873 Shares 5924 views

Zdolności psychiczne według daty urodzenia, znak zodiaku. Test psychiczny zdolność

Wiele osób chce mieć żadnych zdolności psychiczne i myśleć, a jeśli są uzależnione od daty i czasu urodzenia? Każdy człowiek położył nad tymi lub innej wiedzy, umiejętności. Ktoś rozwija je, a one przejawiać w różnych okresach życia. I ktoś ma zadatki na pobyt w stanie uśpienia. jak tak, aby określić ich zdolność do e kstrasensornye datę urodzenia? Aby to zrobić, istnieją pewne sposoby na testy, które omawiają poniżej. Warto zaufać i astrologia, który charakteryzuje zdolność każdy na swój znak.


Magiczne zdolności na horoskopie

Magia lub psychiczną zdolność do okazją do konkretnej osoby, aby usłyszeć, zobaczyć i zrobić takie niesamowite akty, które nie są dostępne dla innych. Posiada takie funkcje, oczywiście, nie każdy. Ponadto, orientacja tych umiejętności mogą być bardzo różne: amulety, wróżby, gojenie, komunikacja z nieziemskich duchów uprawnień wizji. Cóż, można powiedzieć mi, co to jest możliwe, aby dobrze się bawić? Co zdolności psychiczne według daty urodzenia osadzone w was?

 • Baran. Znak ten opisuje foresight. Często zdarza się, że np. Brakowało samolot, Baran unika katastrofę samolotu.
 • Taurus. Hojność i dobroć nieodłącznym tych ludzi. Widziany – im więcej dajesz, tym więcej dostajesz korzyści powyżej.
 • Bliźnięta. Dar Twins – wiary. Są one tak pięknie mówią często mogą skłonić przeciwnika do swojej strony i przekonać go do swojego punktu widzenia.

 • Rak. Osoby o silnej intuicji. Można przewidywać przyszłość. Nowotwory są często fani różnych metod wróżenia. W stanie manipulować innymi ludźmi.
 • Lev. Zdolność Lwy – przywództwo. Są one łatwo kontrolowane przez innych. W magii, są one wystarczająco silne w wróżb miłosnych. W tym obszarze można osiągnąć wyżyny.
 • Panna. Zdolność psychiczny jest zdolność do odgadnięcia, a wszelkie sposoby. Virgin, dzięki ich uczuć, często wygrać na loterii.
 • Libra. Ich siły zostały opracowane w naturalnej magii, więc amulety wykonane z Libra rąk, mają dużą siłę energetyczną.

Jeśli masz zdolności psychiczne, data urodzenia, aby obliczyć ich pomocy każdy astrolog.

 • Skorpion. W każdym domu, – bezcenne talizman. Łatwy do opanowania magicznego domu.
 • Z trelets. Mają dar uzdrawiania. Stanie dokonać silną sugestię, aby się spełniło swoje marzenia.
 • Koziorożec. Wielka umiejętność w chiromancja i astrologia. Jeśli Koziorożec żyje w naturze, to objawia ostre intuicji.
 • Wodnik. Poprzez rytuały wróżenia i otrzymuje wyniki zgodnych z prawdą. W stanie tworzyć nowe rytuały, będą skuteczne.
 • Ryby. Odbierać energię z wody. экстрасенсорные способности по дате рождения дают возможность проводить вполне успешно ритуалы на воде. Ich zdolności psychiczne według daty urodzenia umożliwiają przeprowadzenie rytuałów powodzeniem na wodzie. Ryby mogą tworzyć różne magiczne eliksiry.

Elementy znaków zodiaku

Niektórzy zaczynają starać się w różnych sferach psychicznej, spędzania czasu i wysiłku, ale stało się nic zmieniać, jeśli nie wcześniej, aby dowiedzieć się, który to obszar jesteś silniejsza niż natura dała ci. Pomaga w tym horoskopie, ponieważ jest wiele czynników życiowych zależą od daty urodzenia. Więc można znaleźć, a jego magia przynależności do świata magii na znakach zodiaku.

Skąd mam wiedzieć, czy mam zdolności psychiczne? Kwestia ta budzi obawy wielu. Każdy znak znak należy do konkretnego elementu (pożar ziemi, wody i powietrza). Jest to również ogromne znaczenie w określeniu zdolności psychiczne. Znak zodiaku jest określana za pomocą kombinacji elementów i jakości.

Ogień Trine (Baran, Lew, Strzelec)

Charakterystyczną cechą tego elementu – ciepło i sucho, siła życia metafizyczne energii. Trigon Ogień jest uważany za twórczy, jest nieodłącznym elementem działalności, działania, energii. Główną siłą napędową jest ogień, a to – pragnienie, niecierpliwość, temperament, odwaga, odwaga, zuchwałość. Cechą cechą znaku ognia jest ambicja, można je łatwo dostosować do sytuacji życiowych, ale, niestety, nie podoba i nie można słuchać. One wymawiane upór, wytrwałość, miłość prawdy. Na początku wieku starają się zdobyć autonomię i niezależność. Wolność dla nich – najważniejsze.

Definicja zdolności pozazmysłowe według daty urodzenia dla tego elementu polega na tym, że dostają zastrzyk energii z kosmosu. To sprawia, że możliwe, aby przyciągnąć lub innego oznaczenia, lub przeciwnie – odpychają. Silne zdolności przywódcze pozwalają na łatwe zarządzanie, manipulować ludźmi. Ludzie wokół nich są w ciągłym niepokoju, napięcia, łatwo dotkniętych przez przedstawicieli mocą elementu ognia.

 • Ram posiada zaskakującą wgląd, jest jednym z pierwszych zakrętów w miejscu, gdzie jest szczególnie potrzebne.
 • Lev szczególnie ma cechy przywódcze. Kocham magia jest łatwo dać się do niego, on może go używać dla dobra świata.
 • Strzelec ma dar uzdrawiania, bioenergia łatwo usuwa ból. Stanowią one doskonałe diagnostów.

Trigon Earth (Koziorożec, Byk, Panna)

Trine każdy opisuje suchości, zimno, gęstości i wytrzymałości. Zasada trygon – stabilność materializm. Ziemia daje trwałość, twardość, beton, sprawia, że przepisy ustawowe, formularze. Ludzie Trine Ziemi z dzieciństwa przyjść do swoich celów z etapów firmową, z trzeźwo obliczyć swoje umiejętności. Lud ten element praktyczny, biznes. Często wybierają zawód związany z wartościami materialnymi.

 • Koziorożec kocha wszystko blisko natury, w domu często wszystkich naturalnych – kamienia, drewna. Będąc blisko natury, przedstawiciele tego znaku mogą znaleźć odpowiedzi na wiele zawiłych pytań. в этом случае позволяют заняться астрологией, хиромантией, ведь у Козерогов особое отношение к цифрам. Zdolności psychiczne według daty urodzenia w tym przypadku pozwalają zrobić astrologia, chiromancja, ponieważ Capricorns szczególny stosunek do figur.
 • Taurus. Karierę porusza się często kosztem dobra. Próbuje zrobić to wszystko się skończy, a on przynosi więcej dobrego do życia, tym bogatszy staje się zarówno duchowo, jak i materialnie. Byk prezent – czynić dobro dla ludzi.
 • Dziewicze głównie niedopasowane wróżbitów. Są podatne na jakiekolwiek wróżenia. Szczęście jest zawsze po ich stronie, jeśli uczą się słuchać swojego wewnętrznego głosu, można łatwo dostać szczęśliwy kupon.

Trine powietrza (Waga, Wodnik, Bliźnięta)

Charakterystyczną cechą tego trygon – wilgoć, ciepło, podzielności, adaptacji, elastyczność. Air zdefiniowane relacje i kontakty. Air lubi wolność i niezależność. Zapewnia istnienia wszystkich żywych istot na Ziemi, odpowiedzialnych za przekazywanie życia, reprodukcji, prokreacji. Ludzie tego Trine nie znoszę monotonii, ciągle obejmować zmianę. Oni szybko uchwycić informacje, przetwarzać i przekazywać je innym. Jeśli weźmiemy pod uwagę zdolności psychiczne nieaktualne osoby urodzenia, ludzie „powietrza” można opisać w następujący sposób:

 • Waga mocno związane ze zjawiskami naturalnymi. Są one całkowicie zależne od słońca. Talizmany i amulety w ich rękach są magiczne. Uruchom równowagi może być z niczym, a oni mają magiczną moc.
 • Aquarians łatwo wymyślać różne rytuały i ceremonie. Wróżby dla nich – jak spojrzenie w przeszłość iw przyszłość. Udane cecha – pełna relacja zaufania: im bardziej wierzą maga, tym bardziej będzie on w stanie przewidzieć.
 • Bliźniaki są w stanie użyć elementu wiatru, pomaga im komunikować się w przewidywaniach. Są łatwe do komunikowania się i może w krótkim czasie wpoić wam mój punkt widzenia.

Trygon wody (Cancer Scorpio ryby)

Funkcja znaku – wilgoć i chłód. Woda – jest zachowanie pamięci, wewnętrzny świat, emocje, uczucia. Ci ludzie są bardziej prawdopodobne, aby żyć życiem wewnętrzną niż zewnętrzna. Niezwykle czuły, ale trzymać emocje na siebie. Czasami leniwy i ospały, ale Scorpions. Ma znakomitą intuicję, co sprawia, że możliwe do przewidzenia wydarzenia z wyprzedzeniem. как определить экстрасенсорные способности по дате рождения вполне возможно, уточним по знакам отдельно их возможности. Tak jak do określenia zdolności psychiczne o dacie urodzenia możliwe jest określenie przez samych objawów ich zdolności.

 • Rak jest wrodzona psycholog, a to pozwala mu łatwo manipulować ludźmi. Funkcja ta jest niezbędna w wróżenia. Łapanie właściwym kierunku, Rak jest łatwy do przewidzenia okoliczności.
 • Skorpion. Jego sama obecność w rodzinie ma strażników i chroni od wszelkiego zła, zła. Skorpiony są również podatne na głównej magii, wykonywane rytuały mają silne działanie.
 • Ryby. Ich koń – woda, wszystkie napoje z oszczerstw mają niesamowitą moc. Nawet mokro przeprowadzono na ryby, nie tylko usuwa brud i kurz, ale również wszystkie negatywne z domu.

Skąd mam wiedzieć, czy mam zdolności psychiczne?

 1. Testowanie online. Można przystąpić do testu, który oferuje jedno z miejsc w magii. Są dostępne różne zadania. Na przykład, dotyk, w niektórych polach podlega. Dla niektórych może to być minus to, że przez monitor nie każdy jest w stanie poczuć energię obiektu.
 2. metoda subiektywna. Przetestować zdolności parapsychiczne, które oferuje szereg pytań. Pozwalają one określić, czy masz jakieś zdolności parapsychiczne.
 3. Wszelkie prawdziwa praca. Najdokładniejszym sposobem identyfikacji supermocarstw. Można przekazać pracę na tym samym identyfikację każdej pozycji w polu. Spróbuj powiedzieć coś o obcym mężczyzną na zdjęciu.

Jak sprawdzić zdolności psychiczne w domu. ćwiczenia

 • Wbić igłę w pudełku od zapałek. Cięcia cienki pasek papieru gazetowego 5 cm, składają się w pół i wiązać się z igły. Jeden warunek – aby przebić papier nie może być, powinna ona leżeć swobodnie. Zamknij oczy i pierścień palce somknite psychicznie obracać na papierze. Jeśli taśma papieru ruszy, a następnie cieszyć – niektóre siły energię oczywisty.
 • Poproś znajomego, aby pomóc. Wlać do szklanki czystej wody, niech jej partner okazję do smaku i zapamiętania go. Następnie zamknij oczy i psychicznie zaszczepić wodzie kupić dowolny smak. Towarzysz słowo o tym. Zakończyliśmy pracę? Niech każdy spróbować wody. Zmieniłem? Było to możliwe, aby dać Ci smak słodki, słony i gorzki? Jeśli tak, to można wyraźnie rozwijać swoje umiejętności.

Test. Tylko odpowiedzieć na te pytania prawdę

тест на экстрасенсорные способности, вы сможете узнать, обладаете ли вы таковыми. Po zdaniu testu na zdolnościach psychicznych, będzie można dowiedzieć się, czy masz takie. Odpowiedź „tak” lub „nie”.

 1. Jesteś w stanie zobaczyć, rozróżnienie pomiędzy energią ludzi – zdrowych i chorych.
 2. Można poczuć niebezpieczeństwo. Z każdej sytuacji bez większych strat. To pomaga instynktu samozachowawczego, przeczucie katastrofy.
 3. Można wpływać na decyzje ludzie są w stanie inspirować swoje myśli w taki sposób, że druga osoba podjęła swoją stronę.
 4. Jesteś w stanie przewidzieć kilka chwil z przyszłości (choroba, śmierć. Disaster), i można go uniknąć.
 5. Ludzie z otoczenia, aby zauważyć, że rozmawiasz z nimi bardzo łatwo, a wręcz przeciwnie, czuję się źle w swojej obecności. To zależy od twojej postawy wobec nich.
 6. Wróżby, korupcja, złe oko – wszystko to moc nad tobą.
 7. Czy jesteś zainteresowany w magii. Czytać dużo książek, uczenia się różnych technik.
 8. Jest w stanie odgadnąć, to nie ma znaczenia, na co. Najważniejsze – twoje przewidywania się spełniły.
 9. Dla ciebie, każda osoba – otwarta książka, można zobaczyć aż niego, czujesz jego myśli i aspiracji.
 10. Myślisz, że dużo, dużo czytam. Dla procesu samodoskonalenia jest na pierwszym miejscu.
 11. Samotność – Twój najlepszy przyjaciel. To pozwala otworzyć nowe możliwości, aby odsłonić swój wewnętrzny świat.
 12. można obsługiwać kilka magicznych przedmiotów.
 13. Na cmentarzu, na pustej parceli nie czujesz lęk, dezorientacja.

Jeśli dały pozytywną odpowiedź, zadatki psychiczny w was jest wyraźnie przejawia się w 8-13 pytań, może nie dość rozwinięte. Wszystko w twoich rękach.