392 Shares 1103 views

bakłażan przepis

Bakłażan już dawno przestał być danie podobne do zakąsek. W sierpniu i wrześniu, gdy istnieją poważne zbioru kawioru, jego główne elementy są sprzedawane w dużych ilościach w sklepach i na rynkach. Dziś bakłażan przepis jest zarówno najprostszy i najczęściej, ponieważ bakłażan otrzymał zasłużone uznanie nie tylko w Rosji, ale także w kuchniach całego świata.

Przybył do nas z Turcji i od razu nazywany „busurmansky roślinny”, ale ostatecznie stał się powszechnie używany nie tylko jako warzywo do gotowania jajek, było wiele kulinarnych receptur oberżyny. Żywność, którą użyto gotowane na parze, piec, smażyć i rusztu. Bakłażan jest również dodawany do różnego rodzaju sałatek. W żywności zwykle nadają się te owoce, które dojrzewały nieznacznie. Są one bogate w witaminy B i włókna, jak również zawierać wapń, żelazo i fosfor.

Mimo to, najbardziej znany danie z nich był bakłażan których przepisy są bardzo proste. Ze składników w nim, z wyjątkiem bakłażana, pomidory są dodawane zwykle nawet w tempie jednego pomidora na nie bardzo duży bakłażan, cebula i bardziej solą i pieprzem do smaku. Pre-piec oberżyny powinny być na patelni z olejem roślinnym i piec je muszą być pokryte aż aż będą miękkie. Po upieczeniu warzywa powinny być zwolnione ze skóry. Nie można usunąć, ale po prostu do cięcia i czyszczenia miazgi ze skóry z łyżką. Do otrzymanej pulpy dodano pomidory, cebulę drobno posiekanego, wszystkie dokładnie miesza się z solą i pieprzem. Cała masa miesza się w lodówce i po schłodzeniu swoją zimną przystawkę jest gotowy.

Istnieje bakłażan przepis, który zapewnia nieco inną kolejność kulinarka przeróbki odpadów. Bakłażany potrzeby traktowane oleju roślinnego PIN talerza i suszeniu w temperaturze 180 ° w ciągu około 30 minut. W tym czasie trzeba wyciąć cebulę w drobną kostkę pomidory i oczyścić ze skóry, trzymając ją przed trochę wrzącej wody. Następnie w blenderze umieścić jeden pomidor, czosnek, kolendra i łyżkę oliwy z oliwek. Bardziej tradycyjna wersja bakłażana receptury to, że jeśli dodać więcej i pieczonej papryki, ale niektóre gospodynie wolą rozłożyć na stole oddzielne danie.

Cała zawartość mieszalnika powinien być rozdrobniony do stanu jednorodnego przecieru. Gdy bakłażan osiągnęła gotowość, czyli stały się dość miękkie, ale jeszcze nie zamienił się bałagan, muszą być starannie wydany ze skórek i pokroić w drobną kostkę. Teraz musimy podjąć pozostałe pomidory i pokroić w drobną kostkę, też, jak cebula. Proces gotowania przemieszcza się do ostatniego etapu, trzeba wymieszać pokrojone warzywa i puree blendera, dodać trochę oleju roślinnego i wymieszać wszystko prawidłowo. Ten kawior ma natychmiast zadowolony z jej apetyczny wygląd i smak super, ale aby uzyskać pełny smak potrzebuje dzień lub dwa, aby tchnąć w lodówce.

Istnieje wiele przepisów na gotowanie bakłażana, z wyjątkiem gotowania jajek, są dość popularne recepty bakłażan smażony z czosnkiem. Gotować je w bardzo prosty sposób, trzeba mieć dobrą umyć, pokroić w tyłek „zielony” i pokroić w cienkie plasterki wzdłuż. Następnie dodać sól, smak i pozostawiać w ciągu pół godziny, w celu uzyskania soli, a następnie przemyć je sucha i narybku w szalce z oleju roślinnego na średnim ogrzewać przez jedną do dwóch minut, po każdej stronie. Drobno posiekać zioła, cebule i czosnek zetrzeć, wymieszać wszystko i umieścić go na gotowanych plastry. Bakłażan z tej masy do użycia słomy i podawać. To danie można spożywać zarówno na gorąco lub na zimno.