Grupa VKontakte, jako alternatywa do promowania stron

Tworzenie strony – jest to duży i czasochłonna praca. Aby w miejscu popularnym i najczęściej odwiedzanym – problem jeszcze to. Jednak, aby stworzyć grupę Vkontakte i reklamować ją jako ich produkt jest dużo łatwiejsze, więc dlaczego inwestować dodatkowego wysiłku, wiedzy i wynajętych robotników?


Spróbuj zrozumieć istotę problemu. O przywilejów:

1. Łatwe Action. Utwórz grupę VKontakte może nawet dziecko informacja vkinut w nim nie będzie wiele wysiłku, aby rozpowszechniać informacje na temat sieci społecznej – nie jest najważniejszym zadaniem. A jeśli umieścisz umysł, kreatywność i umiejętności techniczne, szybkość promocji strony internetowej będzie rakieta.

2. Ogromna publiczność. Znajdź teraz mieszka istota nigdy nie słyszał o VKontakte, to widać, że mężczyzna na zewnątrz z telefonu komórkowego w ręku, ale trzydzieści lat temu. Na tej sieci społecznej każdy wie. Wybór grupy docelowej nie potrzeba wiele, ponieważ gdy wyszukiwanie osoba znajduje się lista wszystkich niezbędnych danych.

3. Reklama w sieciach społecznościowych jest duże zapotrzebowanie, a w konsekwencji, brak pracy nie dzieje.

Trzy podstawowe kroki, które trzeba zrobić:

1. Utwórz grupę potrzebne tak, że nazwa krzyczał, to wyświetla go, a projekt grupy był niezapomniany. Ponadto, „Widok społeczność” lepsze określenie „stron publicznych” w kolumnie (mówiąc w żargonie – publiczny), w celu promowania tego typu informacji pasuje lepiej niż inni.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, należy wybrać poprawnie tematu. To nie powinno być zbyt obszerna, wskazane jest, aby wybrać bardziej wąską specjalizację. Na przykład, nie samochody w ogóle, ale konkretny pojedynczy producent maszyn. Nie kosmetyki i urody w ogóle, ale konkretnego producenta.

Pouczające zawartość musi być jasno skonstruowane, pojemny i zwięzły. Nie należy wlewać wody na stronach publiczności. Oznacza to, że jeżeli cena, koszt, cennik i rodzaj jednostek pracy lub usług jasno określone jasno i bez pułapek. W przypadku tej usługi, liczba mistrzów, określając rodzaj i terminy trzeba określić z wyprzedzeniem. Oznacza to, że trzeba wziąć sprawę prawidłowo i sprawnie, a wynik nie będzie długo czekać.

Promocja Grupa 2. – systematyczna praca z wytrwałością dzięcioła. Określa cel, na przykład, teraz muszę znaleźć 1000 subskrybentów i szukasz dla wszystkich znanych metod: zaproszenia, publikując na łamach przyjaciół, przeksięgowanie prywatną stronę i tak dalej.

3. Przychody z takich grup można rozpocząć po zespół jest wystarczająco mocno rozwijany. Masz miliony abonentów, lub co najmniej kilkadziesiąt tysięcy. Następnie konieczne jest, aby spojrzeć na pracodawcy, który jest gotów na zamówienie i zapłacić za to. Na przykład, firma budowlana potrzebuje dużego obiektu, a następnie każe umieścić baner na ścianie publicznej. A jeśli link z grupy, kolejność idzie do firmy budowlanej – autor otrzyma swoją zapłatę.

Lub program partnerski – to jest, gdy administracja grupy aktywnie działa na sprzedaży. Innymi słowy, związek z kimś grupowej przyszedł na oficjalnej stronie internetowej firmy, sprzedając Byttekhnika. Zamówienie zostało umieszczone na kilka tysięcy dolarów, administracja otrzyma stały procent całkowitych kosztów.

Każdy jest szczęśliwy, i wszystko jest dobrze. Opredel1nnyh osiągnąć rezultaty, konieczne jest od dłuższego czasu i ciężkiej pracy, a następnie będzie to dobry sędzia.

Oznacza to, że wynagrodzenie pieniężne wzrośnie, ilość pracy wzrosną, a bramkę i sprawiają, że bodźcem do napisania bardziej lepiej się ostatni. Im więcej ćwiczysz, tym więcej znajomości słownictwa w różnych dziedzinach, a motywacja pieniężna przyczynia.

4. nagrywarka jest w stanie obliczyć czas. Wiele osób wie, co szef, stałym przypomnieniem warunków, ciągle wali ramy czasowe i karę za niedotrzymanie terminu. Istnieje wiele prostsze: czy autor widzi, że nie może opanować właściwą kolejność czasową, po prostu odmawia.

Aby to zrobić, trzeba nauczyć się przewidywać nieprzewidywalne chwile. W rzeczywistości zdarza się, że zamówienie jest gotowe, gwałtowny podmuch wiatru zablokował dostęp do Internetu, a dostawa tekstu nie powiodła się. Dlatego konieczne jest, aby dbać o to, aby zakończyć w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Powinny pozostać na czas i korekcji błędów, ponieważ praca nie zawsze wychodzi idealnie.

5. Zdolność do kontrolowania dochodów. Chcesz kupić sprzęt gospodarstwa domowego, a wiesz, jakie numery nie są wystarczające, aby poprawić – jeśli ciąg maksymalnie przyspieszyć i poświęcić więcej czasu na przepisywanie żądany zakup szybko będzie w domu.

kwota zamówienia jest często z góry określone, a kiedy nie dochodzi do płatności niespodzianek. Nie musisz biec do działu księgowości przedsiębiorstwa, a także dowiedzieć się, na jakiej podstawie nie płacić dodatkowych pieniędzy dla określonych godzinach. Krystalicznie czysta-prowadzenia polityki płatności – plusem rearyta.