196 Shares 2841 views

Podróż z dziećmi. Która droga garnek wybrać?

Wiele z dzisiejszych rodziców prowadzić aktywny tryb życia, podróże. I od najmłodszych lat, biorąc ze sobą dzieci. Dla dzieci podróżujących – najlepszy szkoły! Jest to okazja, aby spędzić więcej czasu z rodzicami, aby zobaczyć coś nowego. Ale, oczywiście, ruch długoterminowe z małymi dziećmi mają wiele funkcji. Niektórzy rodzice, nie mogąc znaleźć odpowiedzi na wyświetlane podczas planowania, czy wolą trzymać babcia dziecka, albo w ogóle zrezygnować z podróży.


Jeden z nich leży na powierzchni – „problem toalety”, brak dostępu do co może powodować dyskomfort i dorosłemu, a co dopiero dziecko. Jest rozwiązanie – pot drogowego. To jest w dużym stopniu rozwiązać ten problem, ale także istnieją niuanse. O nich – poniżej.

Więc jaka jest pula droga? Może być kilka. Wielu rodziców rozwiązać problem w następujący sposób: wybrać w sklepie jest najprostszym i co najważniejsze, najmniejsza wielkość puli. Do użytku domowego, można wybrać najbardziej odpowiedni model – z oparciem, z wyjmowanym zbiornikiem, z pewnymi dodatkowymi elementami dekoracji. Ale POT zabaw droga powinna być prosta i zwarta – nic zbędne. Jedyną rzeczą, którą należy zwrócić szczególnie baczną uwagę, bo to jest jego stabilność. Niektórzy producenci w pogoni za komfort i małej objętości, takich jak zapominania.

Jest to najprostszy i najtańszy wariant rozwiązania problemu ale cokolwiek garnuszek droga – to nadal zajmuje dużo miejsca. Po drugie, może być problem z usuwaniem treści i zdolności do płukania (jeśli znowu nie ma dostępu do publicznej toalecie lub z jakiegokolwiek innego powodu). Problem ten można rozwiązać przez analogię z puli do pociągania, który jest opisany poniżej.

Inna opcja – nadmuchiwany pot drogowego. Jego główne zalety – jest lekki i kompaktowy. Ale istnieje również szereg wad. Po pierwsze, fakt, że nadmuchać, czasu i nie zawsze dziecko ostrzega o zamiarze wyprzedzeniem. Po drugie, nadmuchiwana konstrukcja mniej stabilne niż plastik.

Następna opcja – rozkładana pot drogowego. Innowacja ta pojawiła się na naszym rynku niedawno i zachęcił wielu ich właścicieli. Istnieje kilka producenci tych doniczkach, jak i zainteresowanie tymi produktami rośnie, a ich wybór jest coraz większe. Jednym z najczęstszych – Potette pot drogowego plusem. To tworzywo sztuczne podstawy dla puli ze składanymi nogami. Zdemontowany – to płaska część z tworzywa sztucznego, zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo lekki. Zamiast tego, pojemnik stosować specjalną plastikową torbę. Właśnie ze względu na jej łatwe do rozwiązania problemu z recyklingu – usunięte, wiązanej i wyrzucony. Jeśli to konieczne, umieścić inny pakiet. Niektórzy rodzice przystosowały się używać zwykłych plastikowych toreb zamiast kupowania marki. Często jest to łatwiejsze i tańsze.

Ten pot i jeśli chcesz zabrać ze sobą nie tylko na długiej podróży, ale także na długi spacer. On bezproblemowo pasuje do torebki, to rozszerzony szybko i łatwo. W tym przypadku konstrukcja niezawodna i stabilna. Ponadto, może być używany jako nakładka na WC. Jeśli zakupiony osobno silikonowych wstawek takim kotle można stosować jako normalnego użytku domowego.