226 Shares 6207 views

Podstawowymi warunkami rodzajów transakcji i ofert

Co to jest analiza morfologiczna? W szkole, to jest często nazywany „sortowaniem części mowy”, ponieważ celem tego badania jest określenie morfologiczne formy słów, które składają się na ofertę, ich składniowym rolę.


Produkować analizy morfologicznej słów z kontekstu jest niemożliwe: powinny one być rozpatrywane jedynie w kontekście. W związku z tym, można prawdopodobnie często słyszałem wyrażenie „morfologiczny analizę propozycji”, chociaż określenie jest błędne.

Parsowania zdanie może być tylko składniowym. Pełna parsowanie oferuje – analizę jednostek tworzących ofertę: zwroty i słowa. To odbywa się na ściśle określonym schematem. Po pierwsze, należy określić, w jaki sposób projekt jest oświadczenie cel. Ułatwiają: konieczne jest, aby zrozumieć, dlaczego ta propozycja wymówienia. Jeśli otrzymasz odpowiedź – będzie to pytanie. W celu uzyskania kogoś do działania – motyw. Pozostałe propozycje będzie narracja. Poradniki oferować inny, bardziej złożony i bardziej naukowy sposób określenia tej cechy.

Przy ustalaniu zabarwienie emocjonalne (wykrzyknikowy lub nevosklitsatelnoe), studenci zazwyczaj wyglądają, czy w końcu z wykrzyknikiem. Nie jest to najbardziej dokładna, ale do zaakceptowania sposób. na emocjonalne typu barwnego zależy od emocjonalnego ciepła wniosku.

Aby zdefiniować proste lub złożone jest oferowanie, znaleźć wszystkie jego gramatyczną fundament.

Parsowania proste zdanie kontynuuje wraz z opisem jego fundamentów. To jest główne części zdaniu określić, co to jest. Jeśli oba są obecne, wniosek dwuczęściowy przed nami, jeśli tylko jeden – w jednym kawałku.

W propozycji jednego składu niezwłocznie określonego typu. Tutaj musimy pamiętać, że w przypadku, w którym głównymi członkami kary wymierzonej przez tylko jednego przedmiotu, wniosek uważa się za mianownik. (Rano. Sky. Cisza).

Jeżeli wniosek ma orzeczenie, ale nie ma tematu, jakiego rodzaju oferty zależy od formy czasownika-orzecznika. Jeżeli czasownik orzecznikiem jest reprezentowany przez 1 lub 2 osób, jeśli jest oczywiste, w imieniu którego jest ona przeprowadzana, propozycja specjalnie-prywatnego. (Miss you very much).

Jeśli podstawowe warunki propozycje zostały przedstawione jedynie w formie czasownika kwantyfikatorów 3 razy z obecnych lub przyszłych, czasownika w czasie przeszłym (liczba mnoga), gdyby w pierwszej kolejności w rozumieniu rozszerza nazwę działania, wniosek uznaje się za nieograniczony-osobowych. (Okno wbić).

Czasami działania, o których mowa we wniosku, może odnosić się do wszystkich przedmiotów naraz. Zwykle dzieje się w przysłowiach, stabilnych wyrażeń. To uogólnione propozycje osobowych. (Kurczaki przed zachodem słońca. Okna przemywa zapachu sole). Czasownik w tym przypadku jest to konieczne w formie 3. osobie liczby mnogiej.

Wreszcie, podstawowe warunki propozycje można składać przez czasownika, który oznacza działanie, które było prowadzone bez udziału podmiotu. Te zdania bezosobowe. (Dzwonienie uszu. Robi się ciemno).

Po zidentyfikowaniu rodzaju oferty, trzeba określić, czy to członków wtórnych, zdecydować, czy nie rozprzestrzenił. Normalnie, gdy chcemy określić pełną analizę charakterystyki poszczególnych części zdania. Na tym etapie, dowiedzieć się bezpośrednio lub pośrednio jest uzupełnienie uzgodnionej definicji lub nie, określić typ okolicznościach.

Po tym etapie, jeśli nie jest powikłaniem w ofercie i jakiego rodzaju (tzn czy leczenia, nie ma slowami, czy istnieją warunki jednorodne).

Po tym będzie narysować diagram zdań. Na to jest niezbędne do określenia podstawy i członków komplikujących ofertę.