450 Shares 5371 views

Pudel Artemon – strój do maskarady na bajce „Złoty Klucz”

Który strój wybrać na imprezę dla dzieci? Jeśli wszystkie pomysły wydają się banalne do ciebie i nic nowego pojawia się prosić o pomoc ze znanej baśni z dzieciństwa. Każdy zna historię chłopca drewniany Pinokio – „Złoty Klucz”. Jednym z bohaterów tej opowieści – pudel Artemon garnitur znak ten jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich chłopców!

Jak zrobić kostium własnymi rękami?

Karnawał kostiumy produkcja fabryki często są dość drogie. Po co wydawać tyle pieniędzy na „jednorazowego użytku” garnitur, jeśli można to zrobić z rękami? Nawet nie trzeba być profesjonalnym krawcowa. Artemon charakter kostium jest dość prosta. W bajce, jest on opisany jako dużego czarnego pudla. Pick bazowej odzieży ciemnymi. Bardzo dobrze, jeśli okaże się czarną futrzaną kamizelkę. Ze skrawków futra lub kawałki, można zrobić mały mankiet noszone na nadgarstkach i kostkach. Nie zapomnij zrobić to samo ogon jest dość długa z pomponem na czubku, jak prawdziwy pudla. Jeśli popełnisz garnitur z rękami Artemon ubrań, które planują później noszą wszelkie wymyślne szczegóły powinny być zdejmowana. Na przykład, ogon również trzymać w dzianej lub elastycznego pasa.

Ważne szczegóły obrazu

Wszelkie Pudel posiada bujne kręcone uszy. Nie jest wyjątkiem od tej reguły i wspaniałe Artemon. Kostium może być zakończona kapelusz z uszami. Są to najprostszy sposób, aby futro lub przędzy puszyste na drutach. Te uszy są szyte na każdym gotowym lub czarny kapelusz obręczy. Jeżeli materiały te nie mają, spróbuj zrobić karnawał fryzurze papieru. Cięcia dwoma uszami odpowiedni rozmiar obkleyte ich zewnętrznych stronach taśm z papieru, wycięte z arkusza o marginesie czarnym. Oprócz papieru budowy i kleju, wyciąć pasek z jej pierścień na obwodzie głowy. Aby otrzymać preform dołączyć do uszu. Niebieskim lub czerwonym satynowa kokardka na szyi – akcesorium, które jest zawsze prowadzone w Artemon tale. Maskarada kostium dla tego znaku będą odpowiednie uzupełnienie takiej dekoracji. W tej samej taśmie można wykonać małe łuki i dołączyć je do mankietów futerkowych.