599 Shares 9737 views

Jak zrobić i jak wlać kopiec śniegu?

Wysuń śniegu z rękami – doskonałe szkolenia dla dorosłych i dzieci. Po tym wszystkim, trzeba poświęcić tylko kilka godzin do budowy konstrukcji. Ale na całą zimę dzieci będą mieć wspaniały lodowaty atrakcją.


Wszystko razem zaczniemy

Jak wlać górka śniegu? Wymaga to jedna mała rzecz – śnieg, chęć i entuzjazm. Dobrze, nawet więcej pracowników. Dobrze podłączony do przypadku dzieci. Po slajdu śniegu, wykonany własnymi rękami, jest szczególnie umiłowani, jeśli jest on osadzony kawałek swojej pracy. Mniejsze dzieci mogą być powierzone najbardziej prosty i elementarnej pracy, na przykład, doprowadzić śniegu w wiadrach dziecięcych lub toczyć śnieżkami. Starsze dzieci mogą być zastanawiające etapy budowy. Ale im bardziej doświadczony może nawet powierzyć zejście napełnić wodą. Uwierz mi, ze lód i śnieg szkiełka proces budowy facetów zapamiętany na całe życie. To takie ekscytujące!

niezbędny sprzęt

Przed zbudować kopiec śniegu, będziemy przygotowywać narzędzi i urządzeń, które muszą pracować. Śnieg powinien być dużo się od mogłaby zbudować ramę i kroki i wlać na slajdach zastosowania. Jest również konieczne, aby przygotować:

  • Łopaty (według liczby pracowników);
  • kawałki sklejki (może się ewentualnie stosować w całości);
  • wody.

Wskazane jest, aby wyposażyć dzieci również, które pomogą Ci w trakcie budowy. Najważniejszą rzeczą w tym przypadku nie chorują, a nie tylko rozwiązanie na pytanie: „Jak wlać wzgórzu śniegu?” Dlatego dzieci powinny założyć wodoodporne kombinezony, a także zaopatrzyć się w kilka par rękawiczek. Upewnij się, że dzieci nie są pocenie i rozpiętą w tym samym czasie, lub złapać przeziębienie bardzo łatwo.

parametry techniczne

Każdy obiekt budowlany musi mieć swoje własne parametry. Zależą one od wieku, którzy będą jeździć na prowizorycznym kopca. Jeśli jest to nastolatków i dorosłych, jest to bezpieczne wyprostowany wysokość stos jeden i pół lub dwa metry. Jeśli ten śnieg będzie jeździć na deskorolce dzieci, wysokość suportu nie powinna być większa niż jeden metr.

Długość opadania, że jest łatwe i nie jest niebezpieczny do jazdy, nie powinno być około 5 metrów. Jest bardzo ważne, aby obliczyć kąt opadania. Hill nie powinna być zbyt strome nachylenie powinno wynosić około 40 stopni. Jeśli się to większy, przyjemność migawka będzie mniej do tego samego na końcu zejście na stromym wzgórzu dziecko może otrzymać silny cios. Ale zbyt pochyła wzgórze nie jest interesujący, ponieważ wtedy prędkość spada znacząco się wyprowadzić.

Szerokość slajdy powinny być wystarczające, aby się mogło toczyć w dół na sankach. To o pół metra, nie więcej. Zastanów się, jak wypełnić kopiec śniegu, nie należy zapomnieć o występach na drodze w dół, w celu zapewnienia bezpieczeństwa. W przeciwnym razie dzieci są narażone na upadek przed dotarciem do końca.

Nie zapomnij zabezpieczyć schody – dla nich będzie łatwo wspiąć się na wzgórze, a jeśli są posypane piaskiem, wtedy przestaje być śliska.

Zalety slajdy śniegu

Jeśli się na wzgórze na początku zimy, to przez cały czas śniegu to będzie możliwe, aby poprawić i uaktualnić, dodając łuki, zakręty, co branże podsypaya wykończeniowe rzeźbę śnieg. Zalety tej konstrukcji są oczywiste:

  • budowa może być przeprowadzone z dziećmi w każdym wieku;
  • Bez dodatkowych kosztów na drogich materiałów lub specjalnych narzędzi nie są wymagane;
  • można eksperymentować i zastosować własny projekt.

Przed wlać kopiec śniegu, konieczne jest, aby wybrać odpowiednią lokalizację. Ważne jest, aby umieścić go z dala od drogi, z dala od szlaków turystycznych. Zobaczymy jak to będzie oświetlony w godzinach wieczornych, ponieważ w zimie robi się ciemno wcześnie. Wybierz swoją lokalizację tak blisko nie było krzewy i drzewa, brak ogrodzenia i włazy, słupy, niczego, co mogłoby stanowić niebezpieczeństwo dla narciarzy.

Łopaty w ręku – i do przodu

Lepiej, oczywiście, podgadat gdy jest stosunkowo ciepły dzień. Wtedy śnieg jest lepki i proces budowy jest o wiele łatwiejsze. Jak ślepy kupie śniegu? Zacząć się toczyć w dół kilka śniegowe kule o różnych rozmiarach. Największy zestaw do gruntu, a następnie ustawić piłkę mniej, i tak dalej, aż do zejścia. Pusta przestrzeń pomiędzy zaśnieżonym i mocno zagęszczony.

Następnie etap formowania. Powinny one być wystarczająco szerokie i nie jest zbyt wysoka. Na linii zejścia zaleca się układać arkusze sklejki – to powierzchnia jest płaska i gładka. Sklejki powinny być pokryte śniegiem i mocno sprasowana grubości powierzchniowej około 10-15 centymetrów. Następnie po zalaniu uwalnianie wody nie zatonie i nie doły i kopce na to wydaje.

Wypełnić kilka razy

Gdy ramka slajdów jest gotowy, można dodać tylko zejście do wody. Najlepszą rzeczą jest powtarzany kilka razy w ciągu kilku dni do lodowatej warstwie jest silna. W przeciwnym razie szybko rozbić lód sanki. Nie wylewać wody silnego strumienia, tak aby nie zatrzeć śnieg, zrób to delikatnie i powoli.

Jeśli jesteś już na ulicy zimno i ciepły dzień, aby wybrać do budowy roller coaster nie jest możliwe ze względu na warunki pogodowe, wykonane ze sklejki i płyt drewnopochodnych można zainstalować deskowanie i napełnić go śnieg.

Także z powodu śniegu, które są dobrze zagęszczony, to będzie wygodne do cięcia cegły śniegowe. Są one umieszczone, na przykład, w postaci zasady kroki.

Kroki również powinny wstępnie napełnić wodą – będą wtedy zyskać siłę i nie kruszą się pod ich stopami. Raz są one dobrze być zamrożone, muszą mieć pewność, do piasku, który dzieci mogą bezpiecznie wspinać się na nich.

Myśleć o szczycie zaśnieżonej górce. Powinno być gładkie, bezpieczne i stosunkowo duże, tak że dziecko z niej spadł. Można również umieścić go na górnej części deski lub sklejki. Ale powinno się przewidywać, że sąd nie był śliski.

dwa zejścia z jednej strony można dokonać jeszcze jednej strome, drugi bardziej delikatny. Nie zapomnij, aby ozdobić swoje wzgórze arch lub gejów snegovichkom – Twój atrakcją powinna być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.