259 Shares 6176 views

Moskiewski Państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki (MGUKI): wydziały i specjalności, adres, warunki przyjęć

Kultura i sztuka zawsze przyciąga uczestników. Wiele osób chce pokazać swoje talenty, rozwijać zdolności twórcze. Jednak nie wszyscy kandydaci przeznaczone do spełnienia swojego marzenia, bo w szkołach, oferując otrzymać odpowiednie wykształcenie, bardzo wysoki poziom konkurencji. Pomimo niskich kursów, każdy człowiek powinien wyrażać siebie i starają się iść na studia. Jednym ze znanych instytucji edukacyjnych – jest to Moskiewski Państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki (obecnie Instytut uważany jest).


Poprzez kartach historii

Rok założenia obecnie istniejących na uniwersytecie w Moskwie – 1930 y. Szkoła powstała jako instytut biblioteki, który przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie bibliotekarstwa. W pierwszym roku rejestracji wynosi nieco ponad 140 studentów. Stopniowo uniwersytet rozszerzył, pojawiły się nowe działy, specjalizacji. Wszystkie te zmiany znajdują odzwierciedlenie w nazwie uczelni. W 1964 roku stała się Moskwa Państwowy Instytut Kultury.

Wraz z nową nazwą instytucji on trwał aż do 1994 roku. W tym czasie my nadal pojawiają się w szkole (który później stał MGUKI) wydziały i specjalności. Potem w liceum został uaktualniony status. Instytucja instytucji wzrosła do uniwersytetu. W 2014 roku Instytut ponownie stał organizację edukacyjną. Obecnie uczelnia jest dość duży. Jest przeszkolony ponad 12.000 studentów. Instytut prowadzi działalność edukacyjną – program oferuje pre-uniwersytet, wyższą specjalistycznego wykształcenia, wtórną i dalsze. Ponadto, uczelnia prowadzi działalność badawczą.

Wydziały instytucji

Uczestnicy, którzy wybierają Moskwa Uniwersytet Kultury i Sztuki, do wyboru kilka różnych działów w celu rozwijania ich talentów:

 • Humanistyczne i społeczne;
 • kulturalnych i społecznych;
 • Dyrektor teatru;
 • tańczyć;
 • sztuki muzycznej;
 • Sztuk Audiowizualnych Mediacommunications;
 • Dodatkowa edukacja.

Humanistycznych i Społecznych Departament oraz Departament Kultury i Działalności Społecznej

Zważywszy na wydziałach MGUKI i specjalności, jest zapewnienie dział humanitarnej i społecznej. Jest to jeden z wiodących jednostek strukturalnych Uniwersytetu, który działa od 1930 roku. Wchodzących na University (Institute), zaproponował takie obszary szkoleniowe jako „działania informacyjno-bibliotecznych”, „Informatyki Stosowanej”, „archiwalnych i zapisów zarządzania”, „Zarządzanie”. W tym dziale jest obecnie studiuje około 1000 studentów. Z uczniami z wiedzą podzielić lekarzy i kandydatów Nauk, eksperci z różnych dziedzin (zarządzania rekordami, analizy informacji i tak dalej. D.).

Wydział działań kulturalnych i społecznych istnieją w strukturze organizacji edukacyjnych od 1949 roku. Jest uważany za najszybciej rozwijającą się podział. Wydział przygotowuje różnych specjalistów. Dowodem tego są zróżnicowane w MGUKI dział związany z następujących obszarów:

 • sztuki i rzemiosła dekoracyjne;
 • działania psychologiczne i edukacyjne;
 • kulturalnych i rekreacyjnych, kulturalnych i społecznych;
 • nauk filozoficznych i społecznych;
 • Historia i teoria kultury sztuki ludowej;
 • działalności turystycznej.

wydziały Dyrektor teatru i tańca

Jednym z najbardziej popularnych wydziały Uniwersytetu – wydział dyrektor teatru. Jego historia rozpoczęła się w połowie ubiegłego wieku wraz z pojawieniem się instytucji edukacyjnej Wydziału umiejętności aktora i stopnia kierunku. Z biegiem lat Departament rozszerzył. Teraz jest to składa się z 4 działów. Szkolenie odbywa się w kilku dziedzinach i kierunkach:

 • „Reżyserii Teatru”;
 • "Performing Arts";
 • „Kierowanie festiwali i spektakli teatralnych”;
 • „Teatr Sztuki” i inne.

Przygotowanie specjalistów związanych z choreografią, wykonywane od 1965 roku, kiedy to uczelnia zdecydowała się otworzyć wydział choreografii. Obecnie jest to strukturalne funkcje urządzenia jako wydziału. To przeznaczono 2 obszary szkoleń – „Sztuka ludowa kultura” i „Choreografia”.

Wydział Muzyki i Sztuk Audiowizualnych, komunikacji medialnej

Na wydziale muzycznym Uniwersytetu Moskiewskiego Kultury i Sztuki (Institute) przygotowuje specjalistów w różnych dziedzinach (na spektakl muzyczny, organizacji i zarządzania, nauczania). Na pierwszym treningu w czasie takiego personelu została uruchomiona w 1959 roku. Obszary szkolenia w specjalistycznych studiach i działu muzycznego sporo:

 • „Muzyczne sztuki odmiana”;
 • „Muzyka i sztuki instrumentalnej”;
 • „§ słownik”;
 • „Sztuka śpiewu ludowego”;
 • "Przeprowadzanie" et al.

Najnowocześniejszy ze wszystkich jednostek strukturalnych można nazwać Wydział Sztuk Audiowizualnych, komunikacji medialnej. Przygotowuje specjalistów do pracy w dziedzinie dziennikarstwa, public relations i reklamy, designu, filmu, fotografii. Proces edukacyjny organizowany jest przez sześć wydziałów, które są częścią Instytutu.

Wydział dokształcania

Ta jednostka strukturalna w MGUKI (Moskwa) pracuje więcej niż 15 lat. On ma kilka celów:

 • działalność polegająca na świadczeniu usług dla osób pragnących uzyskać dodatkowe wykształcenie, przekwalifikowania zawodowego i zaawansowane szkolenia;
 • przeprowadzenie wstępnego przygotowania Uniwersytet dla studentów, którzy wybrali Moskiewskim Państwowym Instytucie Kultury i Sztuki;
 • trzymać konferencje, konsultacje, warsztaty.

Wstęp do studiów wyższych

Aby ubiegać się o studia, trzeba najpierw wybrać zainteresowany wydziałów MGUKI i specjalności, patrzeć na te rzeczy, które są ustawione w testach wstępnych i zarejestrować na dostawę egzaminu. Oto przykład niektórych obszarach kształcenia, specjalności i testach wstępnych:

 1. Na kierunku „zarządzanie i zapisów archiwalnych” historii wynajęcia, języka rosyjskiego i badań społecznych.
 2. Na „kultury artystycznej Ludowej” (Wydział Sztuki Mediów i audiowizualne) w formie egzaminu ma obowiązek przekazać języka rosyjskiego i literatury. Kolejne 2 testy wstępne odbywają się w murach uczelni. Wnioskodawcy egzaminów z teorii i historii fotografii i sztuki stock praktyce.
 3. Działając na teatralnej reżyserii i choreografii wydziału, oprócz dostarczania przedmiotów ogólnych Wnioskodawcy będą musiały wykazać swoje umiejętności aktorskie i taneczne.

W MGUKI przekazując wyniki mało takich specjalności, które są związane z pracą w bibliotece, archiwach i dokumentach, wystawach itd. D. wysokie wyniki przechodzącą w dużej liczbie kandydatów zaobserwowanych w „sztuk performatywnych”, „projekt”, „Choreografia Art „i t. d.

Adres MGUKI dodatkowe styki

University (obecnie istniejący Institute) znajduje się w regionie moskiewskim, w miejscowości Chimki, na ulicy Biblioteka 7.

Moscow State University (Instytut) Kultura i Sztuka – instytucją edukacyjną, która jest wybrana twórczych. Wybór działy MGUKI i specjalne, a tu robi, ludzie rozwijają swoje talenty w najbardziej odpowiednich obszarów dla nich i w sztuce śpiewu ludowego i opery oraz filmowej i telewizyjnej prodyuserstva i choreografii, działając w teatrze i filmie.