. Wyróżnia go przede wszystkim przez jego wielkości. Tutaj można kupić bilet i popływać w każdym czasie wolnym. Subskrypcja jest szkoła i rodzina. Dzieci i dorośli koniecznie odwiedzić basen udać się do lekarza i uzyskać zaświadczenie lekarskie. Godziny pracy od 9:00 do 17:00 codziennie. Koszt jednorazowej subskrypcyjnych 350 rubli, ale seria wizyt zapłacić od razu, gdy jest to niemożliwe.

Basen OGI Odintsovo

Jest to kolejny piękny basen, który zaprasza wszystkich chętnych. Długość basenu Miska z 25 metrów, 6 pasów ruchu, dużo miejsca, aby poprawnie pływać. Godziny otwarcia od 07:00 do 21:00. Wśród usług są popularne: nauka pływania, aerobik w wodzie, pływanie dla subskrypcji lub wizyta w jednym wymiarze. kluby sportowe są przeznaczone dla każdego. Ten zsynchronizowane pływanie i piłka wodna, istnieją grupy dla dzieci i dorosłych. Harmonogram jest bardzo proste i każdy znajdzie odpowiedni czas. Adres: Odintsovo, ul. Nowa sportowa d. 3.

Znajdziecie na budowę drugiego OIG. Miska jest tylko jeden, basen mogą korzystać jako dorosły, po dzieci. Jeśli są niewygodne pływanie trener zapisze Cię na indywidualne lub grupowe lekcje. Cena jednej wizyty, towarzyszy 1.200 rubli instruktora. Jeśli chcesz ćwiczyć dwa razy w tygodniu, cena jest wyższa – 2350 rubli.

OGI basen (Odintsovo) oferuje wykupić subskrypcję do 8 lekcji. Jej koszt 2100 rubli. I zapewnia jednorazową wizytę. Dla dorosłych kosztuje od 300 do 400 rubli i 200 rubli dla dzieci. aerobik wodny kosztował 500 rubli za wizytę.

"CB fitness"

A my kontynuujemy temat, a jest jeszcze basen w Odintsovo. Ceny są dość przystępne, roczna subskrypcja kosztuje 37.000 rubli. Istnieje ogromna strefa wody, który jest reprezentowany przez basen o długości 24 metrów z pięcioma utworami. Głębokość rozpoczyna się od 140 cm i osiąga do 210 cm. Jest on wyposażony w przeciwprądowy system i wodospadu. Spośród zalet można zauważyć bardzo komfortową temperaturę wody, a także nowoczesny system oczyszczania wody, którego jakość jest stale oceniano stosując własne laboratorium. Dla dzieci do siedmiu lat, brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi. Znajduje się pod następującym adresem: Mozhayskoe 163.

Dla mnie i dla nas

Ogromna popularność uzdrowisk, oriegtirovannye dla całej rodziny. Oto, jak duże i małe. Adresy baseny w Odintsovo, które teraz są obecne, to jest pisanie w notesie, bo tu można przyjść w każdej chwili bezpiecznie. Kupując abonament za usługę, a następnie drzwi klubu jest otwarty dla Ciebie o każdej porze dnia.

  • "Planet Fitness". Zintegrowany bilet „+ aqua fitness” przez okres do 6 miesięcy, będzie kosztować 16.000 rubli. Podobny zapis na 18 miesięcy kosztuje 24 000 rubli. Adres: Skołkowo, ul. Nowy, 100.
  • Orange Fitness – kolejny kompleks dla całej rodziny, która znajduje się w Nowym Lapin, 1. Uspenskoe szosa 33. Tutaj znajdziesz dwa baseny. Duży, dla dorosłych, 25 m długości. Miska dla dzieci nieco mniej – 16 m możliwość wizyta jednorazowa, która kosztuje 3500 rubli .. Bardziej opłaca się wydać roczną prenumeratę, cena 85.000 rubli, podczas gdy liczba odwiedzin nie jest regulowany.

Ceny biletów mogą ulec zmianie, ale informacja ta może zawsze sprawdzić z basenami administratorów. Main – Zdecyduj, gdzie będzie można wygodnie chodzić. Wszystkie te baseny są otwarte przez dłuższy czas i mają dobre opinie, więc można skupić się na tym, który jest bliżej do domu.

Ogólne wymagania dotyczące basenu

Nie zapominaj, że normy sanitarne oraz zasady są obowiązkowe i konieczne. Nikt nie chce narażać siebie i swoich dzieci, więc przed pójściem na basen nie zapomnij czas poddać się badaniom lekarskim. W większości przypadków, świadectwo jest gotowy do następnego dnia, czasami może to być odebrane w drugiej połowie dnia, więc nie bój się, że wyjazdy do szpitali zajmie dużo czasu.

Wraz z nim w basenie koniecznie strój kąpielowy lub kąpielówki, czapki włosy. Nie zapomnij osobiste przedmioty higieny: szampon, mydło i ręcznik. należy wziąć gorący prysznic przed wizyty na basen.