633 Shares 5043 views

Lyrmix: Czym jest ten program? Jakie są zagrożenia?

Tradycyjnie, przez ostatnie lata dla Windows odbyły się pod patronatem trwającego oprogramowanie anty-malware, których liczba nie ma zamiaru spadać. Bitwa, która idzie z alternatywnym sukcesu, ale niektóre specjalne ruchy po obu stronach aż tak nie było.

Istnieje jednak jedna cecha. Niezależnie od miesięcy, liczba programów typu adware jest większa niż niż tradycyjne wirusami, robakami i trojanami. Z jednej strony, jest on nawet zachęcani: Oprogramowanie tego typu nie są jeszcze widoczne w niszczeniu danych użytkownika i formatowanie dysku twardego.

To jest po prostu kradzież danych użytkownika i innych „figle” jakoś nie przyczynia się do zasadności tych programów, a ze względu na nich, trzeba natychmiast pozbyć. Weźmy, na przykład, Lyrmix. Czym jest ten program i jak to jest niebezpieczne?

Przegląd

Mówiąc najprościej, jest to narzędzie, które zapewnia złośliwe reklamy sprzedaży bezpośrednio w przeglądarce użytkownika. Gromadzi informacje na temat tworzenia mailingów promocyjnych, kradnie numerów adresowych i program pocztowy dla komunikacji (ICQ, na przykład). Następnie użytkownik z tych adresów są dostarczane tony spamu i reklamowych.

Jak można się zarazić?

Wpływa na wszystkie systemy operacyjne Windows zaczynające XP. Biorąc pod uwagę, że wcześniejsze wersje nie mają co najmniej znaczącego rozprzestrzeniania wszystkie obecne użytkownicy są zagrożone.

Do zakażenia dochodzi, gdy komputer jest kopiowany plik Lyrmix. Czym jest ten program w zakresie wdrażania systemu? Jest to klasyczny malware, który jest głęboko osadzone w rejestrze, tworząc swoje wpisy do automatycznego startu przy uruchamianiu systemu. Łatwo jest zobaczyć po otwarciu Process Manager w systemie Windows.

W rejestrze, należy utworzyć klucz o nazwie LyrMix Reklamy, aw LyrMix-bho.dll na dysku twardym pojawia się plik. Jeśli mamy otworzyć Menedżera zadań, są obecni na raz dwa procesy: LyrMix-bho.dll i LyrMix reklamy.

Dlatego nie jest infekcja?

W tym winy użytkownika. Prawie wszystkie znane przypadki zakażenia wystąpiły w systemie, których właściciele nie uznał za konieczne, aby zainstalować programy antywirusowe, wolą pracować na koncie administratora.

Odgrywa rolę, a zwyczaj stosowania przestarzałych wersji przeglądarek, a także instalacji starszych wersji dodatków i rozszerzeń. Że działa Lyrmix. Czym jest ten program, już znalezione. Teraz pomówmy o tym, jak go usunąć.

usunąć

Łatwiejsze i bardziej wiarygodne, aby po prostu zainstalować jakości antywirusowego. Ponieważ wszystkie z tych plików już dodane do antywirusowych baz danych z niemal wszystkich najczęściej z tych programów, będą mogli szybko i bez pozostałości w celu usunięcia infekcji z dysku twardego.

Jeśli już masz antywirusa, nie spełnia oczekiwań, a następnie można użyć narzędzia z Dr.Web, która działa bez instalacji, uznając niemal wszystkie rodzaje narzędzi reklamowych.

inna metoda

Jeśli z jakiegoś powodu ta metoda nie jest odpowiednia dla Ciebie, należy zwrócić uwagę na inne sposoby. Po pierwsze, musimy zwrócić uwagę na użyteczność Enigma Software Group. Podobno w Ameryce ludzie są tak pociągnął Lyrmix-wirus, narzędzie to specjalnie dla nich i został opracowany.

Program jest łatwy do „naguglivaetsya”, nie wymaga instalacji i jest bardzo prosty w użyciu. Co sprawia, że jego zastosowanie? Po pierwsze, z dysku twardego całkowicie stracił wszystkie kopie wirusa. Po drugie, w rejestrze i uruchomienie go, ponieważ nie było śladu.

Ponadto, wszystkie paski narzędzi i preferencje reklamowe będą usuwane z przeglądarki. Jest to bardzo ważne dla początkujących, którzy często zamieniają swoje komputery do lęgowisk na taką infekcję.

Po wykonaniu wszystkich tych operacji specjalnych narzędzi, które nie zaszkodzi, aby przejść do menu „Start”, a w polu „Szukaj” wpisz nazwę Lyrmix. Co to jest program – już wiesz, więc wszystko znaleźć w poszukiwaniu plików o tej samej nazwie, trzeba bezwzględnie usunięte.

Jak uniknąć kłopotów?

Uważa się, że w naszym kraju większość użytkowników ma niedrogie umiejętności obsługi komputera. Prawdę mówiąc, to stwierdzenie jest gruba przesada. W przeciwnym razie, to dlaczego ludzie bez wyjątku byli pod kontem administratora, treści z ersatz, że wolne oprogramowanie antywirusowe?

jak tak, aby usunąć Lyrmix przybysz to może być trudne, w których lepiej jest tylko w celu uniknięcia jego pojawienie się na komputerze. Do codziennej pracy jest znacznie lepiej użyć konta gościa z ograniczonymi prawami jak najwięcej. Nie zapomnij: przestarzała przeglądarka – to otwarta brama nie tylko dla programów typu adware, ale również najlepszym zaproszeniem do znacznie bardziej nieprzyjemne odmian „malware”.

Z tego samego powodu, zawsze zainstalować aktualizację systemu operacyjnego, jak obecny „łatka” może chronić swoje informacje od głównych kłopotów. Oczywiście, trzeba jeszcze ustalić normalne anty-wirus, a nie jego imitacją. Nawiasem mówiąc, nie koniecznie używać pirackich kopii: dla „Casper” i Dr.Web dzisiaj całkowicie darmowe i legalne klucze do dziennika.

Te ostatnie są generalnie zachowują ważność przez okres trzech miesięcy, tak że brak ochrony wysokiej jakości wystąpić po prostu nie będzie! Oto jak usunąć Lyrmix zawsze. Można zauważyć, że zbyt skomplikowane, o tym nie ma nic.