449 Shares 4216 views

Wesoła mata z rąk

Od czasów starożytnych Rusichi urządzone swoje domy z jasnym rzeczy, wykonany z tkaniny. Wesoła zasłony, koce i maty, z jego własnych rąk wykonanych z kolorowych łatek, dodał pokój jasnych kolorach i były rodzajem talizmanu przed złymi duchami. Dom jest urządzony z kołdrą, że jest wygodny i na wsi scenic.

Aby dywan Spośród skrawków, można korzystać z różnych resztek tekstylnych lub niepotrzebnych rzeczy. Im więcej kolorów leku, tym bardziej żywe i kolorowe będzie gotowy produkt. Producenci dywan z ich rąk łat na kilka sposobów. Rozważmy niektóre z nich.

Jasny mat z rękami w dziedzinie orientalnych dywanów

Dla tego produktu muszą plastikowej siatki o wielkości oczka 35 mm i skrawki o różnych kolorach. Do wytworzenia maty należy wybrać tylko jeden z tkaniny, aby przygotować powierzchnia wyglądała jeden. Z klapami pocięte na paski o wymiarach 2×6 cm (10). Im mniejsza jest długość taśmy, dolna warstwa dywanu. Tnie się na dużą liczbę pasków szwem rozpocząć produkcję.

Umieszczenie siatkę na płaskiej powierzchni stołu, weź jeden pasek i, zaczynając od jednego rogu lub na środku, utkać dywan z rękami. Gwintowania jeden koniec szmatą przez siatkę i dostać go z powrotem w następnej komórki. Otrzymamy obydwa końce pasa na przedniej stronie maty, które znajdują się w plastikowym podziału siatki. Aby umocnić naszą klapę, wiążąc węzeł. W ten sposób wszystkie paski do mocowania siatki, układając je jak najbliżej do siebie, aż wypełni cały obszar siatki.

Pozostaje tylko wyciąć gotowy matę z rąk, gładka na całej powierzchni. Piękne produkty pochodzące z miękkich dziecięcych tkanin (polar, velsoft) i dzianiny. Korzystanie szmaty bawełniane, można zrobić piękny dywanik w łazience lub pokoju zabaw.

Dywan w technice patchworku

Najprostszym rozwiązaniem wytwarzania dywanów z odpadków. tkanin pozostałości cięte na równe kwadratów lub prostokątów. Szyć pierwszy przedmiot w taśmie, a następnie podłączyć do całej sieci. Mamy wyprasować wszystkie szwy starannie, tak, że nasz produkt nie jest skrzywiony i nie przechylać. Wycina się gęstą wyściółki odpowiedniej wielkości. Możesz dodać warstwę wyściółki poliestru. W tym przypadku, pad zmieni nieco grubsze i cieplejsze.

Rozłożone na podszewce stołowego. To umieścić pokrywę wyściółka poliestrowa i kołdrę szczyt. Zrównanie krawędź skalyvaya wszystkie trzy warstwy z igłami, uniemożliwiając przemieszczanie się części. Ułożyć przewód łączący na obwodzie maty i kilka ściegów dekoracyjnych losowo na całej powierzchni. Dopiero wtedy usunąć igłę. Przycinanie krawędzi i frędzlami produkt na obwodzie przy użyciu wstążki satynowej lub stronniczości wiążącej. Pozostaje tylko wybrać odpowiednie miejsce dla naszego dywan, więc uczta dla oczu.

Dywan, szydełkowane

Taki dywan produkcja doskonałymi kochankami drutach. Aby rozpocząć produkcja przędzy na drutach. Cięcia wszystkich resztek materiału na paski o szerokości 2 cm, i połączyć je z gwintem lub związać prosty węzeł. Otrzymany długo nić nawija się w kłębek i rozpoczęcie produkcji dywanów. Środek produktu robi bardziej gęste, jego dzianiny kolumny bez sc. Krawędzie mogą być bardziej przewiewne. Aby to zrobić, dzianiny kolumny z SC. Korzystanie z wieloma kolorami, można zrobić piękny dywan tylko na jeden wieczór.

Sprawa trafi do starych T-shirt, rajstop i skarpet. Ciekawe i wytrzymałe maty wykonane ze starych rajstop nylonowych i pończochy. Większość rzeczy, które nosisz, nikt nie będzie z różnych powodów, a wielka szkoda wyrzucić, można przekształcić do pożądanych i pięknych produktów do wnętrza domu. Następnie będą one nadal służyć i podobać się jego poglądy.