808 Shares 4302 views

Wybierz analogowe „Aspirin Cardio”

Każdy z nas zna z dzieciństwa medycyny „aspiryna”, której matka i babka zapisanych nas z wysoką gorączką, bólem gardła i bóle zębów. Rzeczywiście, środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne własności kwasu acetylosalicylowego są znane od ponad 100 lat. Utworzono leku, naukowcy niemieckiej firmy „Bayer”. Możemy śmiało powiedzieć, że tabletki zwykle „Aspiryna” – jest to najbardziej prosty analogowy „Aspirin Cardio”.


Charakterystycznymi cechami leku „Aspirin Cardio” i jej analogów

Obecnie lek ten jest wskazany w profilaktyce różnych stanów chorobowych i chorób układu sercowo-naczyniowego, takich jak „Aspirin Cardio”. Hamuje adhezję płytek krwi i zapobiega tworzeniu się skrzeplin krwi tętniczej, a tym samym zapobiegania zaburzeniom krążenia i rozwoju zawałów serca i udarów mózgu. Ponadto analog „Aspirin sercowo” (na przykład taki jak lek „Cardiomagnyl”) powlekane tabletki wytworzone za pomocą specjalnych powłok, zapobiegając podrażnienia błony śluzowej żołądka. Jest to bardzo ważne, ponieważ zwykle lek „Aspiryna” ma silny negatywny wpływ na cały układ trawienny.

Substancja, która działa?

Dowolny analog „sercowo aspiryna”, czy lek „Atsekardin” lub „Kardiopirin”, „Polokard” lub „zakrzepowa ACC” zawiera tę samą substancję czynną, – kwas acetylosalicylowy otrzymano z kory wierzbowej. Każdy z tych leków jest obecny, lecz w innej ilości i w połączeniu z różnymi elementami pomocniczymi. W wyniku przyjmowania leków aspirinosoderzhaschih nagrane:

  • zmniejszenie lepkości, poprawę jakości krwi;
  • spadek i stabilizacja wskaźników ciśnienia krwi;
  • stopniowa redukcja objawów żylaków.

Jaka jest różnica między Cardiomagnyl leków «i» Aspirin Cardio „?

Przed mówienie o różnicach między tymi lekami, kładziemy nacisk na ich wspólne boki:

– zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów krwi;

– zapobiec rozwojowi choroby wieńcowej i jej powikłań związanych;

– nie podrażnia tkanki żołądka.

Teraz różnice:

1. Te dwa leki należą do różnych grup leków. Tabletki „Aspirin Cardio” należą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek może zmniejszyć temperaturę, zapalenie walczyć i łagodzi ból. „Cardiomagnyl” – antiagregatny leków mających na celu zapobieganie chorobom serca i układu krążenia, a także do walki z różnymi komplikacjami związanymi z nimi.

2. Lek „Cardiomagnyl”, który może być również nazywany aspiryna niepowlekanych – analog „Aspirin sercowo” z niewielką domieszką: kwas acetylosalicylowy, że zawiera zobojętniającego chroniąc błonę śluzową przewodu pokarmowego. Ale w przygotowaniu „Aspirin Cardio” to specjalna powłoka, która pokrywa tabletki i nie pozwalają im się rozpuszczać w żołądku i drażnić go. Leki „topić” w mniej wrażliwych jelitach.

Należy pamiętać, że tylko lekarz może zdecydować, jakie leczenie – „Aspirin Cardio” lub „Cardiomagnyl” – powinno cię.

Lek „zakrzepowa ACC”

Ponadto, podobnie jak inne analogi lek „Cardio aspiryna”, główny składnik aktywny w „Zakrzepowa ACC” jest lek, kwas acetylosalicylowy. Każda z tych tabletek powleka się specjalną powłokę ochronną, a producenci – różne. W Austrii wyprodukowała lek „zakrzepowych ACC”, aw Niemczech – „Aspirin Cardio” medycyna Analogi, których cena jest kilkakrotnie niższa, można kupić w każdej aptece. Średnia cena tabletek w Moskwie:

nazwa

Cena w rublach

Cardio "ASA" 100 mg

130

"Cardiomagnyl" 75 mg ± 15 mg

107

"zakrzepowa ACC" 100 mg

50

Który jest lepszy?

Jeżeli lekarz przepisał lek, w której substancja podstawowa operacyjny jest kwas acetylosalicylowy, ważne jest, aby pamiętać, że leki „Aspirin Cardio” lub „TromboASS”, „Cardiomagnyl” lub „Atsekardol” odnoszą się do tzw chronionego aspiryny. Oni wszyscy mają podobne wskazania i przeciwwskazania do stosowania. Małe różnice są w pomocniczych substancji, producentów i cenie. Leki te okazały się skuteczne w zapobieganiu zakrzepicy, udarów mózgu i zawałów serca.