421 Shares 3724 views

Nasenne: co wybrać?

Dziesiątą światowej populacji dorosłych skarży się na problemy ze snem. Przyczyny takiego stanu mogą być różne. Ważne jest, aby terminowo i prawidłowo zidentyfikować je, aby pomóc osobie odzyskać zdrowy i zdrowy sen. Bardzo często lekarze przepisują swoim pacjentom różne pigułki na sen.

Większość tej biologicznych dodatków, które mają razem z posiłkiem lub na krótko przed planowanym snem. Są one przeznaczone na krótki okres normalizacji spoczynku nocnego. Czasami w łagodnych postaciach choroby są zwykle przepisywany środki uspokajające, takie jak nalewki waleriany lub Leonurus.

Po pełnej inspekcji, zwykle możliwe jest, aby zidentyfikować chorobę, której następstwem jest bezsenność (bezsenność). To nie jest niezależnym choroba, jak wielu sądzi. Na bezsenność to zawsze coś więcej. Jest obecnie opracowywane, które pozwolą osoba kontrolować spać bez użycia leków. W międzyczasie, lekarze, biorąc pod uwagę charakterystykę pacjenta, po dokładnym badaniu i analizie jego pamiętnika, w którym opisał zachowanie nocy, wyznaczyć jakieś pigułki spać popularne w tej chwili. Firmy farmaceutyczne pracują, aby wybór był szeroki i pozytywny wynik.

Najbardziej popularny lek jest niedawne „Formuła uśpienia”. Ma łagodne działanie uspokajające i przyczynia się do stopniowej normalizacji snu. Jego skład jest całkowicie naturalny: ekstrakty roślinne, witaminy B i B6 magnezu. Prawie każdy może brać te tabletki na sen. Opinie o nich nie są dość jednoznaczne, wiele skarżą się ciężkiej reakcji alergicznej, więc należy być ostrożnym. Nie należy pić im kobiet ciężarnych i karmiących.

Znana firma „Tiens” stanowi dobry lek o nazwie «Śpiąca naturalne». skład Natural sprawia, że te pigułki spać nieszkodliwe i wyeliminować wciągająca. Zaleca biorąc je z bezsennością i zapobiegania chorobom takim jak miażdżyca tętnic, zawał mięśnia sercowego, nadciśnienie, niedokrwistość. Konkretne składniki dodatków biologicznych nie tylko powrót do głębokiego snu, ale również przyczynić się do normalizacji krwi, obniża poziom cholesterolu, poprawia kurczliwość mięśnia sercowego i innych.

Wiele tabletki na sen nie jest zalecany dla dzieci i młodzieży. „Red Star” obejmować „Sandoks” ukraińskich firm do takich leków. Jest to już dość silne tabletki nasenne, uspokajające działanie , które jest dobrze wyrażone. Ma działanie narkotyków i anty-alergicznej. Jego składniki czynne szybciej wnikać do ośrodkowego układu nerwowego, przyczyniają się do szybkiego zasnąć i dłuższy snu. Lek ma szereg przeciwwskazań, w tym w wieku 15 lat, okres laktacji, jaskry, choroby prostaty.

Nie wolno nam zapominać, że tylko lekarz powinien zdecydować, które pigułka do snu może być stosowany w każdej sytuacji. Nie można angażować się w samo-diagnostyki i leczenia przepisującego.