114 Shares 3235 views

klimatyzatory sufit – idealne rozwiązanie dla restauracji i sklepów. Dokonać właściwego wyboru!

Jeśli raz na zawsze pozbyć się upału i zaduchu w swoim własnym domu, pomysł – to czas zakupu klimatyzatora. Chcesz wydajność Twoich pracowników firmy uległa poprawie, a oni biegali na mniej przerw dymu do Twojego cafe był zawsze pełen klientów i przechowywać kupujący zadowolony tłum i dobre dochody – tworzyć w tych pomieszczeniach idealny mikroklimat, który nie zależy od warunków pogodowych. Naścienny, mobile, klimatyzatory kasetonowe i sufit – do Państwa dyspozycji.


Dla małego biura bardziej nadaje się do ściany lub sufitu typu podłogi, najważniejsze – prawo do określania wymaganej wydajności sprzętu. Przy wyborze takiej techniki jest lepiej zwrócić się do pomocy w organizacji, jest profesjonalnie zajmuje się sprzedażą i montażem. Wiele osób pyta, jaka jest różnica między systemem klimatyzacji i kontroli klimatu? Więc: split-System – jest to klimatyzator, który składa się z jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, połączone za pomocą przewodów miedzianych i przewodów.

Ściana, klimatyzatory sufitowe różnią się od sposobu montażu na ścianie. Są one zamontowane na suficie lub baterii – w dolnej części ściany.

Z jakiegoś powodu, że pokój może ostutstvovat Możliwość montażu urządzeń na ścianie – przestrzeń jest zajęta lub materiałów budowlanych (szkło) nie jest przeznaczony do takich manipulacji lub wyglądzie jednostki wewnętrznej nie pasuje we wnętrzu pomieszczenia. W takich przypadkach dojść do klimatyzatorów pułap pomocy.

Są one idealne do pomieszczeń o dużej powierzchni – 150 m Odpowiednio dobrany i zainstalowany sprzęt jest w stanie schłodzić zamkniętą przestrzeń z wysokimi sufitami i dowolnej konfiguracji. Sklepy, restauracje i kawiarnie – miejsce, gdzie bardzo często można zobaczyć klimatyzatory sufitowe, zwłaszcza w przypadkach, gdy pomieszczenia są żadne sufitów. Plus urządzenia nawet w unikalny system dystrybucji powietrza. Specjalna konstrukcja urządzenia wewnętrznego silny strumień powietrza chłodzącego jest skierowany wzdłuż sklepienia – gdy urządzenie jest zamontowane na dole, lub ściany – w przypadku, gdy instalacja była prowadzona na dole. To zapewnia wygodne i równomierne rozprowadzenie „zimna” w pokoju, a ludzie, którzy są w nim, praktycznie wolne od możliwości wchodzenia pod strumieniem lodowatej powietrzu.

Oprócz głównej funkcji chłodzenia, istnieje wiele przydatnych cech, które są wyposażone w powietrzu. Sufit, w zależności od modelu, można wykonać ogrzewanie, co jest szczególnie ważne w okresie tzw poza sezonem, jeśli to konieczne, gdy ogrzewanie nie działa.

wentylacja – kolejny pożądane rozwiązanie. W tym trybie, urządzenie oczyszcza powietrze i usuwa go z nadmiaru wilgoci. Praktycznie wszystkie klimatyzatory sufitowe wyposażone są w specjalny system filtrów, który składa się z kilku etapów. Powietrze odprowadza się z pomieszczenia i „odciągana” do filtra elektrostatycznego i drobnych oczkach, jest całkowicie pozbawione pyłu. filtr węglowy, z kolei pochłaniają nieprzyjemne zapachy i specjalne systemy są w stanie zniszczyć wirusy i bakterie w powietrzu.

W rezultacie, dzięki klimatyzacji w pomieszczeniu tworzy przyjemny klimat i ustawić optymalną temperaturę. Komfort i świeżego powietrza, niezależnie od pogody na zewnątrz – idealne warunki do pracy i wypoczynku.