680 Shares 1771 views

Maszyna jest wykonana ze słodyczami. Naucz się tworzyć własne ręce

Dar słodyczy zadowolić każdy – i dziecko i dorosły. Ale dziś już nie modne dać zwykłe pudełko słodyczy. Prezentacja słodycze mogą być wydawane w oryginalnym składzie: bukiety, topiary, statki, samochody. Wytwarzanie takich prezentów – to prosta sprawa, a każdy z was będzie w stanie poradzić sobie na własną rękę. W tym artykule nasi czytelnicy przedstawiony klasę mistrzowską, która opisuje jak silnik słodyczy z rękami. Zbadawszy dokładnie informacje będziesz przekonany, że taka kompozycja jest prosta w produkcji.

Słodki prezent – maszyna wykonana ze słodyczami. Etap przygotowania materiałów

samochód osobowy – to co zrobimy z słodyczy. Do pracy, musimy te materiały:

  • kawałek pianki o grubości 5-6 cm;
  • grubej tektury;
  • biały papier;
  • klej;
  • topić;
  • kompasy;
  • papierem ściernym;
  • cukierek.

Słodycze będzie musiał kilka rodzajów: mały cukierek „Eclair”, prostokątny typ „Cow” lub „Daisy”, okrągły kształt – „Złota Lilia”, na dłuższą – „Ice Wand” lub „Konafetto”. Oczywiście, urządzenie jest z czekolady mogą być wykonane i innych słodyczy. Najważniejsze jest to, że ich kształt i wielkość odpowiadają zawarte w klasie mistrzowskiej.

kompozycji

– Obudowa. Styropian wyciąć dwa kawałki. Rozmiar jednego – 10×20 cm, z drugiej – 10×10 cm ostatni bit wykończenia z jednej strony tak, że nie jest gładka zejście .. Miejsca plastry wygładzić papierem ściernym. Zapasy połączyć ze sobą tak, że mały szczegół był big top na ten przesunął się do jednego końca. Jeśli zrobisz to dobrze, od razu zauważy, jak produkt nabiera kształtu samochodu. Dalsze obkleyte pusty papier.

– Urządzenie jest wykonane z cukierków, oczywiście, nie może być bez kół. Będziemy nadal robić z tektury. Narysować na nim koła, odpowiednie proporcje samochodu (około 5-6 cm) i pocięto je. Tektura falista jest pożądane, aby przyjąć lub konwencjonalnej dwuwarstwowej. W każdym razie, okrągłe elementy powinny być stałe.

– projektowanie wyrobów słodycze. W środku każdego kleju koło okrągłego słodyczy – będzie to koła. Wokół nich Góry Karmel koło. Dalsze koła przyczepy na wykroju pianki w odpowiednich miejscach. Teraz Dodać kształt karoserii cukierek prostokątny. Miejsca, w których rzekome Okna wychodzą. Boki oraz pasty. Jeżeli krawędzie kompozycji nie znajdują się w takiej formie słodyczy pakuje je w małych karmelków. Czoło urządzenia wykonane są z candy-kanalików.

skład dekorowanie

Maszyna cukierków jest już prawie gotowy. Pozostaje ją ożywić. Draw lub metoda aplikacji, aby mieć oczy na przedniej szybie (jak w „samochody” postaci z kreskówek). Jeśli gotować słodki prezent dla osoby dorosłej, może być zatrzymany na szybie bocznej ziemia narysować karykaturę lub jego portret.

Teraz, gdy wiesz , jak zrobić samochód słodyczy. Warsztat ten jest przykładem dla początkujących mistrzów tej sprawie. Można myśleć o sobie stanowić samochód odebrać wszelkie inne słodycze dla jego produkcji. Bądź kreatywny i tworzyć. Ciesz minut kreatywności!